Menüyü Atla

Süpürge

Özel Fırsatlar


143 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Elektrikli Süpürge

En çok vakit geçirdiğiniz biricik özel yaşam alanınız olan evler sık aralıklarla tozlanır. Evleri pisleten tozlar ve kirler sizin ve ailenizin yaşam kalitesini düşürür. Düzenli olarak temizlenen ferah bir ev ise hayata düzen ve hijyen katar. Süpürgeler ev temizliğinin bir numaraları yardımcılarıdır. İnsan yaşamını kolaylaştıran süpürge modelleri, ev ve iş yerlerindeki en önemli cihazlardır. Günden güne gelişen teknoloji ile daha pratik ve ergonomik hale gelir. Günümüzde kablolu ve kablosuz seçenekleri ile bulabileceğiniz elektrikli süpürge çeşitleri, her talebi karşılayacak kadar geniş spektrumludur. Yüksek emiş gücüne sahip çok fonksiyonlu yeni nesil süpürge seçenekleri, pratik bir temizlik için birebirdir. Evin dört bir yanını süpürge çekiştirme ve kablo uzatma derdi olmadan süpürmenizi sağlayan kablosuz süpürge modelleri, son derece zahmetsizdir. Paspas yaparken ve süpürürken sizi yormayacak, kolay uygulamalı modeller, yüksek performansı elinizin altına getirir. Hareket kabiliyetinizi kısıtlayan kablolu modellerin aksine kablosuz modeller ile her yere uzanabilir, tatmin edici dip köşe temizlik yapabilirsiniz. Kablosuz elektrikli süpürge tek tuşla hızlıca açılır. Ergonomik ve hızlı şarj olan kablosuz modeller büyük evler ve ofisler için idealdir. Kablo kalabalığı olmadığından hafiftir ve kolay taşınır. Şarjlı süpürge, uzun süreli şarj ömürleriyle kesintisiz kullanım imkanı sunar. Son derece kullanışlı olan şarjlı süpürge tavsiye edilen bir üründür. Rowenta süpürge çok sayıda şarjlı modelleri beğeninize sunar. Markanın dikey tasarımlı ve oynar başlıklı son derece estetik şarjlı süpürge modelleri, yüksek vakum gücüne sahiptir. Motorlu fırçası, ledli tasarımı ve canlı renk seçenekleriyle kullanışlı ve estetik bir üründür. Temizlik tarzınıza ve evinizin biçimine uygun elektrikli süpürge fiyatları Morhipo’da karşınıza çıkar. Kablolu ve kablosuz elektrikli süpürge modellerini Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Son Teknoloji Elektrikli Süpürge Modelleri

Mükemmel işçilik ile tasarlanmış, evinize tamamen optimize edebileceğiniz akıllı süpürge modelleri yakın gelecekte her evde bulunması muhtemel, fütürist cihazlardır. Çağın ötesindeki tasarımıyla akıllı yuvarlak süpürge yer kaplamaz ve sürekli hareket halindedir. Led ışıklı süpürge, aynı zamanda son derece estetiktir. Evinizin izin verdiğiniz yerlerinde gezinerek en ufak tozları dahi atlamayan yuvarlak elektrikli süpürge uzaktan kumandayla yönetilebilir. Evinizde kendinize vakit ayırırken kontrol edebileceğiniz uzaktan kumandalı süpürge ile hiç yorulmazsınız. Teknoloji harikası robot süpürge modelleri ile siz evde olmadığınız zamanlarda bile temizlik devam eder. Bazı modellerde bulunan wi-fi özelliği ile cihazı, nerede olursanız olun akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Akıllı ve otomatik süpürge robotu marka ve modeline göre 60 ila 125 dakika boyunca duraksamadan çalışır. Bataryası azaldığı zaman otomatik şarj özelliği ile kendiliğinden şarj istasyonuna gider ve dolum yaptıktan sonra tam gaz süpürmeye devam eder. Islak ya da kuru zeminler için ayrı makineler kullanmak istemiyorsanız ıslak kuru robot süpürge size çifte deneyim ve kolaylık sunar. Islak ve kuru özellikli ıslak kuru süpürge her zemini tertemiz yapar. Süpürge robot, eşyalarınızın altına rahatlıkla ulaşır, karşısına çıkan engelleri aşar ve birçok yere girip çıkabilir. Lazer navigasyon özelliği ile evinizin haritasını çıkarır ve oda sınırlandırma özelliği ile sizin yasakladığınız bölgelere asla gitmez. Süpürge ve paspas özellikli süpürge robot modelleri sessiz çalışır ve sizi rahatsız etmez. Küçük toz ve parçacıklardan büyük döküntülere kadar her türlü kiri içine çeker. Morhipo’dan dilediğiniz markanın robot süpürge yorumlarına göz atabilir, son teknoloji robot süpürge tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Marka ve modellere göre değişkenlik gösteren robot süpürge fiyatlarını Morhipo’dan karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize en uygun yürüyen süpürge fiyatları araştırmanız sonucunda beğendiğiniz modeli Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Her Tarzda Süpürge Seçenekleri

