Menüyü Atla

'Tom Ford' araması için sonuçlar:

(163)

163 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Tom Ford

Temiz ve bakımlı bir izlenim yaratmak, dışarıda özgürce hareket edebilmek ve sosyal katılımı artırabilmek için hoş bir koku olmazsa olmazdır. Tom Ford kadın ve erkekler için uzun yıllardan bu yana sınırsız ürün koku seçenekleri üretir. Tarihi 2004 yılına kadar dayanan Tom Ford, kendi ismini veren ünlü tasarımcı Tom Ford tarafından kurulur. Parfümlerden, kullanışlı ve şık aksesuarlara kadar geniş ürün seçenekleriyle modaya yön veren markalar arasında yer alır. Tom Ford parfüm kategorisi tüm içeriğini doğadan alması, kalıcılığı, egzotikten şekerli kokulara kadar geniş nota kataloğuyla öne çıkar. Bireyler özel günlerden sıradan faaliyetlere kadar markanın kokularıyla kendini daha bakımlı, temiz ve özgüvenli hissedebilir. Tom Ford erkek parfümleri, karakteristik ve çekici notalarıyla kendinizi nasıl tanımladığınızı ve duruşunuzu kokunuzla ortaya koyar. Erkekler için özellikle egzotik ve odunsu notalarla öne çıkan parfümler, bir iki püskürtmede dahi gün boyu yoğunluğunu korur. Tom Ford kadın parfüm çeşitleri, çekici görünmekten ve tarzıyla baş döndürücü olmaktan keyif alan kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. Farklı koku notalarıyla farklı kişiliklere sahip her kadının kendini tam anlamıyla yansıtan kokuyu bulabilmesine imkan tanır. Tom Ford kadın parfümleri, şık ve göz alıcı şişe tasarımlarıyla da oldukça beğeni kazanır. Geniş fiyat aralıklarıyla kısıtlı bütçelerde olan, lüks ve üst segment ürünlerden hoşlanan kişilere kadar hitap eder. Koku notalarını hazırlarken doğadan ilham alan marka, tarzın ve kombinlerin yanında mevsime uygun seçimler de yapabilmenize imkan sunar. Örneğin Tom Ford yaz parfümü, yeni açmış çiçek bahçelerini ve hoş meyve kokularını bir araya getirir. Neşeli ve hareketli tavrıyla günlük, sportif, özel birçok kombininizi tamamlar. Tarzınıza hitap eden Tom Ford ürünlerini Morhipo’da bulabilirsiniz.

Tom Ford Gözlük Modelleri ile Şık ve Sağlıklı Günler

Dışarıda özgürce vakit geçirirken hem cildinizin hem de gözlerinizin zararlı güneş ışınlarından korunmasına özen göstermelisiniz. Daha kaliteli vakit geçirebilmek ve uzun vadede geri döndürülmesi güç sağlık problemleri yaşamamak için güneş gözlükleri ideal koruyuculardır. Tom Ford gözlük kategorisindeki sınırsız ürün seçenekleriyle gözlerinizi zararlı ışınlardan korurken kombinlerinizi de şık bir şekilde tamamlayabilmenize imkan verir. Gözlükler, göz ve çevresindeki oldukça hassas deriyi zararlı UV ışınlarını kırıp karşıya yansıtarak korur. Göze ulaşan güneş ışıklarını da dengeleyerek dışarıda vakit geçirirken sürekli kısarak bakma, sulanma ve batma problemlerinin de önüne geçer. Tom Ford erkek gözlükleri, kemikli ve geniş yüz hatlarını hedef alarak daha keskin ve güçlü tasarımlarla ortaya konur. Centilmen ve şık erkeklerin her türlü kombinini tamamlayabilecek sınırsız seçenekler bulunur. Tom Ford kadın gözlükleri, zarif ve feminen tasarımlardan güçlü ve maskülen modellere kadar geniş seçeneklerle sunulur. UV ışınlarından korunurken şıklığınızı ve çekici güzelliğinizi de korumanızı sağlar. Tom Ford unisex modeller ise her beğeniye hitap eden şık ve konforlu tasarımlarıyla öne çıkar. Gözlükler, cam ve çerçeve tasarımları sayesinde birbirinden oldukça ayrılır. Tom Ford yuvarlak gözlükler, özellikle kemikli ve köşeli yüz hatlarına sahip bireylerden ilgi görür. Yüzü daha yumuşak ve samimi bir görünüme kavuşturur. Dikdörtgen çerçeveli Tom Ford kemik gözlükler, yuvarlak ve oval yüz tiplerinin daha zayıf ve kemikli görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda hafif materyali sayesinde yüz üzerinde ağırlık hissi oluşturmadan konforlu kullanım sunar. Şık çerçeveleri ve yüksek koruyucu filtreleriyle Tom Ford öneri listelerinde de sık sık yer alır. Markanın kalitesiyle uzun ömürlü kullanım sunan gözlük modellerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Kombinlerinizi Tamamlayacak Küçük Dokunuşlar

