Menüyü Atla

Yemek Takımları

(258)

258 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Yemek Takımları

Mutfakta vakit geçirmeyi ve yeni lezzetler keşfetmeyi sevenler, tüm ekipmanlarının görselliğine ve kalitesine de ayrıca özen gösterir. Kendi elleriyle hazırladığı lezzetleri sevdiklerine şık ve iştah açıcı bir şekilde sunmak ister. Yemek takımı renkli, desenli veya düz çeşitleriyle sunumları daha göz alıcı hale getirir. Yemek takımı günlük kullanıma uygun olanlardan kalabalık ve özel misafirleri ağırlamak için üretilen şık modellere kadar geniş seçenekleriyle her mutfakta baş köşede yerini alır. Herhangi bir yemek takımı seti sıklıkla her birey için birer adet çorba kasesi, tatlı tabağı, çukur tabak ve servis tabaklarından oluşur. Örneğin dört kişilik setlerde her birinden dörder tane olmak üzere toplamda 16 adet tabak bulunur. Markalar ihtiyaçlara ve kullanım özelliklerine göre farklı içeriklere sahip, sayısız ürün seçeneğini ortaya koyar. Her evde bulunan 6 kişilik yemek takımı çeşitleri, sıklıkla aile yemeklerinde yeterli olur. Bunlar sınırsız renk ve desen seçenekleriyle genellikle günlük kullanıma hitap eder. Günlük yemek takımı çeşitleri dayanıklı boyalarla ve yüksek ısıl işlemlerle kalıcı renk ve desenlere sahip olur. Misafirlik olarak ifade edilen modellerde ise hassas kullanım gerektiren gümüş veya altın yaldızlar oldukça rağbet görür. 6 kişilik yani 24 parça yemek takımı çeşitlerinin bazılarında bunun gibi ışıltılı desenler bulunabilir. Güral 6 kişilik yemek takımı modelleri markanın köklü geçmişi ve kalitesiyle her ailenin ilk tercihleri arasında yer alır. Kütahya 6 kişilik yemek takımı etnik, klasik, vintage, modern, egzotik tarzlarıyla her yaştan müşterinin beğenisini kazanır. Karaca 6 kişilik yemek takımı modelleri ise çeyiz hazırlığında olan hanımlardan oldukça ilgi görür. Siz de beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir yemek takımı modellerini Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Özenli Sofraların Vazgeçilmezi: Yemek Takımları

Sevdiklerini enfes lezzetlerle ağırlamaktan hoşlananlar, şık masa düzenleri ve aksesuarlarıyla da göz zevklerine hitap etmek için şık yemek takımları kullanırlar. Bunun için günlük kullanılan yemek takımı modelleri yerine gösterişli ve şık misafir setleri tercih edilir. 12 kişilik yemek takımı çeşitleri kalabalık misafirleri ağırlamak için şık ve kullanışlı seçenekler arasındadır. Hem yemek tabakları, hem de ikramlıkları sergilemek için kullanılan orta servis tabaklarıyla iştah açıcı masalar kurmaya yardımcı olur. 12 kişilik yani 86 parça yemek takımı çeşitleri mükellef sofralar hazırlamak için ihtiyacınız olan özel ve ortak tabak ve kaseleri barındırır. Ayrıca tuzluk, biberlik, kürdanlık ve sosluk çeşitleriyle de sofranızdaki tüm ihtiyaçları uyumlu şekilde sergileyebilmenizi sağlar. 12 kişilik yemek takımı çeyiz paketi içerisinde satın alınabileceği gibi tekli setler halinde de satışa sunulur. Çeyiz seti yemek takımı seçeneklerinde 12’er çorba kasesi, çukur yemek tabağı, tatlı tabağı ve servis tabağı bulunur. Bunlara ek çeşitli sayılarda büyük ve küçük kayık tabaklar yer alır. Sofranın iki ucu için ikişer adet tuzluk, biberlik, kürdanlık ve bir adet porselen çorba tenceresi vardır. Bazı setlerde yemeğin arkasından kahve veya çay keyfi yapabilmeniz için fincan takımları da bulunur. 12 kişilik takımlar 48 parçadan 86 parçaya kadar çeşitli seçeneklerle sunulur. Kütahya 48 parça yemek takımı çeşitleri ile hem aileniz hem de misafirleriniz için şık masalar kurabilirsiniz. Karaca yemek takımı çeyiz seti seçeneklerinin içeriğine bağlı olarak yemek tabaklarını, su takımını, çatal bıçak kaşık setlerini ve tencereleri toplu olarak uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Dilerseniz 8 kişilik yemek takımı çeşitlerinden birini edinerek farklı sofra aksesuarlarıyla eşleştirebilirsiniz. Farklı kalitede materyallerden üretilen Porland yemek takımı, Paşabahçe yemek takımı ve diğerlerini Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Ve Her Tarza Uygun Takımlar

