Menüyü Atla

Stabilo Modelleri

(142)

142 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Stabilo

Kırtasiye ürünleri okul, iş yeri ve evlerde aktif olarak kullanılan ürünlerdir. Her yaştan bireyin kullanabileceği renkli kalem çeşitleri, günlük yaşantıda pek çok işlem için kullanılır. Kırtasiye ürünleri içerisinde boya kalemleri, fosforlu kalemler, silgiler, sulu, pastel ve guaj boyalar gibi birçok ürün yer alır. Bu işlevsel ürünler çok yönlüdür. İnsanlar not almak, notların altını çizmek ve resim yapmak için aktif olarak kırtasiye ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Stabilo ise kırtasiye malzemeleri dizayn eden markalardan biridir. Stabilo, 1855 senesinden bu yana faaliyet gösteren köklü bir markadır. Alman kökenli bir marka olan Stabilo boss, kaliteli ve güvenilir kırtasiye malzemeleri sayesinde dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarır. Stabilo tarafından dizayn edilen kült statülü kalemler, yazı kategorisindeki tüm beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Birinci sınıf kalitede seçilen malzemeler sayesinde son derece dayanıklı olan ürünler, uzun vadeli kullanıma elverişlidir. Yüksek Alman kalitesinin sıra dışı renk çeşitliliği ve çığır açan yenilikçi teknolojiyle buluşturulduğu Stabilo kalem çeşitleri, mürekkebinden kapak tasarımına kadar kusursuzdur. Geniş renk ve ürün skalasına sahip olan marka, farklı tarzlardan ve zevklerden kullanıcılara hitap eder. Çalışma motivasyonunuzu artırmaya yardımcı olan ikonik tasarımlar, göz alıcı renk seçenekleriyle mükemmel bir duruş sergiler. Her türlü işaretleme, karalama, yazma ve boyama işlerini yapmak için kullanabileceğiniz Stabilo renkli kalemler, ilham verici özellikleriyle beğeninizi kazanır. İster not tutmak, yazı yazmak ister resim çizmek için kullanabileceğiniz multifonksiyonel özelliklere sahip Stabilo kalem seti ve yüksek pigmentasyonlu renkli boyalar, Morhipo’da yer alır. Siz de Morhipo’yu ziyaret ederek benzersiz özelliklerle donatılan Stabilo kırtasiye ürünlerine hızlı ve pratik şekilde sahip olabilirsiniz.

Stabilo Ürünleriyle Benzersiz bir Deneyim

İş, ofis, ev fark etmeksizin dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz Stabilo kalemler eşsiz bir deneyim yaşamanız için titizlikle tasarlanır. Yüksek pigmentli mürekkebinden, kolay tutuş fırsatı sağlayan özel tasarımına kadar üst düzey bir kaliteye ulaşacağınız ürünler, tekli ve set olarak hazırlanır. Stabilo fosforlu kalem koleksiyonları sarı, kırmızı, mavi, yeşil, pembe, lila, gri, fuşya, mürdüm, turuncu gibi flöresan ve pastel renklere sahiptir. Çalışma masalarının vazgeçilmezlerinden olmayı başaran Stabilo pastel fosforlu kalem çeşitleri, üstün teknik ve işlevsel özelliklerle donatılır. Stabilo ürünlerinde kullanılan malzemeler, yüzde yüz geri dönüştürülmüş özelliktedir. Bu sayede çevreyi koruyarak daha iyi bir gezegene ulaşma hedefinin parçası olmayı başarır. Senelerdir aktif olarak kullanılan rengarenk Stabilo keçeli kalem modelleri, yumuşak yapıları ve modaya uygun renkleriyle kusursuzdur. Yaptığınız her işleme havalı bir görünüm kazandıran kalemler, modunuza uygun rengi seçeceğiniz kadar renk alternatifi barındırır. Yalın, hafif ama havalı tonlarıyla dikkat çeken Stabilo fosforlu kalemler, canlı renk tonlarıyla ön plana çıkar. Yumuşak şeftali, hint mint, kızarıklık pembesi, puslu eflatun, tütsü sarı ve turkuaz dokunuşu gibi sıra dışı renk tonları, göz alıcı ve iddialıdır. Fonksiyonel metin işaretleyiciden çok daha fazlası olmayı başaran Stabilo yeni pastel ve neon kalemler, kendinizi keşfetmenizi sağlar. Yüksek kaliteli Stabilo pastel ve neon renkli kalem çeşitleri, kurumaya karşı etkili bir koruma teknolojisine sahiptir. Su bazlı mürekkepleriyle dağılmaya neden olmayan tasarım harikası ürünler okulda, işte ve hobilerde kullanım için idealdir. Stabilo neon ve pastel tonlu ikonik fosforlu kalemlerin uç 88, uç 68 ve maksimum uç gibi farklı çeşitleri vardır. Yaratıcı renklerle kendilerini ifade etmeyi sevenlerin beğenisini kazanan görsel ve işlevsel açıdan kusursuz ürünleri Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Stabilo Kalem Çeşitleri

