Menüyü Atla

Yürüteç

(114)

114 üründen 114 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebek Yürüme Yardımcısı

Yürüteç

Teknoloji geliştikçe bebek ürünlerinde farklı çeşitler ortaya çıkar. Bu çeşitler her türlü yardımcı ve ana malzemeleri kapsar. Ancak geçmişten bugüne dek değişmeyen bazı araçlar vardır. Yürüteç, bebek denildiği zaman akla gelen ilk araçlardan biridir. Çocuklarınızın bebeklik çağlarında doyasıya hareket ederken güvende hissettiği bu araç gereç, oldukça rağbet gören bir bebek ürünü çeşididir. Bebekler ilk doğdukları andan itibaren anne baba veya bakım yapan kişiye yakın olmak isterler. Dokunmak ve güvende hissetmek onlar için önemlidir. Yere bastıkları ancak henüz tek başlarına ayakta duramadıkları dönemlerde bebek yürüteç çeşitleri ebeveynlerin imdadına yetişir. Üstelik yürümelerini kolaylaştıran ve fiziksel gelişimlerini destekleyen yapıları ile de dikkat çekici ürünlerdir. Doğru tercih yapıldığı takdirde işlevsellik kazanmak mümkündür. Siz mutfakta yemeğinizi yaparken bebeğiniz güvenle yanınızda olabilir. Kucağınıza almanız için ağlayan miniğinizi yürütece koyarak yanınızda tutabilirsiniz. Kendi başına yürüyemeyen, oturamayan ve hatta ayakta duramayan yavrunuz bu araçlar ile yanınızda etrafı keşfedebilir. İlgi istedikleri zamanda iş yoğunluğunuz var ise yürüteçlerinin ön kısmında yer alan renkli oyuncaklar onları oyalayabilir. Bebeğiniz dilediği zaman sizin peşinizden gelebilir ve etrafı özgürce keşfedebilir. Ergonomik yapıları nedeniyle düşmelerin önüne geçen bu araçlar her çocuklu evde olmazsa olmazlar arasındadır. Bu ürünler motor gelişimini destekleyici ve zihinsel olarak kuvvetlendirici etkilere sahiptir. Evinizin genişliği müsait ise gösterişli modeller ilginizi çekebilir. Aynı şekilde sadelikten hoşlananlara özel minimal tarzda olanlar da mevcuttur. Gelişimlerine sağladığı katkılar nedeniyle doğru tercihi yapmak önemlidir. Yanlış seçim ve dikkatsiz kullanım olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir. Uzman görüşleri dikkate alınarak tercih yapılmalıdır. Bebeğinizin gelişim durumunu doktora sorarak da yürüteç için uygun dönemi belirleyebilirsiniz. Birbirinden güzel ve kullanışlı yürüteç modellerine göz atmak adına Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Yürüteç Çeşitleri

Taleplerin sürekli olarak artması ve değişiklikler göstermesi yürüteç grubunda da farklı çeşitlerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu çeşitlilik müşterilerin seçim yapmasını zorlaştırsa da her müşterinin ihtiyacına yönelik bir yürüteç modeli mutlaka mevcuttur. Genel anlamda malzeme olarak plastik kullanılsa da ahşap olan modeller de ilgi çekicidir. Doğal olan tasarımlara ilgi duyan ve ahşabın güzel dokusunu hissetmek isteyenler için ahşap modeller idealdir. Ancak kullanılan malzeme fiyatlara yansır. Müşterilerin ilgisini çeken ve bebeklerde fiziksel hakimiyeti artıran oturaklı yürüteç çeşitleri ile güvenli bir hareket alanı oluşturabilirsiniz. Bebeğiniz yürümeyi öğrenirken kendine bir güven duyar. Bağımsız hareket etmek keyifli hissettirir. Tekerlekli yürüteç modelleri düşmelere, devrilme ve çarpmalara karşı onları korur. Tekerlekler sayesinde hızlı bir şekilde evin içinde dolaşabilirler. Tekerleklerin sağlamlığı önemli bir ayrıntıdır. Dengenin bozulmaması için ürünlerin kaliteli olması ve tecrübeli müşterilerden tam not almış olması önemlidir. Örümcek yürüteç olarak anılan tekerlekli modeller eşit yük dağılımı ve boydan ayarlanabilir oluşu ile oldukça kullanışlıdır. Plastik alanların orta kısmında kaliteli kumaştan yapılmış güvenli bir oturma bölümü bulunur. Yürüteçler, genel olarak hoplama ve zıplama gibi hareket özgürlüğü sunan ürünlerdir. Bu alanda kaliteli ürünlere sahip olan markaları tercih etmek içinizi rahat ettirir. Prego yürüteç çeşitleri kız ve erkek bebeklere özel tasarımlarda eşsiz bir kalite sunar. İlk adım yürüteçler örümceklerden farklı olarak bebeğinizin ön tarafta tutulup destek alarak yürümesine uygundur. Çocuğunuz oyuncağa tutunarak güvenle yürür. Böylece ayakta kalmanın hakimiyetini tadar. Genel olarak bu tarz olan oyuncaklarda yürütme sırasında müzik sesi gelir. Bu müzikler bebeği adım atmaya teşvik eder. Tecrübeli müşterilerin ilk adım yürüteç tavsiyelerini dikkate alarak doğru kararı verebilirsiniz. Chicco yürüteç çeşitlerinde ilk adım arabalarını Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.