Farklı beğenilere ve bedensel özelliklere sahip herkes kombinlerini aksesuarlar, takılar ve makyaj gibi küçük dokunuşlarla ilgi çekici hale getirebilir. Aynı kombin farklı aksesuarlar ve farklı bir makyaj tarzıyla her türlü faaliyet için birçok kez kullanılabilir. Tom Ford optik gözlükler, görme problemleri yaşayan herkesin her an şık ve prestijli görünebilmesine yardımcı olur. Farklı numaralardaki camlar, benzersiz çerçeve tasarımlarıyla bir gereklilikten çok şık ve benzersiz bir aksesuar haline gelir. Tom Ford gözlük optik çeşitleriyle yalnızca kullanışlılığı değil modaya ayak uydurmayı da ön plana alır. Marka, numaralı gözlüklerini tasarlarken yalnızca ihtiyaçları karşılamasına değil farklı yüz tiplerine uyum sağlamasına, renk ve modelleri ile kombinleri tamamlamasına da özen gösterir. Bu nedenle Tom Ford numaralı gözlükler, hem erkek hem de kadınların ayrılmaz bir parçası haline gelir. Her kombinle uyum sağlayacak sınırsız tasarımlarıyla iş ve okul hayatında özenli ve incelikli düşünce tarzınızı da ortaya koyar. Tom Ford saatler, zaman takibi yaparken her kombinde gustolu tarzınızı da yansıtabilmenizi sağlar. Yalnızca işleve değil tasarıma da özen gösteren marka, kaliteli materyalleriyle ömür boyu kullanılabilecek şık ve benzersiz kol saatleri üretir. Tom Ford allık, far, ruj gibi kozmetik ürünleriyle de kadınların gönlünü fetheder. Günlük kombinlerden özel gecelere kadar hitap edebilecek renk ve formül çeşitliliğiyle şık ve gün boyu güzelliğinizi taçlandıracak makyajlar yapabilme imkanı sunar. Allıklar yanak üstlerini ve burun ucunu renklendirmek için kullanılırken Tom Ford rujlar, çekici ve bakımlı dudaklara sahip olmak için birebirdir. Markada her cilt tonuna ve beğeniye hitap eden renk seçenekleri bulunur. Morhipo’daki Tom Ford indirim ve kampanyaları ile kombinlerinizi tamamlayacak küçük dokunuşları bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyalı Tom Ford Ürünleri Morhipo’da

Tom Ford Türkiye genelindeki tüm müşterilerine Morhipo’nun sunduğu online alışveriş imkanıyla kolayca ulaşır. Morhipo, Türkiye’nin neresinde olursanız olun markanın da içinde bulunduğu orta ve üst segment sayılabilecek tüm isimleri ve sınırsız ürün seçeneklerini sizin için ulaşılabilir hale getirir. Sınırsız marka ve ürün seçeneklerini tek ekran üzerinde görerek karşılaştırma imkanı verir. Bu sayede ihtiyaçlarınıza, beğenilerinize ve bütçenize en uygun ürünleri yorulmadan ve fazla zaman harcamadan bulabilmenizi sağlar. Hemen her kombine uyum sağlayabilecek çeşitliliğiyle Tom Ford çanta modelleri, dışarı çıkarken ihtiyaçlarınızı şık ve güvenli şekilde muhafaza edebilmenize imkan sunar. Erkek ve kadınlar için farklı tasarımlara sahip çantalar, eşyalarınızı taşırken konforunuzdan da ödün vermemenize yardımcı olur. Tom Ford çantalar, kaliteli materyalleri ve şık tasarımlarıyla öne çıkar. Markanın çantaları kısıtlı bütçelere hitap eden modellerden, lüks ve benzersiz parçalara kadar geniş seçeneklerle Morhipo’da yer alır. Lüks ve şık çantalar, koleksiyonerlerin de oldukça ilgisini görür. Tom Ford takım elbise çeşitleri ve bunlara uyum sağlayabilecek bir Tom Ford el çantası, iş adamlarının şık ve prestijli görünmek için sık sık tercih ettiği parçalar olur. Giyim ürünleri de aksesuarlar gibi birbirinden şık tasarımlarıyla beğeni kazanır. Tom Ford ayakkabılar, hem erkek hem de kadınların her türlü kombinini tamamlayabilecek çeşitliliğiyle Morhipo’da bulunur. Topuklulardan, şık ve konforlu düz ayakkabılara kadar geniş seçenekler, kadınların hayatının her anında prestijli ve lüks yaşam tarzını yansıtabilmesini sağlar. Tom Ford çizmeler topuklu, düz, uzun, kısa, deri, çorap ve daha birçok çeşidiyle özellikle elbise ve eteklerin altında sık sık kullanılır. Soğuk hava koşullarından korunurken şıklığınızı da koruyabilmenizi sağlar. Kombinlerinizi tamamlayacak şık, kaliteli ve benzersiz Tom Ford çeşitlerini uygun fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.