Menüyü Atla

Toshiba Modelleri

(39)

39 üründen 39 tanesi gösteriliyor.

Toshiba

Her geçen gün değişen ve dönüşen teknoloji çağında hayatın belli bir akış içinde ilerlemesi, bilgisayar ve internet teknolojileri ile sağlanır. Günlük işlerden idari işlemlere kadar hemen her şey bilgisayarlar, telefonlar, tabletlerle gerçekleştirilir. Bu yoğun çalışma temposu, güçlü ve dayanıklı cihazlar kullanmayı da gerekli kılar. Toshiba markası teknolojiyi, ihtiyaçları ve beğenileri yakından takip ederek sınırsız seçeneklerde dijital cihazlar ve yedek parçalar üretir. 1939’da iki şirketin birleşmesiyle meydana gelen Toshiba, kısa sürede Tokyo’dan tüm dünyaya yayılır. Televizyonlardan yedek parçalara kadar ürettiği tüm teknolojik ürünlerle dünyanın en büyük markaları arasında yer alır. Toshiba laptop çeşitleri, farklı modelleri ve güçleriyle farklı kullanımlara ve beğenilere hitap eder. Bünyesinde araştırma, okuma, izleme gibi günlük temel işlemler için uygun modellerden; tasarım, yazılım ve benzeri ağır işlemler için uyumlu güçlü modellere kadar geniş seçenekler bulunur. Katlanır özelliğiyle dilediğiniz her yere götürerek çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Toshiba bilgisayarlar ile iş veya okulunuz için önemli dosyaları tek noktada güvenle depolayabilir, ihtiyacınız olduğunda kolayca kullanıma açabilirsiniz. Bunun yanında farklı boyutlarıyla da konforlu bir şekilde çantanızda veya elinizde taşıyabilirsiniz. Toshiba notebook çeşitleri, normalden biraz küçük boyutlarıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri pratik bir şekilde halledebilmenizi sağlar. Her dönem ihtiyaçlara yönelik değişikliklerle müşterilerinden beğeni kazanır. Kimi modellerde ekran 360 derece dönerek bir tablet gibi bile kullanılabilir. Bunun yanında Toshiba dizüstü bilgisayar çeşitleri farklı boyutlarıyla, kaliteli ekran, klavye ve dokunmatikleri ile müşterilerden ilgi görür. Kaliteli tuşları, farklı şiddetlerde sayısız darbeye uzun yıllar direnç gösterir. Toshiba gaming laptop çeşitleri ise güçlü anakart, işlemci, ekran kartı, ses ve çözünürlük değerleriyle gerçekçi ve keyifli bir oyun deneyimi sunar. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kampanyalı Toshiba bilgisayar fiyatlarına Morhipo’dan erişebilirsiniz.

Toshiba Bileşen Modelleriyle Bilgisayarınızı Güçlendirin

Bireysel kullanımdan profesyonel alanlara kadar her işlem, bilgisayarları zaman zaman zorlayabileceği gibi süreci de oldukça aksatır. Bu nedenle Toshiba markasının da içinde bulunduğu birçok bileşen sayesinde bilgisayarların kapasitesini ve gücünü artırmak mümkün olur. Örneğin Toshiba ekran kartı çeşitleri, hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarın modeline ve ihtiyaçlara uygun şekilde satın alınarak eskisiyle değiştirilebilir. Renk, efekt, kare hızı gibi unsurlarla ilgili yaşanan problemler çoğu zaman cihazın ekran kartından kaynaklanır. Bu nedenle kaliteli yeni bir bileşenle desteklemek, yeni bir laptop veya monitör masrafından kurtulmanıza yardım eder. Toshiba anakart seçenekleri, bilgisayarın çalışma sırasında yaşattığı aksaklıklar ve performans düşüklüğü nedeniyle en çok tercih edilen bileşenler arasında yer alır. Yavaşlama, donma, takılma, kendiliğinden yeniden başlatma veya kapanma, açılmama gibi birçok sorun anakart değişikliği ile ortadan kaldırılabilir. Cihazın iç elemanları kadar dış eleman ve aksesuarları da çalışma performansını oldukça etkiler. Toshiba şarj aleti çeşitleri, öncelikli olarak şarj kablosundan kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmak için ilk yöntemlerden biridir. Tam olarak güç aktarımı yapamayan sağlam veya kopmuş kablolar yerine yeni ve kaliteli Toshiba laptop şarj aleti, cihazı daha keyifli ve uzun süre prizlerden bağımsız kullanabilmenize yardımcı olur. Toshiba klavyeler herhangi bir sebepten görevini yerine getiremeyen harici veya dahili tuş takımları yerine kaliteli ve uzun ömürlü bir çözümdür. Kaliteli ve dayanıklı tuşlarıyla sayısız parmak darbesine karşı görünümünü ve performansını korur. Toshiba laptop driver ise bunun gibi donanımlar ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı kurmanıza yardımcı olur. Örneğin yeni aldığınız bir klavye, mouse, hoparlör ve benzeri aksesuarı sürücü sayesinde bilgisayarınızla eşleyebilirsiniz. Bunun gibi Toshiba bilgisayar aksesuar ve bileşenlerine Morhipo’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Toshiba Harddisk ile Dosyalarınız Ömür Boyu Güvende