Yürüteç Modelleri ile Eğlence ve Öğrenme Bir Arada

Anne babaların bebeklerde yürüteç kullanımı konusunda tereddütleri olabilir. Bu kaygıların belli başlı sebepleri vardır. Öncelikle güven duygusu gelir. Bebeğinize uygun yürüteç seçmeniz önemlidir. Boyuna, kilosuna ve ayına göre bir tercih yapmanız sağlığını büyük ölçüde korur. Ayrıca evde özgürce ve hızlı bir şekilde hareket etmeleri olası tehlikeleri de beraberinde getirebilir. Etrafta bulunan tehlikeli eşyaları ortadan kaldırmak önemli bir noktadır. Priz, fiş ve kablo güvenliği sağlanmalıdır. Bebeklerinizin uzanıp çekebilecekleri objeler başlarına düşebilir. Her türlü durumu dikkate almak gerekir. Ebeveynlerin aklına gelen bebek yürüteç ne zaman kullanılmalı sorusunun cevabı değişkenlik gösterir. Genellikle 6. aydan sonra kullanmaya başlanır. Ancak bebeğinizin oturabilir durumda olması da önemlidir. Evinizdeki halı, parke, seramik gibi zeminleri dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Olası takılmaların önüne geçmek devrilme ve düşmeleri engeller. Bu nedenle zemine uygun, tekerlekli ve hareket alanı yüksek olanları tercih edebilirsiniz. İlk arabam yürüteç çeşitleri bisiklete benzer şekilde piyasada mevcuttur. Dört tekerlekli bisiklet formunda olan bu ürünlerin üzerine çocuğunuzu oturtarak sürüş deneyimlerini seyredebilirsiniz. Bir diğer model olan önden sürmeli ilk adım arabaları müzikli yürüteçlere örnek olarak verilebilir. Çocuk yürüdükçe çalan müzik, adım atmaya teşvik eder. Eğlenerek öğrenmek keyif vericidir. Genellikle her modelin üzerinde eğlenceli figürler bulunur. Çiçekli, kuşlu, balıklı, arabalı, yıldızlı, uğur böcekli yürüteç çeşitleri miniklerin hayal dünyalarını zenginleştirir. Hem oynamak hem de yürümeyi öğrenmek beyin gelişimlerini de olumlu etkiler. Her sese ayrı ilgileri olan bebeklik dönemlerinde çıngırak oldukça önemlidir. Bilişsel bir gelişim için çıngıraklı yürüteç modellerini inceleyebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken çok fonksiyonlu seçenekleri incelemeniz fayda sağlar. Katlanabilir olanlar yer kaplamaz ve depolama sorunu oluşturmazlar. Ayarlanabilir olanlar farklı boyutları sayesinde uzun süre kullanılabilir. Siz de tüm yürüteç modellerine Morhipo üzerinden göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Yürüteçler Morhipo’da

Birbirinden farklı ve kullanışlı çocuk yürüteç modellerini Morhipo’da bulabilirsiniz. Morhipo size avantajlı alışverişin kapılarını açar. Güvenilir alışveriş anlayışı ile sizler için ünlü ve alanında profesyonel markaları bir araya getirir. Uygun fiyatlı yürüteç alışverişi için size birçok seçeneği birlikte sunar. Çocuk örümcek yürüteç çeşitleri birçok şekilde bulunur. Düğmeli olanlar hem müzik hem ışık özelliğinde olabilir. Düğmeleri çevirmek, müzik keyfi ile dans etmek çocukların eğlenmelerini ve dünyayı keşfetmelerini sağlar. Farklı ses ve görüntüler hayatı anlamlandırmaları açısından dikkatlerini cezbeder. Işıklı yürüteçler, bebekler adım attıkça yanan ışıklara sahiptir. Böylece bebeklerin adım atmaya olan istekleri artar. Bu da yürümeyi çabuk öğrenmelerini sağlar. Araba şeklinde olanlar bebeğinize araba sürüyormuş hissi verir. Kullanılan malzemenin ağırlığını da hesaba katmanız oldukça önemlidir. Tahta olanlar plastiklere oranla daha ağırdır. Bebekler çok fazla güç harcayamayacağı için hafif olanlar tercih edilmelidir. Hayvan sesleri çıkaran figürlü modeller ilgi çekicidir. Aynı zamanda sallanan yürüteç olan onlarca model bulunur. İsterseniz sabitleyebileceğiniz seçenekler de mevcuttur. 4 tekerlekli olan ve arkadan tutularak sürülen destekli yürüteçler minik adımları hızlandırır ve güçlendirir. Chicco, Es Aras, Baby2go, Pilsan yürüteç gibi ünlü markalar Morhipo’da sizlere sunulur. Tekerlekli yürüteç fiyatları Morhipo’da indirimli olarak yer alır. Kullanılan malzemeler, sahip oldukları ek özellikler ve kullanımda sunduğu kolaylıklar yürüteç fiyatlarında farklılıklar olmasına neden olur. Bu ürünün kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, kullanım süresidir. Uzun süreli kullanımlarda sağlık sorunları oluşabilir. Aynı şekilde boy ayarlaması düzgün yapılmalıdır. Aksi takdirde çocuk, ayak parmaklarının üzerine basmaya alışabilir. Dikkatli kullanma ile oldukça fayda sağlayan yürüteç modellerine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.