Menüyü Atla

Vaillant Modelleri

(3)

3 üründen 3 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüm Ürünler

Elektronik

Kombi

Klima & Isıtıcı

Vaillant

İnsanlar için ısınma ve barınma büyük bir önem teşkil eder. Teknolojinin gelişmesiyle beraber iç mekanların ısınması çok daha kolay bir hale gelir. Doğalgaz rezervlerinin aktif olarak kullanılmaya başlanması, iç mekanların kalorifer ve petekler yardımıyla ısınmasını sağlar. Evlerde bulunan sıcak kalorifer ve sular, şofben ve kombiler yardımıyla ısınır. Vaillant, soğutma ve sıcak su ısıtma için geliştirdiği cihazlarla hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olan bir markadır. 1874 senesinden bu yana faaliyet gösteren köklü firma, kalitesi ve güvencesiyle ön plana çıkar. Geçmişten bu yana dizayn ettiği cihazlarla dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran marka, çevre dostu çalışma prensibini takip eder. Sektörün en büyük şirketlerinden biri olmayı başaran Vaillant, suyu yanma gazlarıyla kirletmeden ısıtmayı mümkün kılar. Birinci sınıf kalitede malzemeler ve dahiyane teknolojisi sayesinde kusursuz bir performansla çalışan Vaillant kombi, şofben, klima ve ısıtıcılar, çevre dostudur. Sürdürülebilir üretimi destekleyen çevre dostu marka, ürünlerinde enerji tasarrufu sağlayan yeşil ham maddeler kullanır. Üretim aşamalarında defalarca testlere tabi tutulan iddialı tasarımlar, çevreyi ve güvenliğinizi korurken tasarruf etmenize imkan tanır. Teknolojinin tüm yeniliklerini kullanarak AR-GE faaliyetlerini aktif olarak sürdüren Vaillant, tüm taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Vaillant tam yoğuşmalı kombi, klima, şofben ve termosifon modelleri, yalın ve zarif tasarımlarıyla dekorasyonu destekler. Hijyenik kullanıma elverişli modeller, minimum seviyede enerji harcayarak tasarruf etmenize fırsat tanır. Teknoloji harikası Vaillant petekler, evlerinizi ısıtırken havayı kurutmaz, nem ve ısı dengesini sağlar. Kolaylıkla ayarlanan dereceleri sayesinde ortam sıcaklığını dilediğiniz seviyede tutmanıza yardımcı olur. Vaillant ani su ısıtıcılar, basit bir çalışma prensibine sahiptir ve hızla sonuca ulaştırır. Morhipo aracılığıyla temin edebileceğiniz birbirinden farklı cihaz, kolay montaj özelliğiyle beğeninizi kazanır.

Kalitesi ve Konforuyla Ön Plana Çıkan Vaillant Ürünleri

Ev, iş yeri, ofis gibi iç mekanların ideal sıcaklık seviyesine gelmesi için kombi ve şofbenler kullanılır. Aynı zamanda suyu ısıtmaya yarayan teknoloji harikası cihazlar, Vaillant kalitesiyle buluşturularak kullanıcılara sunulur. Vaillant yoğuşmalı kombi modellerinde kullanılan paslanmaz çelik eşanjörler, verimli bir ısı transferi için uyumludur. %93'e ulaşan sezonsal verim ve düşük emisyon özelliği, maksimum enerji tasarrufuyla son derece kusursuzdur. Bol miktarda sıcak su elde etmenize yarayan mükemmel modeller, ısıtma ve sıcak suda A seviyede enerji verimi sağlar. Minimal seviyedeki kompakt ölçülere sahip cihaz, kolay montajlanır ve fazla yer kaplamaz. Vaillant elektrikli kombiler, 9-14 kW kapasite seçeneğine sahiptir. Yenilenen LCD ekranları istediğiniz ayarlamaları rahatlıkla yapmanız için idealdir. Entegre yüksek verimli pompaya ek olarak uzaktan erişime uyumludur. Cihazlar içinde pompa ve genleşme tankı yer alır. Sıcak su çözümü için boyler hidrolik bağlantı kiti kullanılır. Isı pompası ve solar sistemlerde kullanılan modeller, verimli bir deneyim yaşamanıza imkan tanır. Vaillant yoğuşmasız kombi ve Vaillant yarı yoğuşmalı kombiler, mevcut tasarımın içine eklenen eşanjör ile çalışır. Vaillant şofbenler, sade ve minimal tasarımları sayesinde her alana kolaylıkla montajlanır. Elektronik ateşleme ve alev modülasyonlu minimum seviyede enerji kullanan cihazlar, tasarruf etmenize yardımcı olur. Ergonomik panelleri sayesinde kolay kullanım avantajı sağlayan cihaz, güvenliğinizi koruyan hermetik baca sistemiyle çalışır. Yanma havasını dışardan alan özel sistem, emniyetinizi sağlar. Şofbenlere eklenen akıllı emniyet sensörleri elektrik ve gaz kesintisi yaşanan durumlarda hızla devreye girerek cihazı kapatır. Bunun yanı sıra yüksek sıcaklık yaşanması durumunda termostatik kontrol yapar. Vaillant sıcak su sensörü, mevcut ısıyı ölçerek istenen orana ulaşmanıza yardımcı olur. Konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlayan Vaillant şofben ve kombileri Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Üstün Teknik ve İşlevsel Özelliklerle Donatılan Vaillant Ürünleri

