Son

ZeroWater Su Arıtmalı Sürahi (6 Bardaklık)

%31
İndirim
219,90 TL 149,99 TL
Stoğa Gelince Haber Ver
2 kişi favoriledi

Ürün Adı : Su Arıtmalı Sürahi 6 Bardaklık

Ürün Açıklaması : Zerowater Sahip Olduğu Üstün İyon Değişim Teknolojili Filtresi Sayesinde, Musluğunuzdan Akan Suyu En İyi Seviyeye Getirip, Suyun İçinde Bulunan Hidrojen Sülfür,Civa,Krom,Kurşun Gibi Sudaki Çözülmüş Maddeleri Tamamen Sıfırlar.Ayrıca Sudaki Klor Tadını Ve Kokusunu Yok Eder. Diğer Su Arıtma Cihazlarına Göre, Kurulum İçin Servis,Montaj,Basınçlı Su, Elektrik Gibi Şeylere İhtiyaç Duymadan Şebeke Suyunuzu Temiz,Taze İçme Suyuna Dönüştürmektedir. 5 Aşamalı Filtreleme Teknolojisi: Zerowater Filtre, Uluslar Arası Nsf Ve Su Kalitesi Sertifikalı,Patentli İyon Değişim Teknolojisine Sahip 5 Aşamalı Özel Filtredir. 1.Aşama : Aktif Karbon Köpük Katmanı. İşlevi: Suyun Bulanık Görünmesine Yol Açan Toz,Pas Vs Askıdaki Katıları Giderir. 2.Aşama: Çok Katmanlı Karbon Katmanı. İşlevi :Pestisit, Herbist Vs Gibi Organik Kirletenleri Giderir. 3.Aşama : Orta Boşluk Su Dağıtıcı Katmanı. İşlevi: Askıda Kalan Diğer Bütün Katıları Giderir. 4.Aşama : 2.Li İyon Değişim Dizilişi Katmanı. İşlevi: Metaller,Ametaller İle Radyolojik Kirletenler Gibi İnorganik Birleşenleri Yok Eder. 5.Aşama : Örgüsüz Mikron Katmanı. İşlevi: Geri Kalan En İnce Katılara Kadar Temizler. 6. Bardaklık Sürahi Materyali, Uluslararası Gıda Sınıfına Uygun As Ve Abs Maddelerinden İmal Edilmiştir. Yerden Tasarruf Sağlar.Buzdolabında Soğutmaya Ve Dizaynı Yemek Masasında Servise Uygundur. Işıklı Tds Ölçüm Cihazı Tds Ölçüm Cihazı Nedir? Sudaki Toplam Çözülmüş Katı Maddelerin Oranını Ölçen Cihazdır. Şebeke Suyunu Sürahinize Boşalttığınız An Işıklı Tds Ölçüm Cihazınızı Suyun İçine Daldırıp Ölçümü Başlatınız. Yanan Kırmızı Işık Size Suyun Kirlilik İşaretini Vermiş Olacaktır. Sürahinizdeki Filtreleme İşlemi Tamamlandığında Tekrar Işıklı Tds Ölçüm Cihazınızla Kontrolu Yaptığınızda Yeşil Işık Yanacak Ve Suyunuz, Temiz Bir Şekilde İçilmeye Hazır Olacaktır.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
sürahi
2654588
renkli