Menüyü Atla

Victorinox Modelleri

(353)

353 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Victorinox

Victorinox bıçak, geçmişi 1884’lü yıllara dayanan İsviçre menşeli bir bıçak modeli olup haç ve kalkan simgeleriyle dikkat çeker. Özellikle orduda kullanılan Victorinox İsviçre çakısı, çok fonksiyonlu yapısıyla sadece ordunun değil dış mekân aktivitelerinin de vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır. Marka, mutfaklarda kullanılan bıçak modellerini ise Victorinox Forschner markasıyla kullanıma sunmayı tercih etmiştir. Sadece Victorinox çakı ya da bıçak ürünleriyle kalmamış saat, yazı gereçleri, valizler ve süs eşyaları gibi hayata dokunan aksesuarlarda da kendini göstermiştir. Küçük bir gövde içinde farklı haznelere yerleştirilen açacak, bıçak, tornavida, testere bıçak, makas gibi farklı fonksiyonlara sahip aletler ile piyasada İsviçre çakısı olarak bilinen çakı modeli oldukça popülerdir. Çekerek ya da iterek kullanılır hale gelen parçalar pratik kullanımları ve çantada taşınabilmeleri sayesinde kullanıcıların ihtiyaç halinde hayatlarını kolaylaştırır. Hatta Victorinox mini çakı gibi daha küçük boyutlarının anahtarlık olarak kullanılabilmesi de mümkündür. Bunun yanında çakıların bazı modelleri iki fonksiyonlu olarak tasarlanmış iken bazıları ise yirmiye yakın fonksiyonuyla dikkat çeker. Victorinox ürünleri her ne kadar kırmızı rengiyle bilinse de kırmızı ve siyahın bir arada kullanıldığı modellerin yanında sarı, siyah ve mavi renkleri de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Küçük olarak tasarlanan Victorinox bıçak seti modelinde soyma bıçağı özellikle elma gibi kabuklu meyvelerin soyulmasında fayda sağlar. Tırtıklı soyma bıçağının yanında domates ve sosis bıçağı da mutfaktaki profesyonel yardımcılardır. Ayrıca ikili olarak tasarlanan Victorinox tırtıklı bıçak özellikle pizza ya da ekmek kesme konusunda ustadır. Ürün biftek bıçağı olarak da kullanıldığı için farklı bir bıçağa gerek kalmaz. Çeşitli boyutlarda kullanıma sunulan tırtıklı bıçaklar kullanıcılarına ihtiyaca göre tercih olanağı sunar. Victorinox soyacak seti ya da markanın diğer küçük bıçak modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için Morhipo’yu inceleyebilirsiniz.

Victorinox ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Paslanmaz çelik olarak imal edilen Victorinox bıçak modelleri arasında yer alan Victorinox kasap bıçakları farklı bıçak ölçüleriyle dikkat çekerken işlevleriyle de kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Hem farklı ölçülerde olması hem de Victorinox bileme aparatları sayesinde her zaman optimum kesicilikte sunulması ürünlerin pratik kullanımına olanak sağlar. Mutfakta yapılan işlerin niteliği düşünüldüğünde meyve soymakta kullanılan Victorinox meyve bıçağı mutfakta vakit geçirenlerin hayatına kattığı kolaylıkla bilinir. Bıçağın istenilen performansa sahip olması ise kullanıcılara vakitten kazandırır. Victorinox soyacak kategorisi hem meyve hem de sebze soyabilme kabiliyetine sahiptir. Victorinox domates soyacağı, domates kabuklarının ince ince soyulmasına olanak sağlayarak israfın önüne geçer. Ayrıca aynı bıçak, elma soymakta da kullanılabildiği gibi farklı kabuklu meyveler de rahatlıkla soyulabilir. Victorinox patates soyacağı da patates soyma konusunda pratik çözüm sunar. Bununla birlikte bıçaklar sadece ev mutfaklarında değil piknikte, kampta ya da ofis mutfaklarında oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Victorinox mutfak bıçağı kategorisinde yer alan testere ağızlı meyve sebze soyucu modeli ergonomik tasarımıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Ayrıca siyah, turuncu, pembe, kırmızı sap renkleri her türlü dekorasyona uyum sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir olması ise ayrıca avantajdır. Victorinox soyma bıçağı, diğer mutfak bıçaklarından farklı olarak sadece sebze ya da meyve soymak için tasarlanmıştır. Bıçak olarak tasarlanan metal parça polipropilen malzeme üzerine yerleştirilmiştir. Bıçak kısmının yerleştirildiği alanda gövde ile bıçak arasında mesafe olması, soyulan kabukların bıçakta kalmadan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Siz de farklı renk ve modeldeki bıçaklar hakkında daha fazla bilgi almak ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapmak için Morhipo’ya göz atabilirsiniz.

