Menüyü Atla

Seiko Modelleri

(592)

592 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Seiko

Kintaro Hattori tarafından 1881 yılında Tokyo’da kurulan Seiko, 1892’de Seikosha fabrikası ile büyür. Mükemmel işçilik evi anlamına gelen Seikosha fabrikasında 1913 yılında Japonya’nın ilk kol saati olan Laurel üretilir. Merkezi Japonya olan marka eşsiz bir işçiliği müşterilerine sunar. Saat modasına yön veren ve ince işçilikle üretilen saat ürünleri harika tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Mükemmel işçilik ile yola çıkan Seiko saat, kurulduğu günden bu yana pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Uzun ömürlü saat koleksiyonu ile adından tüm dünyada söz ettiren Seiko 5, zengin çeşitleri ile piyasada yerini sağlamlaştırır. Seiko 5 saat; otomatik mekanizma ve su geçirmezlik özelliğini bir arada sunar. Kalite anlayışı ile üretilen her bir ürün milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılır. Saat dünyasına yön veren tasarımlarıyla kaliteli bir ürün oluşturan Seiko erkek saati modelleri ile müşterilerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Her bir model özel olarak tasarlanarak hazırlanır. Seiko erkek saat modelleri her kıyafet ile mükemmel uyumu yakalar. Firma şık tasarımlı kol saatlerin yanı sıra duvar saati, masa saati gibi farklı modellerde de farkını ortaya koyar. Üretici firmanın modelleri klasikten moderne pek çok ürün çeşitliliği sunar. Saat sektörüne yön veren çalışmaları ile kalitesini üst düzeyde tutan firma, global bir müşteri potansiyeline sahiptir. Seiko saat erkek kullanıcılara olduğu kadar kadın kullanıcılara da hitap eder. Seiko kadın saat modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunar. Seiko saat kadın kullanıcılar için şık ve zarif bir tasarım kullanır. Bu modeller arasında Seiko Solar sıklıkla tercih edilir. Şık tasarımıyla beğeni toplayan Seiko Solar saat modellerini ve daha fazlasını Morhipo’dan bulabilirsiniz.

Birbirinden Şık Seiko Modelleri

Saat dünyasına yön veren tasarımları ile dikkat çeken Seiko kol saati, dayanıklı ve seçkin bir stil için ideal koleksiyonlar sunar. Özellikle erkek kullanıcılar için önemli aksesuarlardan biridir. Bilekte duruşuyla herkesin dikkatini cezbeden Seiko 5 sport, astron, kinetic, presage, sportura ve çok daha fazla ürün çeşidi zarif bir tasarım sonucu ortaya çıkar. Seiko saat erkek kullanıcıları için zengin bir ürün yelpazesi sunar. Marka tüm ürünlerinde kaliteli malzeme ve ince bir işçilik kullanır. Kalın kordona sahip olan Seiko 5 Automatic şık tasarımıyla büyük beğeni toplar. Sevilen modeller arasında yer alan Seiko Prospex klasik bir tasarıma sahiptir. Bu sayede her kıyafet ile mükemmel uyumu yakalar. Diğer bir klasik model olan Seiko Presage tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Üretici firma, kaliteli malzemelerin zarif tasarımlarla harmanlanması ile ince bir işçilik sunar. Seiko 5 Automatic eski modellerinde de bulunan dayanıklı kasa, su geçirmezlik gibi belirleyici özellikler markanın önemli özellikleri arasında yer alır. Seiko otomatik saat çeşitlerini işte, okulda, davetlerde veya istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seiko 5 otomatik modellerinin diğer özelliklerine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın profesyonel dalış eğitmenleri birliği için özel olarak üretilen modeli de bulunur. Seiko padi olarak bilinen bu model profesyonel yüzücüler için ideal bir kullanım sunar. Markanın kullananlar tarafından çok beğenilen bir diğer ürün çeşidi de Chronograph modelidir. Seiko Chronograph modelleri ilk bakışta kalitesini ortaya koyar. Üstelik tasarım olarak hem kullanışlı hem şık ürünlerdir. Bu model silikon kayış severlerin tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. Siz de tüm bu modellere Morhipo üzerinden indirimli olarak erişebilirsiniz.

