Menüyü Atla

Sennheiser Modelleri

(5)

5 üründen 5 tanesi gösteriliyor.

Sennheiser

Sennheiser, 1 Haziran 1945 yılında Fritz Sennheiser tarafından Almanya’da kurulan bir ses ürünleri şirketidir. Profesyonel ve evde kullanılabilen kulaklık ve mikrofon gibi ürünleri kullanıcıya sunar. Kulaklık satın alınırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Taşıması kolay olmalı ve fazla yer kaplamamalıdır. Ses kalitesi yüksek bir kulaklık, dinlediğiniz sesin içindeymiş gibi hissettirir. İyi bir deneyim için satın alınmak istenen kulaklığın ses kalitesine önem vermeniz gerekir. Kulaklıkların çok fazla çeşidi vardır. Bluetooth kulaklıklar, kablosuz oldukları için spor ya da yürüyüş gibi fiziksel aktiviteler sırasında pratik bir kullanım sunar. Şarj edilerek kullanılır. Kablolu kulaklıklar şarj ederek kullanmak istemeyenler için iyi bir seçenektir. Ancak ürünün jak girişinin sağlam olması çok önemlidir. Hassas ve kırılmaya yatkın kablolar uzun ömürlü bir kullanım sunmaz. Kulaklıklar, kulak içi ve kulak üstü olarak da birbirlerinden ayrılırlar. Kulak içi olan kulaklıklar kulağın içine tam olarak oturmalı, dış mekan seslerinden yalıtımı sağlamalıdır. Taşıması kolay ve az yer kaplayan bir kulaklık türüdür. Kulak üstü kulaklıklar, başın üstünden iki ucu kulaklara yerleştirilen kulaklık çeşididir. Kulak içi kulaklıklara göre daha büyük olduğundan kulağa denk gelen kısımların içe katlanabilmesi çok önemlidir. Böylelikle daha az yer kaplar. Sennheiser kulaklık çeşitleri, taşıması kolay ve yüksek ses kalitesine sahip olan ürünlerdir. Kablolu ve kablosuz olan ürün seçenekleri mevcuttur. Üstün ses kalitesi sayesinde dinlediğiniz sesin içindeymişsiniz gibi hissettirir. Aramalarınızı yapmak, oyun oynamak, müzik dinlemek ve film izlemek için oldukça ideal olan ürünlerdir. Kablosuz çalışan kulaklıkların şarjı uzun saatler dayanarak seyahatlerinizde yarı yolda bırakmaz. Siz de yüksek ses kalitesiyle güzel bir deneyim yaşamak isterseniz Sennheiser kulaklık fiyatlarını Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Sennheiser Modelleri

Kablosuz kulaklıklar kablo karışıklığının önüne geçen kullanışlı ürünlerdir. Hareketli fiziksel aktivitelerinizi yaparken daha konforlu bir deneyim isterseniz, Sennheiser kablosuz kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. Kablosuz kulaklıklar kulak içi ya da kulak üstü formda olabilir. Kendinize ve kullanım amacınıza göre bir modeli satın alabilirsiniz. Markanın kablosuz kulaklıkları şarj edilerek kullanılır. Uzun seyahatlerinizde eşsiz ses kalitesinin tadını çıkarmak isterseniz, Sennheiser true wireless 2 modelini tercih edebilirsiniz. Bu ürün, yüksek ses kalitesi sayesinde dışarıdan gelen sesleri yok eder. Akıllı oynat-duraklat fonksiyonu ile müziğinizi kolayca durdurup oynatabilmenize olanak sağlar. Kullanmadığınızda kulak kısımları katlanarak saklanabilir. Bu sayede az yer kaplar. Kulak kısımları açıldığında ise telefonunuza otomatik olarak bağlanır. Şarj edildikten sonra otuz saat kullanım süresi sunar. Dışarıdan gelen gürültüyü engelleyerek kaliteyi artırır. Kulak içi bir kablosuz kulaklık arayışındaysanız, Sennheiser airpods modellerini tercih edebilirsiniz. Kulaklıkta 7, kulaklık şarj kutusunda 21 saatlik şarj süresi bulunur. Altmış günlük bekleme süresi ile yeniden şarj etmeden uzun süre kullanabilirsiniz. Üstün ses kalitesine ve gürültü azaltıcı özelliğe sahiptir. Akıllı durdur-oynat özelliği vardır. Suya dayanıklı olduğundan fiziksel aktivite sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Çift mikrofon özelliği sayesinde aramalarınızda daha kaliteli bir sonuç almanızı sağlar. Kablosuz yerine kablolu kulaklık modellerini kullanmak isteyebilirsiniz. Sennheiser kablolu kulaklık çeşitleri ergonomik bir dizayna sahiptir. Kabloların karışmaması için dolaşmayı önleyici kablo kullanılır. Gürültüyü engelleyerek ses kalitesini zirveye taşır. Sennheiser kablolu kulak içi kulaklık ve kulak üstü modelleri bulunur. Kulak içi kulaklık modelleri gelişmiş bas teknolojisiyle sesin en kaliteli halini sunar. Kumandası sayesinde aramalarınızı ve müziği kontrol etmenizi sağlar. Seyahatlerinizde, evinizde ya da fiziksel aktivitelerinizde kullanabilmek üzere bir kulaklık arayışındaysanız Morhipo’yu ziyaret edebilir, Sennheiser fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kampanyalı Sennheiser Ürünleri