Üstün Performans Sunan Victorinox Ürünleri

Marka sadece bıçak ya da çakı değil Victorinox rende gibi farklı mutfak ürünlerini de kullanıcılarıyla buluşturma konusunda iddialıdır. Rende modelleri dilimleme ve rendeleme gibi farklı fonksiyonlarıyla bıçakların yetersiz kaldığı durumlarda kullanıcılarına destek olur. Bunun yanında sağlam yapısı ile evladiyelik olan Victorinox ürünleri anahtarlık olarak kullanıldığında da oldukça şık durur. Victorinox makas ise çok amaçlı modellerinin yanında dikiş nakış makası gibi ürünleriyle adından sıkça söz ettirir. Ayrıca leylek şeklinde tasarlanmış nakış makası ise işlevselliğinin yanında yaratıcı tasarımıyla da dikkat çeker. Çakılarını çantalarında ya da ceplerinde taşımak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Victorinox kılıf ise büyük çakıları taşımak için oldukça ideal bir aksesuardır. Kemere takılarak kullanılabilen kılıflar özellikle outdoor aktivitelerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcılar farklı boyuttaki çakıları özel tasarlanmış naylon ipli çelik klipsle de muhafaza edebilme imkanına sahiptir. Victorinox Türkiye, lezzetli yemeklerin ortaya çıkmasında ana figürler arasında yer alan bıçak, rende gibi malzemeleri kullanıcılara sunarken ürettiği farklı boyut ve işlevlerdeki makas modelleriyle de el işlerine şekil verir. Victorinox bileyici ile çok uzun kullanım süresi olan ürünlerinin performanslarını sürdürülebilir kılmayı da ihmal etmez. Victorinox bıçak bileme sayesinde profesyonel yardım almaya gerek kalmaz. Diğer yandan Victorinox kasap bıçak seti ise özellikle kurban kesme geleneğinin olduğu ülkemizde kurban bayramlarının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Kesim bıçağı, yüzme bıçağı ve sıyırma bıçağı gibi farklı özelliklerde üretilmiş olması ise işlemlerin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Farklı fonksiyonlarıyla yemek üretiminden giysi üretimine kadar destek veren Victorinox nerede satılır sorusunun cevabı ise online hizmette kalitesiyle ve güvenilirliğiyle önde gelen e-ticaret markası Morhipo’dur. İhtiyacınız olan bıçak ya da makas çeşidi için Morhipo’yu inceleyebilirsiniz.

Farklı Victorinox Ürünleri Morhipo’da

Victorinox şef bıçakları, dünyaca ünlü şeflerin kariyerlerine sunduğu katkı ile bilinir. Lezzetli yemeklerin hazırlanmasında önemli rolü olan bıçak modelleri ayrıca şık görseller hazırlama konusunda da iddialıdır. Özellikle meyve sunumlarındaki zarif görseller iştah açıcıdır. Victorinox şef bıçağı, şeflere özel ergonomik yapısıyla şeflerin işini kolaylaştırır. Bunun yanında taşıma çantasının da olması kullanım kolaylığı sağlar. Şef bıçak seti; Victorinox et bıçağı, fileto bıçağı, sıyırma bıçağı, sebze bıçağı ve soyacak gibi farklı işlevlere sahip bıçak modellerinden oluşur. Et bıçağı farklı özelliklerdeki etlerin kesilmesini kolaylaştırırken, fileto bıçağı etlerin istenilen kalınlıkta kesilmesine, balık ve tavuk etlerinin istenilen şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Diğer yandan Victorinox domates bıçağı sebzelerin muntazam bir şekilde ve ezilmeden kesilmesi konusunda ustadır. Bıçak saplarının fibrox olması ise bıçağın elden kaymasını engellerken bakteri oluşmasının da önüne geçer. Victorinox kasap bıçağı gibi etle temas eden bıçak modellerinde bakteri oluşmaması oldukça önemlidir. Mutfağın önemli aktörlerinden olan bıçak modelleriyle bilinen marka, profesyonel bıçaklara ulaşmanın mümkün olmadığı alanlarda sunduğu farklı boyut ve özelliklerdeki çakı modelleriyle destek olur. Sadece et ya da sebze kesiminde kullanılan bıçaklarla değil Victorinox ekmek bıçağı gibi ucu tırtıklı bıçaklarla da sofralara şık sunumlar getirir. Victorinox soyacak seti ise her türlü sebze ve meyvenin soyulmasına yardımcı olur. Ayrıca çok amaçlı makas ve dikiş makasının yanında ucu tırtıklı kağıt kesme makası ve katlanabilir makas gibi farklı özelliklere sahip makas modelleriyle de dikkat çeken marka, uzun yıllar kullanılabilecek kalitede ürünler üretir. Farklı modellerdeki Victorinox ürünlerinin yanında Victorinox fiyat konusunda da bilgi almak için Morhipo’yu inceleyebilir, ihtiyacınız olan modelin siparişini güvenle oluşturabilirsiniz.