Vaillant modelleri, yüksek tasarruf sunan özellikleri, uzun ömürlü tasarıma elverişli dayanıklı yapıları, verimli ısınma konforuyla ihtiyacınıza yönelik çözümler üretir. Vaillant termostat çeşitleri, çalışma prensiplerine ve kullanım şekillerine göre farklılık gösterir. Oda sıcaklığını ideal seviyeye getirdikten sonra enerji tüketiminde tasarruf sağlamak adına sabitlenir. Kolay kullanım avantajı sağlayan modeller, pratik şekilde açılıp kapanarak oda sıcaklığını saniyesinde kontrol etmenize imkan tanır. Yenilikçi teknolojiye sahip modeller, dokunmatik şık tasarımıyla mekanlara modern bir hava katar. Vaillant oda termostatı, dış hava duyargasına sahiptir. Bu sayede havaya kolayca entegre olur. Günlük ve haftalık ısıtma ve sıcak su programlamayı mümkün kılan teknoloji harikası tasarım, akıllı cihazınıza yükleyeceğiniz uygulamalarla uzaktan kontrol edebilme avantajı sağlar. Yoğuşmalı cihazlarla uyumlu olan modern modellerde, gün içerisinde 12 farklı zaman diliminde sıcak su kontrolü ve ısıtma özelliği bulunur. Kusursuz bir çalışma prensibi sergileyen Vaillant oda termostatı çeşitleri, iç mekanların sıcaklığını belirli toleranslarda sabit tutar. İşlevsel tasarımlar, mevcut sıcaklığı ve ısıtma durumunu ekran üzerinde görmenize yardımcı olur. Donmaya karşı koruma fonksiyonu bulunan cihazlar, pille çalışarak kullanıcıları kablo derdinden kurtarır. Vaillant radyatörler, üstün kalite ve üstün ısı verimliliği için idealdir. Kış aylarında içinizi ısıtan radyatör tasarımları, kataforez boya teknikleri ve çinko fosfat kaplama kullanılarak dizayn edilir. Korozyona karşı yüksek direnç gösteren radyatörler, olağanüstü derecede dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Özel elektrostatik toz boya ile boyanan modeller, iç mekanları olduğundan daha aydınlık, ferah ve dekoratif gösterir. Yüksek ısıl gücü ve yüksek çalışma emniyetini bir arada sunan radyatörler, kusursuz bir performans sergiler. Üstün teknik ve işlevsel özelliklere sahip Vaillant termosifon ve radyatörlere Morhipo aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Teknoloji Harikası Vaillant Ürünleri Morhipo’da

İnsanların hayatlarını kolaylaştırarak evlerinde geçireceği vaktin daha verimli olmasına fırsat tanıyan elektronik cihazlar, Vaillant kalitesiyle buluştuğunda üstün bir memnuniyet elde etmeniz için idealdir. Maximum performans, minimum enerji politikasıyla beğeninizi kazanan iddialı tasarımlar yalın, minimal ve modern görselleriyle dekorasyonunuza negatif özellikler eklemez. Dijital ekranlar ve LED ışıklar yardımıyla kolaylıkla kullanabileceğiniz cihazlar, kaliteli içerikleri sayesinde sağlam ve uzun ömürlüdür. Her eve lazım Vaillant klima modelleri, ortam sıcaklığını algılar ve belirlediğiniz tercihe göre otomatik olarak ayarlar. İstediğiniz zamanda istediğiniz sıcaklık seviyesine ulaşacağınız klimalar, düşük enerji tüketimi yaparak ekstra tasarruf elde etmenizi mümkün kılar. Klimalarda bulunan turbo özelliği, istenilen ısı dengesine en hızlı şekilde ulaşmanıza imkan tanır. Yaz aylarında serin, kış aylarında sıcak bir ortama ulaşmanıza yarayan Vaillant klimalar, mevsim koşullarına karşı üstün bir koruma sağlar. Vaillant elektrikli şofben ve kombiler, sıcak su konforuna saniyeler içerisinde erişmenize yardımcı olur. İstediğiniz derecede ayarlayabileceğiniz su sıcaklığı sayesinde sürekli konfor sizin için bir lüks olmaktan çıkar. Vaillant şofben fiyatları, her kesimden kullanıcının sahip olabileceği cazip aralıklarla satışa sunulur. Geri dönüşümü destekleyen çevre dostu içerikler, çok yönlü bir avantaj elde etmenize fırsat tanır. Mekan sıcaklığını dengeleyerek sabit tutan kombiler, ani su ısıtıcıları, klima ve petekler eşsiz teknolojileriyle üstün bir performans sergiler. Petek ebatları mekan genişliğine göre belirlenir. Bütçe dostu Vaillant petek fiyatlarını Morhipo’dan inceleyebilirsiniz. Morhipo’da deneyimli kullanıcılara ait yorumları ve önerileri okuyarak satın almak istediğiniz cihazlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Morhipo’da özel indirimleri ve kampanyaları takip ederek hesaplı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.