Küçük ev ve dar ofislerde alan tasarrufuna yardımcı olacak dikey süpürge modelleri, ince uzun yapılarına ve ufak haznelerine rağmen güçlü emiş gücüne sahip sağlam ürünlerdir. Dikey modeller, isteğe göre yatay veya dikey olarak park edilmeye uygun, portatif yapılıdır. Tekerlekli, tekerleksiz, üçgen başlıklı veya düz başlıklı tasarımıyla çubuk süpürge modelleri, vakum borusundan çıkarılarak el süpürgesi olarak da kullanılabilir. Opsiyonel olarak vakum borusunu ayırdığınız süpürge ile koltukların üzerini, uzun eşyaların üst kısmını, dar alanları ve dilediğiniz her yeri rahatça süpürebilirsiniz. İkonik tasarımlı Fakir süpürge ve dikey süpürge makinesi derinlemesine temizlik için mükemmel bir tercihtir. Kaliteli sistemi kadar estetik dizaynıyla da göz dolduran Fakir dikey süpürge temizlik zamanlarına kolaylık ve keyif getirir. Philips süpürge de çeşitli dikey modelleri ile karşınıza çıkar ve Philips dikey süpürge kutusunun içinde dar alanlar için düşünülmüş duvar asma aparatı bulunur. Hortumsuz uzun emiş borusu sayesinde süpürme sırasında eşyalarınızı kaldırmanız ve çekmeniz gerekmez. Pek çok farklı tarzda bulabileceğiniz Arçelik süpürge modelleri şık ve kaliteli tasarımlarıyla ilgi çeker. Arçelik dikey süpürge, son derece şık dizaynıyla hızlı ve pratik bir üründür. İşiniz bittiğinde cihaz kablosunu süpürgenin üzerinde bulunan sarma mandalına dolayarak dağınık görüntüden kurtulabilirsiniz. Markanın kablolu dikey modellerinin yanında kablosuz şarjlı seçeneklerini de bulabilirsiniz. Arçelik şarjlı süpürge modellerinin bazılarının üzerinde bulunan sinyalli gösterge ile cihaz şarjı bitmek üzere iken sizi uyarır. Yüksek emiş güçlü süpürge seçeneklerinin dar ağızlı aparatı ile süpürge başlığının girmediği dar bölgelere rahatça erişebilirsiniz. Morhipo’dan müşterilerin beğenisini toplayan uzun süpürge seçeneklerine bakabilir, çok sayıda marka ve model arasından seçim yapıp karar verdiğiniz ürünü Morhipo’dan rahatça satın alabilirsiniz.

Kaliteli Elektrikli Süpürge Modelleri Morhipo’da

Ev temizliği sizin için çok önemliyse derinlemesine paspas ve süpürme aktiviteleri için çekim gücü yüksek süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Süpürgenin bakımını yaparken ve haznesini boşaltırken toz torbaları ile uğraşmak istemiyorsanız toz torbasız süpürge çeşitleri ihtiyacınızı karşılar. Beko elektrikli süpürge modellerinden bazıları toz torbasız seçeneklidir. Kolaylıkla çıkarılıp takılan şeffaf toz haznesinin doluluk oranını görebilirsiniz. Hazneyi isteğinize göre yıkayabilir ve tamamen kuruması ile kolayca yerine takabilirsiniz. Beko süpürge modelleri ile markanın kalitesini hissedebilir ve talebinize uygun geniş spektrumlu süpürge makinelerinden dilediğinizi çalışma ve sistem çeşidine göre tercih edebilirsiniz. Geleneksel tip toz torbalı süpürge tiplerini tercih ediyorsanız, bu tarz süpürgelerin de çok sayıda çeşidini rahatça bulabilirsiniz. Profilo süpürge, toz torbalı süpürge tercih edenler için %40 verimlilik sağlayan A sınıfı enerji ve kaliteyi ayağınıza getirir. Arnica süpürge, mikrofiber paspas pedi sayesinde hiç toz bırakmadan kusursuz temizlik elde etmenizi sağlar. 8 metre erişim alanı ile evinizin her noktasına ulaşır. Kullanım kılavuzundaki temizlik ve bakım talimatlarına uymanız halinde makineyi daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Sulu süpürge çeşitleri zemin, halı ve döşemelerde kullanabileceğiniz farklı başlık aparatları ile çok ergonomik makinelerdir. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz ıslak kuru şarjlı süpürge ile iki farklı cihaza ihtiyaç duymadan tek bir makine ile hem ıslak hem de kuru temizlik yapabilirsiniz. Goldmaster süpürge modellerinin ayarlanabilen hız kademesi ile zemine göre çekiş performansını değiştirebilirsiniz. Bu süpürge modeli kırılma ve bükülmeye dayanıklı hortumu ile uzun ömürlü kullanıma uygundur. Turbo başlıklı Lg süpürge seçenekleri, sessiz süpürge arayanlar için idealdir. Almak istediğiniz her tarz elektrikli süpürge tavsiye ve yorumları Morhipo’da karşınıza çıkar. Morhipo’dan bütçenize uygun elektrikli süpürge fiyatlarına bakabilir ve dilediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.