Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : 91002 KOTH

Ürün Detayı :

Bu saf kötü Uzaylı Yaratıkların bizim gezegenimizi ele geçirmek gibi hain hedefleri var ve dünyayı kurtarmak sana bağlı! Öncelikle tübün içine hapsettiğimiz bu yaratığı kozasından çıkarmalı ve 14 gün boyunca özel yaşam sıvısıyla beslemeli, yeteri kadar aydınlıkta ve karanlıkta bırakmalısın. Antenlerindeki turuncu, kırmızı ve yeşil ışıklar sana yol gösterecektir.Ona ne kadar iyi baktığını Türkçe hazırlanmış testtubealins.com sitesine girdikten sonra uzaylını ekrana tutup interaktif hale gelmesini sağlayarak öğrenebilirsin. Daha sonra sitedeki çeşitli sorgulama araçlarıyla Uzaylı Yaratığının yaşını, sağlık durumunu öğrenebilir, karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için hazırlanmış 11 soruyu Uzaylı Yaratığına sormaya başlayabilirsin. Başlarda sana doğru söylemeyecektir. Onu zorlamalı ve tartışılmaz gerçeğe ulaşana kadar onu sıkıştırmalısın. Görevinde başarılı oldukça rütben de artacak çünkü sadece en yüksek rütbeli ajanlar bu uzaylı yaratıkların en karanlık sırlarına erişebilir. Her bir

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

unisex çocuk
false
figür oyuncakları
126627
renkli