Zengin Ürün Seçeneği ile Seiko Saat

Saat endüstrisinde yeni bir çığ açan firma, ilk quartz modeline imza atar. Diğer saatlere göre 100 kat daha fazla hassasiyeti olan bu özelliği sayesinde saat sektöründe ön sıralarda yerini alır. 1969 yılında ilk quartz saati, Seiko Quartz Astron piyasaya çıkar. Hem şık hem de çok fonksiyonlu özelliği sayesinde Seiko Astron beğenilen modeller arasında yer alır. Bu modellerde dikkat çeken özelliklerden biri GPS sistemidir. Seiko GPS Solar modeli olarak geçen bu modellerde otomatik ibre koruma sistemi bulunur. Markanın tüm modellerinde bulunan temel 5 özelliğinin yanı sıra farklı kullanımlar için de çeşitler mevcuttur. Firma her zevke ve kullanıma uygun modeller üretir. Geniş gövdeye sahip Seiko Diver kalın bir kordon barındırır. Seiko kordon genel olarak çelikten üretilir fakat bazı modellerinde silikon ve deri kordon bulunur. Seiko Kinetic saat modellerinin bazıları deri kordondan üretilirken bazıları çelikten üretilir. Her tarza uygun farklı modelleri bulunan markanın özel tasarımları da mevcuttur. Seiko Premier dikkat çekici özel bir tasarıma sahiptir. Premier tasarımları arasında Kinetic Drive serileri bulunur. Seiko Premier Kinetic serisinde özel kordon tasarımları dikkat çeker. Kinetic serisinin beğenilen bir diğer tasarımı Seiko Kinetic Perpetual modelidir. Tüm Seiko modellerinde olduğu gibi bu modelde de 5 temel özellik bulunur. Ayrıca firmanın farklı saat türlerinde de tasarımları vardır. Modern görünümden klasik görünüme kadar pek çok çeşidi olan Seiko duvar saati çeşitleri bunlardan biridir. Duvar saati seçenekleri arasında sarkaçlı modeller de bulunur. Ayrıca firma 1982 yılında Tokyo’da satışa sunulan teknolojik bir tasarıma imza atar ve Seiko televizyonlu saat üretir. Tüm Seiko Kinetic ve diğer tüm modelleri Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

İndirimli Seiko Ürünleri Morhipo’da

Saat seçimi yaparken dikkat edeceğiniz birkaç nokta, doğru ürünü almanıza olanak sağlar. Bunlardan biri modelin bileğinize uyumudur. Seiko automatic modelleri içinden bileğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Diğer bir nokta ise uygun kayış seçimidir. Çelik kordon, deri kayış, silikon kayış materyalleriyle tasarlanan Seiko SKX modelleri arasından zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Benzer özelliklere sahip olan Seiko Sportura modeli de beğenilerek kullanılan diğer bir modeldir. Marka hem kadınlar hem de erkekler için kaliteli, uzun ömürlü, şık tasarıma sahip ürünler üretir. Kadın kullanıcıların beğenerek kullandığı Seiko kadın saat ve Seiko Velature eşsiz bir tasarıma sahiptir. Özel bir tasarım barındıran Seiko Velature fiyatı ürünün tasarımına göre değişebilir. Her bir modelin kendine ait tasarımı mevcuttur. Saati nerede ve hangi kıyafet ile kullanacağınız da saat seçiminizi belirler. Farklı kombinler için farklı modeller tercih edebileceğiniz gibi klasik ve her kombinle uyum sağlayan modelleri de tercih edebilirsiniz. Seiko Chronograph modeli pek çok kombin ile mükemmel uyum sağlar. Seiko 100m Chronograph günlük, iş toplantıları veya özel davetler için kullanılan modeller arasında yer alır. Şık tasarımlara imza atan diğer seiko modellerini Morhipo’dan inceleyebilirsiniz. Mekanizma olarak Seiko 7s26 mekanizmasını kullanır. Bu sayede gün ve tarih göstergesi bulunur. Firmanın tüm modellerinde bu mekanizma mevcuttur. Modeller arasında Seiko 5 Sport Automatic pek çok kişi tarafından sevilerek tercih edilir. Birçok kişinin severek kullanmasının nedenleri arasında uzun ömürlü kullanım imkanı sağlaması ve dayanıklı çelik kasaya sahip olması gelir. Ayrıca su geçirmez özelliği sayesinde güvenli kullanım sağlar. Seiko 5 saat fiyatları tüm bu özelliklere göre belirlenir. Siz de dayanıklı yapıya ve şık tasarıma sahip bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Seiko saat çeşitlerine indirimli olarak Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.