Menüyü Atla

Spigen Modelleri

%35'e varan indirim


486 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Spigen

Güney Kore menşeli cep telefonu aksesuar üreticisi olan Spigen, dünya çapında bir üne sahiptir. Türkiye’de de faaliyetlerini sürdüren markanın günlük yaşantınızı kolaylaştıran birçok kategoride ürünü bulunur. Mobil telefonlar için vazgeçilmez bir unsur haline gelen koruyucu kılıflar başta olmak üzere enerji sağlayan gereçler de portföye dahildir. Ürünler özellikleri bakımından da markanın adını öne çıkarır. Telefon ve kulaklıklar hayatınızın akışında önemli bir yere sahip olduğu için Spigen kılıf modelleri farklı özellikler içerir. İlk olarak telefonunuzu masa üzerinde dik pozisyonda kullanmanıza yardımcı olan tasarımlar dikkat çeker. Ayrıca dokunmatik ekranın düşme ve öngörülemeyen darbelere karşı korunması da önemli bir ayrıntıdır. Spigen ekran koruyucu farklı telefon markaları için telefonun özelliklerine göre dizayn edilir. Ekranı kullanırken markanın koruyucuları yokmuş hissi verir ve böylece kullanım sırasında dokunmatik özelliği sorunsuzca devam eder. Mobil cihazların araba kullanırken sabit durması da aranan özelliklerden biridir. Spigen telefon tutucu telefon markanız ne olursa olsun kullanabileceğiniz başarılı bir tasarımdır. Vakumlama ve yapışkanla birlikte otomobilinizin ön panelinde istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Vakum sistemi için ayrıca kilit kolu da bulunur. Böylece tutucunun sabitlendiğinden emin olabilirsiniz. Üzerinde bulunan robotik kol formundaki telefon tutma yüzeyi manyetiktir. Böylece mobil cihazınızı panel üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde alabilirsiniz. Böylesine pratik ve sürdürülebilir kullanım avantajı sağlayan enerji sağlayıcılar da Morhipo’da yer alır. Spigen hızlı şarj kablosu 1 metre uzunluğuyla esnek ve rahat kullanım mesafesi sunar. C tipi bağlantı ucu sayesinde 10 Gbps gücünde aktarım sağlar. Spigen şarj aleti de günlük iş temposuna bataryanızın da eşlik etmesi için idealdir. Mobil cihazların mobil eklentilerle desteklenmesi hızı ve pratikliği beraberinde getirir. Spigen powerbank enerji deposu olarak sizinle birlikte her yere gelir. Pratik ve hızlı çözümler sunan aksesuarlara Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Spigen Tasarımları

Çağın gerekliliklerini takip etmek ve ayak uydurmak için çeşitli materyallere ihtiyaç duyulur. Marka bu konuda sizi başarılı bir şekilde asiste eden ürünler geliştirir. Mobil akıllı cihazlarla iş ve özel hayatınıza dair birçok işlem yapmanız gerekir. Böyle olunca cihazın yüzeyinde yıpranma ve aşınma meydana gelmesi kaçınılmaz olur. Spigen telefon kılıfı modelleri çeşitli özellikler eklenerek dayanıklılığı artırır ve yüksek koruma sağlar. Su geçirmeyen nitelikteki modeller sıvı geçişine izin vermezken aynı zamanda çizilmelere karşı da cihazı muhafaza eder. Spigen su geçirmez kılıf 25 metre dalış sertifikasına sahip olan muhteşem bir tasarımdır. 6 inç büyüklüğüne kadar olan telefonlar için uygundur. Ayrıca dokunmatik özelliğin kullanılmasını mümkün kılar. Kilit sistemi ve uzayan taşıma kordonu sayesinde farkını belli eder. Mobil cihazlar kadar kulaklıklar için de korumaya ihtiyaç vardır. Spigen AirPods kılıf koruyucu olmasının yanı sıra estetik dış yüzey dizaynıyla da beğenilir. Çiçekli, renkli, deri ve kumaş yüzey seçeneklerini bulabilirsiniz. Kutu şeklindeki koruyucunun fermuar ve anahtar gibi yerlere sabitlenmesi için asma halkası bulunur. Spigen araç tutacağı da cep telefonunun sabitlenerek korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda otomobil içindeyken uygun kullanım pozisyonu sunar. Sarsıntı sonucu telefonun düşmesi ya da bir yere çarpmasını önlemek için idealdir. Koruma ünitelerinin haricinde markanın enerji sağlayıcıları da dikkat çekicidir. Spigen adaptör, 4 adet USB giriş portuna sahiptir. Böylece aynı anda 4 cihaz birden şarj edilebilir. Kısa devre koruması ve aşırı ısınma yapmadan şarj etmesi öne çıkan ayrıntılardır. Hayatı kolaylaştıran ve eğlenceli kılan modeller arasında Spigen şarj kablosu da bulunur. Kabloların başlık versiyonları farklılık gösterir. Bu da telefonunuza uygun kabloyu bulmanızı kolaylaştırır. Enerji devamlılığı sağlayan ve koruma sunan aparatları Morhipo’dan sipariş verebilirsiniz.

