Son

ZeroWater Su Arıtmalı İnox Sürahi (8 Bardaklık)

%34
İndirim
349,90 TL 229,99 TL
Stoğa Gelince Haber Ver
2 kişi favoriledi
Kargo
bedava

Ürün Adı : Su Arıtmalı İnox Sürahi 8 Bardaklık

Ürün Açıklaması : Zerowater Sahip Olduğu Üstün İyon Değişim Teknolojili Filtresi Sayesinde, Musluğunuzdan Akan Suyu En İyi Seviyeye Getirip, Suyun İçinde Bulunan Hidrojen Sülfür,Civa,Krom,Kurşun Gibi Sudaki Çözülmüş Maddeleri Tamamen Sıfırlar.Ayrıca Sudaki Klor Tadını Ve Kokusunu Yok Eder. Diğer Su Arıtma Cihazlarına Göre, Kurulum İçin Servis,Montaj,Basınçlı Su, Elektrik Gibi Şeylere İhtiyaç Duymadan Şebeke Suyunuzu Temiz,Taze İçme Suyuna Dönüştürmektedir. 5 Aşamalı Filtreleme Teknolojisi: Zerowater Filtre, Uluslar Arası Nsf Ve Su Kalitesi Sertifikalı,Patentli İyon Değişim Teknolojisine Sahip 5 Aşamalı Özel Filtredir. 1.Aşama : Aktif Karbon Köpük Katmanı. İşlevi: Suyun Bulanık Görünmesine Yol Açan Toz,Pas Vs Askıdaki Katıları Giderir. 2.Aşama: Çok Katmanlı Karbon Katmanı. İşlevi :Pestisit, Herbist Vs Gibi Organik Kirletenleri Giderir. 3.Aşama : Orta Boşluk Su Dağıtıcı Katmanı. İşlevi: Askıda Kalan Diğer Bütün Katıları Giderir. 4.Aşama : 2.Li İyon Değişim Dizilişi Katmanı. İşlevi: Metaller,Ametaller İle Radyolojik Kirletenler Gibi İnorganik Birleşenleri Yok Eder. 5.Aşama : Örgüsüz Mikron Katmanı. İşlevi: Geri Kalan En İnce Katılara Kadar Temizler. 8. Bardaklık Sürahi Materyali, Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir. Yerden Tasarruf Sağlar.Buzdolabında Soğutmaya Ve Dizaynı Yemek Masasında Servise Uygundur. Dijital Tds Ölçüm Cihazı Tds Ölçüm Cihazı Nedir? Sudaki Toplam Çözülmüş Katı Maddelerin Oranını Ölçen Cihazdır. Şebeke Suyunu Sürahinize Boşalttığınız An Dijital Tds Ölçüm Cihazınızı Suyun İçine Daldırıp Ölçümü Başlatınız. Dijital Göstergedeki Okunan (100-200 Arasındaki ) Değer , Size Suyun İçindeki Çözünmüş Katı Maddelerin Varlığının Miktarını Verir. Sürahinizdeki Filtreleme İşlemi Tamamlandığında Tekrar Dijital Tds Ölçüm Cihazınızla Kontrolu Yaptığınızda Dijital Ekranda 000 Değerine Ulaştığını Gördüğünüzde Suyunuz, Temiz Bir Şekilde İçilmeye Hazır Olacaktır. Dijital Ekrandaki Değer 006 Olduğunda Filtrenin Değişim Zamanının Geldiğini Anlar, Filtrenizi Değiştiririz. Bu Ölçüm Cihazı Size Ürünüzle Birlikte Hediye Olarak Gelecektir.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
false
sürahi
2654592
renkli