İş yaşamında ve özel yaşamda sürekli veri üretilir. İş yerinde üzerinde çalışılan dosyalar, tatillerde çekilen fotoğraflar, atılan mailler, mesajlar ve bir çoğu depolanmaya ihtiyaç duyar. Böyle büyük bir veri yığınını depolayabilmek için yalnızca bilgisayar ve telefonların hafıza kapasiteleri çoğu zaman yeterli gelmeyebilir. Bunun için Toshiba Hard Disk gibi güvenli bir markanın ürünü olan depolama aygıtını tercih etmek, her türlü riske karşı dosyaların korunmasına olanak sağlar. Toshiba Hard Disk kablosu, bilgisayar ve harddisk arasındaki bağlantıyı sağlayarak dosyaların güvenle aktarılabilmesine izin verir. Harddisk, her geçen saniye üretilen dev veri yığınlarını depolamak için en büyük kurtarıcılardan biri olur. Her gün çok fazla tasarım dosyası üreten ya da uzun süreli videoların düzenlenmesi, depolanması için çalışan biriyseniz en az 1 tb harddisk kullanmanız gerekir. Toshiba 1 tb Hard Disk, bütün dosyalarınızı depolayabileceğiniz geniş hafızası ile işinizi kolaylaştırır. Sürekli bilgisayarınızda dosyalarınız için yer açmaya çalışmak yerine Toshiba Hard Disk 1 tb kullanmak, bilgisayarınızın performansının düşmesini de engeller. Bazı belgelerin her an elinizin altında olması, bir bilgisayara bağlı olmaması gerekir. Özellikle başkaları ile sıklıkla paylaşmanız gereken belgeler söz konusu olduğunda flash bellek kullanmak en iyi seçeneklerden biridir. Toshiba Flash Bellek bastırmak istediğiniz fotoğrafları depolamak, anılarınızı kaydetmek ve yıllar sonra tekrar tekrar bakmak istediğinizde elinizin altında bulundurmak için harika bir çözüm olur. Pek çok dosya mail ile göndermek için uygun olmayabilir ya da mail servislerinin hafızası yeterli olmayabilir. Bu durumda Toshiba Flash Bellek 32 gb hafızası ile tüm dosyaları depolayarak kısa süre içerisinde çalışma arkadaşınızın cihazına aktarmanıza yardımcı olur. En uygun fiyatlarla en iyi Toshiba marka harddisk seçeneklerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

İndirimli Toshiba Fiyatları Morhipo’da

Bilgisayar teknolojileri konusunda tüm dünyada ilkleri başaran Japon markası Toshiba Türkiye genelindeki tüm müşterilerine Morhipo sayesinde kolayca ulaşır. Online alışveriş kolaylığı ve oldukça uygun fiyat aralıklarıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Markanın tüm ürünleri, Morhipo’nun indirim ve kampanyaları sayesinde her bütçeye hitap eder. Toshiba tablet seçenekleri, farklı boyutları ve kaliteli materyalleriyle hem kullanışlı hem de uzun ömürlü cihazlardır. Bir defter kadar hafif olması sayesinde hem elde hem de çantada taşınabilir. Yüksek görüntü ve dokunmatik kalitesi sayesinde özellikle çizim ve tasarımlar için tercih edilir. Toshiba televizyonlar ise günlük hayatı kolaylaştırması ve daha keyifli hale getirmesiyle her kesimden ilgi görür. Yüksek çözünürlük ve mükemmel kare hızı sayesinde sevdiğiniz dizi, film, belgesel ve diğer programları gerçekçi bir şekilde izleyebilmenize yardımcı olur. Toshiba tv kumandası, sevdiğiniz kanal ve programlar arasında geçiş yaparken yerinizden kalkma zahmetinde bile bulunmamanızı sağlar. Kaliteli tuş takımıyla uzun yıllar boyunca farklı şiddetlerdeki darbelere ve benzeri agresif koşullara direnç gösterir. Kumandalar, birkaç adet Toshiba pil ile uzun süre boyunca konforlu şekilde kullanılabilirler. Sinema keyfini ev konforuna taşımak isteyenler için Toshiba ekran yansıtma özelliği televizyonları daha albenili hale getirir. Modeli fark etmeksizin yalnızca birkaç ayarlama ile telefon ekranınızı doğrudan televizyona yansıtabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz internet yayınlarını daha geniş ve gerçekçi bir ekrandan izleyebilirsiniz. Marka, dijital ürünlerin yanında hayatı oldukça kolaylaştıran klima modelleriyle de beğeni kazanır. Toshiba klimalar, özellikle sıcaklık ve nem oranının yüksek olduğu bölgelerde kurtarıcı olarak görev yapar. Ortam sıcaklığını yaz aylarında sizin için ideal aralıklarda tutar. Hayatı kolaylaştırmayı ve daha keyifli hale getirmeyi hedefleyen markanın tüm ürünlerini uygun fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.