Menüyü Atla

Terlik

(13423)

13423 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Parmak Arası Terlik

Deniz Ayakkabısı

Ev Terliği

Terlik

Geçmişten günümüze kadar olan her dönemde terlikler sıklıkla rağbet gören ürünler arasında yer alır. Ayağın rahat etmesi açısından özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilir. Bugün piyasaya bakıldığında her çeşit terlik modeli bulmak mümkündür. Model kategorisi oldukça geniş olan bu ürün her yaş grubu için farklı tasarımlara ev sahipliği yapar. Popüler olan ayakkabı türlerinden biri olan terlikler kadın ve erkek müşteriler için renk ve tasarım olarak farklılıklar gösterir. Mevsimine, yapılan aktiviteye ve medikal alana göre birçok terlik modeli vardır. Burun kısmı açık ya da kapalı olan modellerden ev ya da sokakta giyilebilecek terlik modellerine kadar yüzlerce çeşit tasarım piyasada yer alır. Bunların yanı sıra düz taban erkek terlik ya da dolgu topuk kadın terlikleri de mevcuttur. Hem rahat hem de şık görünüm sağlayan bu modeller sayesinde tarzınızı rahatça yansıtma imkanına sahip olabilirsiniz. Model çeşitlerine ek olarak yazın plajda giyilen parmak arası yazlık terlik tasarımları da kadın ve erkek müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Farklı modeller olduğu gibi yazlık kıyafetlere uygun renklerde spor terlik tasarımları vardır. Kategorilere baktığınızda birbirinden farklı üretime sahip önü kapalı terlik tasarımları bulabilirsiniz. Morhipo’nun bünyesinde yer alan birden çok markanın arasından zevkinize hitap eden kışlık terlik modellerini rahatlıkla seçebilirsiniz. Böylelikle yumuşak tabanlı terlik modelleri sayesinde daha rahat ve sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Hayatın her alanında kullanılabilir olan bu ürünler dışarıda giymek için farklı modellere ev sahipliği yaparken aynı zamanda ev terliği kategorisinde de oldukça rağbet görür. Ev terlikleri bugün her kesim insanın evinde bulunan bir gereksinimdir. Siz de ister evinizde isterseniz de dışarıda giymek için Morhipo’dan zevkinize uygun tasarımlar seçebilirsiniz.

Ayak Sağlığınıza Uygun Ortopedik Terlik Modelleri

Üretimi yapılan terliklerin ilk olarak ayak sağlığına uygun olarak tasarlanmış olması gereklidir. Her müşterinin ayak anatomisi farklı olduğu için bugün çeşitli ayak anatomileri baz alınarak üretim yapılır. Tercih edilen terlik modellerinin ortopedik olması da rahat adım atmak açısından oldukça önemlidir. Model grupları arasında yer alan Crocs terlik, ayağı tam bir şekilde kavrayarak arkasında yer alan band sayesinde güvenli adımlar atmanıza yardımcı olur. Under Armour terlik çeşitleri ayağı terletmeyen yapısından dolayı yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Bazı terlik modelleri aynı zamanda medikal alanlarda konforlu olma açısından idealdir. Bir diğer model olan Birkenstock terlik, son dönemlerin moda trendleri arasında en önde gelen terlik markası ve modelleri içerisinde yer alır. Ayak tabanını rahatsız etmeyen ve anatomik açıdan konfor sağlayan terlik tabanı mantar lateks yapıya sahiptir. Lumberjack terlik plajlardan normal alanlara kadar her yerde rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda yazlık kıyafetleriniz ile mükemmel bir uyum yakalar. Zengin renk seçeneği mevcut olan Lumberjack terlikler koyu renklerden açık renklere kadar farklı renk tonları ile ihtiyacınıza karşılık verir. Topuklu terlik kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Her çeşit tasarım ve renk bulmak mümkündür. Dolgu topuk terlik ve normal topuk terlik olarak iki kısma ayrılır. Kadın terlik kategorileri içerisinde en çok tercih edilen model grubudur. Parmak arası terlik modelleri de yazın olmazsa olmaz ürünleri arasında yerini korur. Erkek ve kadın kullanıcılar için değişik model seçenekleri mevcuttur. Ayağı rahat ettiren bu tasarım aynı zamanda terletme yapmaz. Hasır terlik vintage ve aynı zamanda bohem görüntüsü ile farklı bir şıklık katar. Hasır çanta ve şapka ile salaş kıyafetlere uyumludur. Tüylü terlik de ev içinde kullanmaya uygun ideal bir üründür.

Piyasada Yer alan Markalar Arasından Terlik Seçimi

Ayakkabı ve terlik sektörüne bakıldığında yüzlerce terlik markaları karşınıza çıkar. Nike terlik markasının içerisinde erkek ve kadınlar için birden çok model yer alır. Bunun dışında aynı zamanda Unisex olarak tasarlanan Nike terlik ürünleri de vardır. Marka üretimde birinci sınıf malzemeler kullanarak ortaya eşsiz tasarımlar çıkarır. Bambi terlik zengin renk ve tasarım seçeneği sayesinde her zevke hitap etmeyi başarır. Adidas terlik tasarımları da markanın bugün en çok tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Her ayak tabanına uygun özellikleri dışında tasarım şekilleri ile de müşterilerin beklentilerine karşılık verir. Puma terlik kibar tasarımları sayesinde müşterilerin aynı zamanda göz zevklerine de hitap eder. Lumberjack ve diğer markaların terlik ürünleri günlük kullanım için ideal ürünlerdir. Terliklerin üst kısmında markanın amblemi yer alırken bazı modellerin iç ayak kısımlarında da aynı şekilde markanın ismi mevcuttur. Gucci terlik