Her türlü gıdanın servisi için doğal içeriklere sahip bir malzeme olan porselen yemek takımı tavsiye edilir. Hazırlanan soğuk veya sıcak yiyeceklerle temasa uygun materyal olan porselen, başta kaolin olmak üzere doğal maddelerden üretilir. Çeşitli tekniklerle şekillendirilen ve boyanan hammaddeler 1400 derece civarında fırınlarda pişirilerek uzun yıllar kalıcı hale getirilir. Aynı şekilde gıdayla temasa uygun doğal boyalarla çeşitli desen ve işlemelere sahip olur. Pierre Cardin yemek takımı çeşitleri bu desen ve işlemelerin bolca görüldüğü modelleri barındırır. Özellikle evlilik hazırlığında olan hanımların ağır misafirlik takımlarını bunun gibi bol desenli ve yaldızlı olanlardan tercih ettiği görülür. Schafer yemek takımı çeşitleri de şık ve gösterişli modellerin yanında sade tasarımlarıyla da oldukça beğeni kazanır. Güzel yemek takımları arayışında olanlar için Aryıldız yemek takımı çeşitleri de önerilebilir. 6 veya 12 kişilik setleri bulunan marka, standart yuvarlak tabak formunun yanında keskin kenarlı kare ve dikdörtgen tabaklarıyla da beğeni kazanır. Bunun yanında züccaciye sektöründe ilgi çeken tasarımlardan dört yapraklı yonca formundaki tabakları ve vintage tasarımlarıyla da öne çıkar. Üretim aşamasında kolay şekil alan porselen farklı beğenilere hitap edecek formlarda pişirilerek sunulur. Güral yemek takımı seçenekleri porselenin sade desenlerle veya gösterişli yaldızlarla buluştuğu tasarımları oluşturur. Bu sayede kişilerin hem misafirleri hem de günlük kullanım için ihtiyacı olan setleri alabileceği bir marka haline gelir. Emsan yemek takımı çeşitleri yuvarlak, oval, kare formunda tabakları üzerine modern desenleriyle oldukça beğeni kazanır. Korkmaz yemek takımı seçenekleri de sıklıkla çeyiz setleriyle birlikte tercih edilen kaliteli ve şık seçenekler olur. Farklı içerikleriyle her beğeniye hitap eden binlerce yemek takımı uygun fiyata Morhipo’da bulunur.

Her Bütçeye Uygun Züccaciye Ürünleri Morhipo’da

Seramik ve porselen yemek takımı çeşitleri arasında kalite ve kullanım süresiyle doğru orantılı olarak fiyat farklılıkları görülebilir. Çeşitli hammaddelerle üretilen porselen yemek takımı fiyatları uzun ömürlü kullanım, kalıcı renk ve desenler, hafif ve zarif tasarımlarıyla seramiklerden yüksek seyredebilir. Nispeten ağır, kalın hatlı ve hassas kullanım gerektiren seramik yemek takımı markaları ise porselenlere oranla fiyatlarını düşük aralıklarda sunar. Kütahya yemek takımı çeşitleri porselenin yanında seramik tabaklarıyla öne çıkar. Seramik malzeme üzerine eğlenceli ve şık tasarımlarıyla beğeni kazanan Keramika yemek takımı çeşitlerini her bütçeye hitap edebilecek aralıklarda tutar. Sıklıkla 6 kişilik setleri bulunan marka, tekli ürünleriyle de müşterilerine kendi setini yapabilme imkanı sunar. Seramik ve porselene ek olarak bazı markalar, inci tozları gibi özel hammaddeleri de kullanmayı tercih eder. İnci; tabakların daima aynı renk ve parlaklıkta kalmasını sağlar. İnci kullanımıyla öne çıkan markalardan Karaca yemek takımı fiyatları da ürün kalitesiyle doğru orantılı olarak artabilir. İncili yemek takımları, sıklıkla 12 kişilik misafir setleri arasında görülür. İçeriklerine ve tasarımlarına göre yemek takımı kampanyaları sayesinde bütçenize uygun bir model edinebilirsiniz. 2, 4 6 veya 8 kişilik bir yemek takımı indirimli fiyatları sayesinde sevdikleriniz için şık hediyeler de olabilir. Morhipo güvenli ve kolay alışveriş imkanının yanında yemek takımı indirim ve kampanyalarıyla her kesimden müşteriye hitap eder. Farklı mağazaları gezerek ve bu ağır setleri eve kadar taşıyarak yorulma gibi dezavantajları ortadan kaldırır. Binlerce ürün seçeneği arasından dilediklerinizi online alışverişle kapınıza kadar getirir. Yemek takımı outlet kategorisiyle kısıtlı bütçeye sahip bireylerin de beğenilerine uygun tabaklarda tariflerini servis edebilmesini sağlar. Sınırsız seçeneklerde yemek takımı ve fiyatları için hemen Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.