Spigen ile Özgürlüğün Keyfini Çıkarın

Mobil cihazlar bağımsız kullanımları sonucunda her yerde rahat etmenizi ve online olmanızı sağlar. Çağdaş tasarımlar kablo kullanımını asgari düzeye çeker. Böylece cihazınızı özgürce kullanabilirsiniz. Spigen kulaklık çeşitleri de sizin özgürce konuşma yapmanıza ve müzik dinlemenize yardımcı olur. Kablo kalabalığı ve karmaşasını tarihte bırakan “Bluetooth” özellikli kulaklıklar renkleriyle de beğeni kazanır. Spigen Bluetooth kulaklık modelleri arasında kulak içi versiyonları sabitlemeyi üst seviyede tutar. Kulak çevresini saran formu sayesinde sadece siz çıkarmak istediğinizde çıkar. Ayrıca boyununuzu çevreleyen modelleri de mevcuttur. Kulaklık uçlarının boynunuzda asılı kalması sayesinde ihtiyaç duyduğunuz anda pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çantada ya da cepte taşıma gerekliliğini ortadan kaldırır. Özgürlüğün tadını çıkarmanız için markanın birçok tasarım seçeneği bulunur. Spigen çanta modelleri ergonomik dış yüzey ve iç bölüm dizaynı ile seyahat deneyimini zevkli kılar. Ayrıca su geçirmez özelliği bulunan dış yüzeyi de taşıdığınız elektronik cihazlar için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Darbelere karşı direnç sağlayan yastık desteği sayesinde üstün koruma sunar. İç bölümünde yer alan 12 adet bölme de ürünü ayrıcalıklı kılan diğer özellikleridir. Elektronik cihazların kullanımı hassasiyet gerektirdiği için marka çeşitli koruma üniteleri tasarlar. Spigen Neo Flex ekran koruyucu filigran önleyici özelliği sayesinde ekranın temiz kalmasını sağlar. Uygulaması oldukça kolay olan ürünün esnek formu işinizi daha da kolaylaştırır. Merak edilen bir ürün olan Spigen kırılmaz cam da teknoloji severlerin aradığı aksesuarlar arasındadır. Kendinizi özgür hissetmenizi sağlayan tasarımlarla ödüllendirebilirsiniz. Ayrıca hız konusunda da başarılı çizgisi olan Spigen Type C kablo da özgürlüğünüzü perçinler. Teknolojinin getirdiği kolaylıkları hayatınıza katmak için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hız, enerji ve bağımsızlık sunan tasarımları morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Spigen Teknolojisi Morhipo’da

Özgün tasarımları kaliteyle buluşturan markanın ürünlerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran ve ciddi işleri bile eğlenceli kılan zevkli ve akıllı tasarımları günlük yaşantınıza hızla adapte edebilirsiniz. Spigen ürünleri elektronik cihazların uzun vadeli kullanımına katkı sağlayan niteliklerle donatılır. Estetik görünümü de ihmal etmeyen marka, tasarımlarını kullanan kişinin rahatlığını da önemser. Özellikle mobil cihazlar için önemli bir unsur olan korumayı görünmez bir şekilde yapan Spigen şeffaf kılıf, çok beğenilir. Portatif bilgisayar konumunda olan ve geniş ekran özelliğiyle cep telefonlarının alternatifi tabletler için de seçenekler bulunur. Spigen tablet kılıfı stand şeklinde durmasıyla ergonomik kullanım sunar. Tabletin dört bir yanını saran koruyucu ünite sayesinde cihazınız güvende olur. Markanın teknolojik tasarımları her ihtimal düşünülerek tasarlanır. Böylece sürdürülebilirlik hedeflenir. Spigen USB çoklayıcı sayesinde birden fazla cihazın eş zamanlı şarj olması mümkündür. Böylece aynı anda enerjiye ihtiyacı olan cihazlarınıza tek bir aparatla takviye yapabilirsiniz. Ayrıca USB dönüştürücü de teknoloji takipçilerinin ilgisini çeken bir tasarımdır. Telefonunuza flash bellek takmak istediğinizde Spigen dönüştürücü kullanmanız yeterlidir. Telefonunuzun performansını üst düzeyde tutmak için harici depolama birimi kullanmak iyi olur. Dönüştürücü sayesinde istediğiniz anda sakladığınız video, fotoğraf ve doküman verilerine ulaşabilirsiniz. Teknik eklentilerin yanı sıra eğlenceli anlarınıza eşlik eden aparatlar da mevcuttur. Spigen selfie çubuğu, arzunuza göre çekimler yapmanız için ideal ölçülerdedir. Halka formatında selfie çekimini kolaylaştıran modeller de vardır. Tüm cihazlar için uyumlu dizaynı ve tutma sapının yumuşak kauçuk olması öne çıkan özellikleridir. Halka versiyonu da selfie tutkunları için farklı bir deneyim sunar. Stand olarak da kullanabileceğiniz tasarımın ilgi çekici renkleri dinamik bir görüntü sunar. Siz de yeni nesil teknolojik tasarımları Morhipo’dan temin edebilirsiniz.