Menüyü Atla

'Scrikss' araması için sonuçlar:

(238)

238 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Scrikss

1939 yılından beri piyasada olan marka, yolculuğuna ilk önce kalem üreticisi olarak başlar. Zaman içinde kırtasiye ürünlerini genişleterek geniş bir ürün yelpazesine ulaşmasıyla her türlü ihtiyacı karşılayacak hale gelir. İspanyolcada yazma anlamına gelen Scrikss, kırtasiye alanında yenilikçi ürünleri ile piyasa içinde önemli bir yere sahiptir. 80 yılı aşkın süredir piyasada olması ile belirli bir seviyenin üzerinde tecrübe birikimine sahip olan marka, her ihtiyaca uygun tasarladığı ürünleri ile pek çok kişinin günlük hayatta değerlendirdiği parçalara imza atar. Scrikss kalem ve diğer ürünleri ile kaliteyi yeniden tanımlayarak piyasaya yön veren markalar arasında yer alır. İspanya'da kurulmasına rağmen 1963 yılında haklarını yerel bir şirkete devreden Scrikss yerelleşerek yerli pazarın önemli isimlerinden biri haline gelir. Paslanmaz uca sahip olması ve iç yapısının özenli bir şekilde tasarlanması ile Scrikss dolma kalem çeşitlerini ömürlük olarak tanımlar. Uzun yıllar boyunca herhangi bir probleme neden olmadan çalışmayı sürdüren dolma kalemleri ile kısa sürede devrimsel yeniliklere imza atan marka, kırtasiye piyasası içinde ayrı bir yerde konumlanır. Tarihi köklü bir geçmişe dayanan marka, kullanıcı gereksinimlerini iyi bir şekilde analiz ederek her türlü duruma uygun olacak şekilde ürünlerini üretir. Öğrencilerden iş hayatında çalışan kişilere kadar geniş bir kitleye hitap ederek günlük hayat için pratik parçalar ortaya çıkarır. Kalitesi düşük olanların aksine Scrikss tükenmez kalem çeşitleri kısa sürede kurumaz ve yoğun kullanımda dahi uzun zaman boyunca kullanılabilir. Scrikss ürünleri ile belirli bir seviyenin üzerinde kalite sunarak kullanıcılarının günlük hayatını daha kolay bir hale getirir. Siz de Morhipo üzerinden Scrikss defter ya da kalem çeşitlerini inceleyebilir, kullanım niteliğinize uygun bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Scrikss Kalem Çeşitleri

Günlük hayat içinde en çok kullanılan ürünlerden biri kalemlerdir. Telefonun bulunmadığı durumlarda acil olarak not alınması gereken zamanlarda kalemler ile bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ders dinlerken telefona kaydetmektense kalem ile deftere yazmak daha hızlı ve pratik bir yöntemdir. Bundan dolayı teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kalemler günlük hayatın parçası olmaya her zaman devam eder. Ömürlük kalemler üretmesi ile tanınan marka, kaliteyi üretiminin her aşamasına yayararak günlük hayat içinde pratik malzemeler ortaya çıkarır. Basmalı mekanizması ve içinde bulunan silgi ile günlük hayat için kullanışlı bir ürün olan Scrikss Graph X nikel kaplaması sayesinde kazandığı hoş görünümle de güzel bir parça haline gelir. Ele rahat oturması sayesinde uzun saatler boyunca yazı yazmanız gerekse bile kalem kaynaklı bir problem ile karşılaşmazsınız. Gümüş ya da yeşil gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan Scrikss uçlu kalem çeşitleri arasında hoşunuza giden bir parça ile karşılaşmanız mümkündür. Makaralı tükenmez kalem olan Scrikss roller kalem çeşitleri yağ bazlı değil su bazlı mürekkeplere sahip olduğu için daha yumuşak ve rahat bir yazım imkânı sunar. Turuncu, sarı, yeşil ya da mor gibi renk seçeneklerine sahip olan Scrikss fosforlu kalem genellikle öğrenciler tarafından ders çalışırken önemli notların altını çizmek için kullanılır. Önemli bir proje üzerine çalışıyorsanız Scrikss highlighter olarak da isimlendirilen fosforlu kalemler sayesinde projenin özel yerlerini hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Scrikss renkli kalem çeşitleri sayesinde not almayı ve ders çalışmayı daha kolay bir hale getirir. Marka, sunduğu çeşitlilik ile her türlü ihtiyacı karşılamayı başarır. Morhipo üzerinden bütçenize uygun Scrikss kalem fiyatlarına ve çeşitlerine ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz.