Stabilo kalem seti farklı tarzlara ve ihtiyaçlara cevap verir. Sıra dışı, zamansız ve iddialı renk tonları modunuzu yükseltir, ders ve işe karşı olan konsantrasyonunuzu artırır. Çalışma performansınıza doğrudan etki eden gösterişli renk tonları, okuduğunuz yerleri daha iyi anlamanızı, önemli yerleri sorunsuz şekilde belirlemenizi sağlar. Stabilo boss yeni renkler, modern ve çarpıcı tarzda neon, şık ve minimalist tüp tasarımına sahiptir. Uygun ve rahat tutuş sağlayan yumuşak tutuş yüzeyi, konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. 4 saate kadar kuruma koruması bulunan ürünler sarı, turuncu, yeşil, pembe ve kızılımsı mor gibi ikonik renkleriyle; ek açıklama eklemek, satırları çizgili hale getirmek, not almak ve notların altını çizmek için oldukça elverişlidir. Stabilo yeni renkler, çarpıcı, havalı ve ikonik tonlarıyla çalışmalarınızın olmazsa olmazlarından biri haline gelmeyi başarır. Stabilo yeni seri modelleri sade ve minimal beyaz kapakları, pratik beyaz klipsleri, ince ve kalın uçlarıyla kusursuzdur. Stabilo tüm renklerin yer aldığı kalem setleri, olağanüstü bir deneyim yaşamanızı mümkün kılar. Stabilo 40'lı setler, ara ve ana renk tonlarıyla sanatsal bir duruş sergiler. Dilerseniz sulu boya efektleri, dilerseniz kaligrafi yapabileceğiniz multifonksiyonel özelliklere sahip ürünler, dağılmaz özelliktedir. Elinize ve uygulama yaptığınız kağıda bulaşma yapmayan özel uç tasarımları, yeterli miktarda mürekkebi kağıda aktarır. Yüksek pigmentasyon, yoğun ve iddialı bir ton elde etmenize olanak tanır. Stabilo set ve tekli fosforlu kalemler; sanat galerisine uygun çizimler oluşturmak, günlük yaşantınızı organize etmek ve işaretleme tekniğiyle çalışabilmek için kullanabileceğiniz işlevsel özellikleriyle fark yaratır. Sıkıcı ders ve iş notlarını okumayı çok daha keyifli hale getiren 10’lu, 20’li, 40’lı alternatifleri bulunan Stabilo keçeli kalem setini Morhipo’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üstün Kaliteye Sahip Stabilo Ürünleri Morhipo’da

Stabilo Türkiye tarafından beğeninize sunulan ikonik kırtasiye malzemeleri, tüm beklentilerinizi karşılar. Dış tasarımı, mürekkebi ve göz alıcı renk tonlarıyla kusursuz olmayı başaran Stabilo set kalem çeşitleri iş, okul ve özel hayatta kullanabileceğiniz çok yönlü ürünlerdir. Stabilo tekli ve set olarak satılan kalem çeşitleri, ince ve kalın uçlu olarak tasarlanır. Çizim yapmak için geliştirilen teknoloji harikası ürünler, dağılma yapmaz ve 4 saate kadar kurumaz özelliklerdedir. Eşi benzeri olmayan Stabilo pastel setleri, geniş renk yelpazesiyle farklı stillere uyum sağlar. Cesur, havalı ve çarpıcı renk tonları, sanat eseri gibi işlenerek göz alıcı, zamansız ve ikonik bir duruş sergiler. %100 geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilen Stabilo highlighter kalemler, dilediğiniz notu ön plana çıkarmanıza olanak tanır. Stabilo ince uçlu kalem ve kalın uçlu kalem çeşitleri, sürdürülebilirlik politikası desteklenerek tasarlanır. Ürünlerde kullanılan ham maddeler başta olmak üzere üretim, sevkiyat, su ve enerji kullanımı dâhil tasarruf edilir. İnsan sağlığına zararlı madde içermeyen ürünler, kullanım sırasında cildinize zarar vermez. Eşsiz yumuşak kavrayış tüpüne sahip olan Stabilo mini ve orijinal boy kalemler, kusursuz paketleme ile kolaylıkla saklamanız için elverişlidir. İnce uçlu Stabilo point kalemler, kalem kutularınızın favorilerinden olmaya aday özelliklerdedir. Stabilo 6'lı ve 40’lı olarak sunulan renk tonları, olağanüstü derecede modern ve yaratıcıdır. Modern stilleri sevenler için ince ve zarif Stabilo metalik tasarımlar bulunur. Stabilo fiyatları, her kesimden kullanıcının sahip olabileceği ekonomik aralıklardadır. Morhipo’da Stabilo 10’lu setten 40’lı sete kadar birçok tasarım bulabilirsiniz. Morhipo aracılığıyla Stabilo indirimlerini ve kampanyalarını takip ederek beğendiğiniz ikonik kalem çeşitlerine ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Morhipo ile güvenli ve zahmetsiz bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.