Sennheiser kulak üstü kulaklık çeşitleri, müzik dinlemek, spor yapmak ve oyun oynamak için güzel bir alternatiftir. Kaliteli ses ve gürültü azaltıcı özellikleri sayesinde yapılan aktiviteleri keyifli kılar. Sennheiser bluetooth kulaklıklar yapmak istediğiniz aktiviteleri daha kolay hale getirir. Kablosuz yapısı ve kontrolünün kolaylığıyla pratik bir kullanım sunar. Sennheiser markasının, oyun oynayan kullanıcılar için özel oyun kulaklıkları mevcuttur. Sennheiser gaming kulaklık oyun deneyiminizi artıran net bir ses olanağı tanır. Oynadığınız oyunun gerçekliğini artırarak içerisindeymiş gibi hissetmenizi sağlar. Kulaklık yastıkları sayesinde konforlu bir deneyim sunar. Mikrofonunun olması ile sesleri karşı tarafa ve size net bir şekilde iletir. Marka, günlük ve profesyonel kullanım için çeşitli ses ürünleri üretir. Stüdyoda kullanmak üzere birçok ürün seçeneği bulunur. Sennheiser referans kulaklık genellikle stüdyo ortamında kullanılan bir üründür. Ultra geniş frekans tepkisine sahiptir. Ayrıntılı bir şekilde dinleyebilmenize yardımcı olur. Sennheiser DJ kulaklık, DJ kabinlerinde konforla kullanılabilir. Arka plan gürültüsünü engelleyerek daha iyi duymanızı sağlar. Uzun süren gösterilerde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Gösterilerde kullanılabildiği gibi referans kulaklık olarak da kullanılır. Gürültülü ortamlar ve profesyoneller için idealdir. Yaka mikrofonu, bir topluluk önünde konuşulurken ya da çekimler sırasında yakaya takılarak sesin yüksek çıkmasına olanak sağlayan bir üründür. Sennheiser yaka mikrofonu, sesi net ve kaliteli bir şekilde yükseltir. Pil ömrünün uzun olması sebebiyle uzun gösteriler için ideal bir üründür. Sennheiser mikrofon çeşitleri sahnelerde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Vokal ve enstrüman seslerinin karşı tarafa sağlıklı bir şekilde iletlmesini sağlar. Kulaklık yerine hoparlör kullanarak müzik dinlemek isterseniz, Sennheiser bluetooth hoparlör modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürün, kablosuz bir şekilde telefonunuza bağlanarak istediğiniz müziği yüksek sesle dinlemenizi sağlar. İşinizi en profesyonel şekilde yapmak için Morhipo’ya göz atabilir, Sennheiser indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Sennheiser Ürünleri Morhipo’da

Morhipo, uzun yıllardır hizmet veren bir e-ticaret sitesidir. Geniş ürün yelpazesiyle pek çok ürün ve markaya ev sahipliği yapar. İnternet alışverişlerini güvenilir sitelerden yapmak çok önemlidir. Morhipo köklü ve güvenilir bir site olduğundan gönül rahatlığıyla tercih edilir. Morhipo, çoğu markayı olduğu gibi Sennheiser markasını da satışa sunan bir internet sitesidir. Sennheiser uzun yıllardır varlığını sürdüren, kalitesiyle adından söz ettiren bir ses ürünleri markasıdır. Sennheiser Türkiye’de sıklıkla tercih edilen bir markadır. Ürünlerinin uzun ömürlü ve yüksek ses kalitesine sahip olması sayesinde profesyonellerin güvenini kazanmıştır. Sennheiser kulak içi ve kulak üstü kulaklık seçenekleri mevcuttur. Markanın kulak içi olan kulaklıklarının kablolu ve kablosuz seçenekleri vardır. Fiziksel aktivite sırasında kablosuz kulaklıklar pratik bir kullanım sunar. Kulak üstü kulaklıkların da kablolu ve kablosuz modelleri bulunur. Sennheiser kulak üstü kulaklık tavsiyesi verenler bu kulaklıkların oldukça kullanışlı olduğunu belirtir. İçe katlanabilmesi sayesinde az yer kaplaması ve kulak kısımlarının yastıklı bir yapıda olması konforlu bir deneyim sunar. Sennheiser, oyuncuların uzun saatler kullanabilmesi için şık tasarımlı ve rahat oyuncu kulaklıkları üretir. Sennheiser oyuncu kulaklığı modelleri kaliteli bir mikrofona sahiptir. Oyun deneyimini en iyi şekilde yaşamanızı sağlar. Marka, profesyonellerin de uğrak noktasıdır. Sennheiser stüdyo kulaklık modelleri, sesi tüm odaya yaymadan sadece kulağınızda dinlemenize yardımcı olur. Gürültü azaltıcı özelliği sayesinde dış seslerden etkilenmenizi engeller. Morhipo, outlet ürünlerini de kullanıcısına sunan bir sitedir. Birçok markanın ürünlerini olduğu gibi Sennheiser outlet ürünleri de satışa sunulur. Sezon sonu uygun fiyatlardan yararlanmak, sesi daha kaliteli haliyle dinlemek ve şık tasarımlı kulaklıklarla üstün konfor yaşamak için Sennheiser ürünlerine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.