Scrikss Markasına Ait Çeşitli Defterler ve Setler

Kalemleri ile beraber defterleriyle de isminden sıklıkla söz ettirmeyi başaran marka, kalitesini bütün kırtasiye malzemelerine yaymayı başarır. Scrikss defter boyut, renk, çizgili, çizgisiz ya da kareli gibi farklı kategorilere ayrılarak bütün ihtiyaçlara karşılık vermeyi hedefler. Kalem üreticisi olması sayesinde kağıt kalitesine önem veren marka, rahat bir şekilde yazı yazılabilecek defterler piyasaya sunar. Deflerleri ile beraber markanın kalem setlerinden birini alarak ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Scrikss kalem seti içinde bulunan farklı parçalar günlük hayata büyük bir kolaylık kazandırır. Scrikss üçlü kalem seti ile uzun süre kullanım sağlayabilir, tükenmez ve uçlu kalemden oluşan setler ile tek işlemde farklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Yazı yazma sanatları içinde önemli bir yere sahip olan kaligrafi ile ilgileniyorsanız, markanın ürünleri içinde aradığınız gibi bir kalemi bulabilirsiniz. Yuvarlak uçlu gibi farklı çeşitlerin bir arada bulunduğu Scrikss kaligrafi seti kalitesi ve kolay kullanımından dolayı bu sanatla uğraşan pek çok kişi tarafından günlük hayatta tercih edilir. Scrikss set çeşitlerine göz atarak ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz. Çizimle uğraşıyorsanız eğer Scrikss 2'li kalem seti gibi çizime özel ürünlerin bulunduğu alternatiflere göz atabilirsiniz. Yumuşak ve rahat uçlu bu ürünler ile rahat bir şekilde çizim yapabilirsiniz. Ofiste, okulda ya da evde kullanabileceğiniz kalemler ile günlük hayatınızın daha pratik bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kalem ve defterin dışında Scrikss kalem içi gibi tamamlayıcı ürünleri de barındıran bir markadır. İhtiyaç durumunda ürünlerin içinin değiştirilmesi gerektiğinde markanın seçenekleri ile bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Scrikss yedek parçalara sahip olması sayesinde kalemlerinin kullanım süresini uzatır. Morhipo'da bulunan Scrikss fiyat ve avantajlarını takip ederek markanın ürünlerine uygun alım fırsatlarından sahip olabilirsiniz.

Morhipo'da Scrikss Fiyatları

Tükenmez, roller ya da dolma kalem gibi farklı çeşitlere sahip olan marka geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkar. Kalem içi ya da defter gibi yardımcı ürünlere sahip olmasıyla da kullanıcılarına ihtiyaç duyabilecekleri parçaları sunar. Scrikss önerileri içinde bulunan çizim kalemleri daha rahat ve kolay çizimler yapılmasına imkân tanır. Scrikss kalem kılıfı ise kalemlerin daha hoş bir şekilde taşınmasına ve kaybolmasının önüne geçilmesine yardımcı olur. Scrikss likid kalem mürekkep ile çalışan bir üründür. Yazıldığı anda kuruyan su bazlı kalıcı mürekkebi sayesinde yazıların kaymasının ve oynamasının önüne geçer. Kesintisiz bir şekilde temiz yazı kalitesi sunan ürün, paslanmaz çelik klipsi ile üstün bir teknoloji sonucunda üretilir. Dayanıklı ucu sayesinde uzun zaman boyunca kullanılabilen ürün, mürekkep seviye göstergesi sayesinde de mürekkebin azaldığı durumlarda hızlı bir şekilde yenilenmesine imkân tanır. Ayrıca Scrikss hediye seti çeşitleri ile sevdiklerinize onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Scrikss ajanda çeşitleri hafif yapıları ve kaliteli kağıtları sayesinde ajanda kullanmaktan hoşlanan kişiler için iyi bir alternatiftir. Kırtasiye ürünlerinin dışında şemsiye ve kartlık gibi ürünlere de sahip olan marka, günlük hayata kattığı kolaylık ile pek çok kişinin ilgisini çeker. Fonksiyonel özellikleri estetik bir duruşla bir araya getirerek pek çok kişinin hayatına dokunmayı başarır. Scrikss Türkiye piyasası içinde önemli bir yere sahiptir. Yıllardır sektörde olmasından kaynaklı elde ettiği güvenirlilik sayesinde kaliteli ve sağlam kırtasiye malzemeleri denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer alır. Güncel piyasa şartlarını iyi bir şekilde analiz ederek ihtiyaçlara yönelik üretimler yapan marka, avantajlı fiyatlar ile Morhipo'da sizi bekler. Siz de markanın ürünlerine ve daha fazlasına Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.