Menüyü Atla

'Schwarzkopf' araması için sonuçlar:

(97)

97 üründen 97 tanesi gösteriliyor.

Schwarzkopf

Schwarzkopf, Alman asıllı bir saç bakım ürünleri markasıdır. Sektördeki yolculuğuna 1898 yılında başlayan marka, adını kurucusu Hans Schwarzkopf’tan almıştır. Aynı şekilde ürünlerin üzerindeki logo da kurucunun, “siyah kafa” anlamına gelen soyadından esinlenerek yapıldığı için silüet şeklindedir. Schwarzkopf kuru şampuan türünde üretim yapan ilk marka olarak da bilinir. Schaumpon adı verilen bu kuru şampuan, markanın saç bakım sektörü için üretmiş olduğu ilk ürünlerden biridir. Schwarzkopf saç boyası üretimine kuruluşundan 62 yıl sonra 1960 yılında başlamıştır. İlk ürettiği boya serisi olan Igora Royal, şimdi 120 farklı renkten oluşan bir profesyonel boya yelpazesine sahiptir. Çoğu kuaför tarafından sık bir şekilde kullanılan Igora Royal serisi, gördüğü talep dolayısıyla saç boyası dendiği zaman akla ilk gelen ürünlerdendir. Marka, ilerleyen yıllarda gelişip ulaşımını artırmış olmasının sayesinde dünya çapında ün kazanmış bir saç bakım devi olmayı başarmıştır. Böylece Schwarzkopf professional adıyla üretim hayatına devam etmiştir. Bu ad aynı zamanda firmanın gerçekleştirmekte olduğu eğitim ve sınavlara da verilir. ASK e-Learning Academy adı altında online bir eğitim platformu kurmuş olan Schwarzkopf boya, saç kesimi ve daha pek çok çeşitli eğitimler de verir. Firmanın akademi eğitimlerini başarıyla tamamlamış olan öğrencilerin yüzde ellisinden fazlası, profesyonel saç stilisti olarak kariyerine devam eder. Etik anlayışıyla da ön plana çıkan firma, Bangkok’da sadece doğa dostu Schwarzkopf ürünlerinin kullanıldığı iki şubeye sahiptir. Çevresinin sağlığı kadar piyasadaki görünümüne de önem veren Schwarzkopf saç açıcı sprey gibi çok kullanılan ürünlerinin pazarlamasını yapmak için influencerlar ve Morhipo gibi geniş kitleli platformlar ile iş birliği yapar. O yüzden aradığınız Schwarzkopf ürününü kolayca bulabilmek için markanın Morhipo sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olur.

İhtiyacınıza Uygun Şampuan Çeşitleri

Schwarzkopf şampuan üretimiyle saç bakım sektörüne adım atmış olan bir markadır. Dolayısıyla portföyünde yer alan şampuanlar sıradan ürünler değildir. Her şişenin içinde yıllar içerisinde akümüle edilmiş saç bakım bilgilerinden yola çıkarak seçilen maddeler bulunur. Bu maddeler günümüz teknolojisiyle farklı saç türlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek hale getirilmek üzere modifiye edilir. Ayrıca çoğu Schwarzkopf saç kremi, bir şampuan serisine aittir. Örneğin Schwarzkopf Gliss şampuan serisinin pek çok ürünü ikili olarak saç kremiyle birlikte satılır. Buna ek olarak Schwarzkopf Gliss ve Schwarzkopf saç açıcı alternatifleri de bulundurur. Ayrıca bazı paketler üçlü gruplar halinde satışa sunulur. Ancak markanın sizlere sunduğu saç bakım ürünlerinin daha da fazlası vardır. Duş sırasında tercih ettiğiniz Schwarzkopf erkek şampuan ya da kadın şampuan türlerini kullandıktan sonra havlu kuruluğuna getirdiğiniz saçlarınıza Schwarzkopf saç köpüğü uygulayarak bakımınızı daha derin bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Eğer saç köpükleriyle şekillendirme ve bakım yapmaktan hoşlanmıyorsanız, duş sırasında ya da sonrasında kullanabileceğiniz Schwarzkopf saç maskesi alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Saçınızı kurutup şekillendirdikten sonra da Schwarzkopf saç spreyi kullanarak saç stilinizi gün boyu koruma altına alabilirsiniz. Daha güçlü saçlar ve de daha rahatlamış bir kafa derisi için Schwarzkopf men perfect ya da Schwarzkopf keratin bazlı şampuan gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak saç yapınız hızlı bir şekilde yağlanmaya müsaitse keratin ve benzeri yağ içeren ürün alternatifleri yerine yağlanma karşıtı çeşitler ve Schwarzkopf bakım seti çeşitleri arasından seçim yapmanız iyi bir fikir olabilir. Schwarzkopf köpük ve Schwarzkopf açıcı gibi onlarca farklı ürünü dakikalar içinde edinebilmek için Morhipo’yu tercih ederek vakit kazanabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak hedef odaklı alışveriş yapabilir ve sipariş sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Schwarzkopf Saç Bakım Ürünleri ile Yıpranmış Saçlara Son

Bir insanın tarzını ve kişiliğini ortaya koymak için başvurabileceği sayısız yöntem vardır. Bunlar bazen giyim tarzı ve müzik zevki gibi kısa vadede değiştirilebilecek şeyler olabilir. Fakat bazı zamanlarda, kişilerin kendilerini ifade etmek ya da hayatında değişiklik yaratmak için tercih ettiği yol, saç boyatmak gibi bir nebze daha kalıcılığı olan eylemler olabilir. Eğer siz de hayatınızdaki değişikliğin bu tarz bir kalıcılığa sahip olmasını isterseniz Schwarzkopf Palette boya serisini incelemeyi düşünebilirsiniz. Palette serisi evde kolayca kullanılabildiği için sık tercih edilir. Ayrıca serinin çeşitli renk seçeneklerine sahip olması, müşterilere birden fazla alternatif sunmasına imkan tanır. Saç boyama süreci, kesim ve bakım gibi diğer saç işlemleri ile kıyaslandığında daha uzundur. O yüzden bu sürecin özenli bir şekilde izlenmesi gerekir. Boyama işlemi sonrasında da saçı korumak adına bazı bakım ürünlerinin kullanılması gerekebilir. Örneğin Schwarzkopf argan yağı, saçınızı nemli tutmakta önemli bir rol oynar. Hem nemlendirme hem de argan yağının özleriyle saçı besleme özelliği olan bu ürün özellikle yıpranmış ve kuru saç yapılarına sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Böylece hem kafa deriniz hem de saç yapınız sağlığını korur. Başka bir deyişle saç renginizi değiştirirken karşılaşabileceğiniz yan etkilerin her birini doğru bakım ürünlerini kullanarak azaltabilirsiniz. Ancak bu yan etkilerin bazıları hemen ortaya çıkmayabilir. Saç boyaları suyla her temas ettiklerinde az da olsa akar, ayrıca saçlarınız uzadıkça boyanın rengi koyulaşır. Bu gibi renk değişikliği durumlarının önüne geçmek için Schwarzkopf mor şampuan ve Schwarzkopf mavi şampuan çeşitleri kullanılabilir. Mor şampuan; açılarak gri, platin ve beyaza dönen saçlardaki sarı tonları, mavi şampuan da sarıya boyanan koyu saçlardaki bakır tonları ortadan kaldırır.

Schwarzkopf Ürünleri Morhipo’da

Köklü markaların başarısı, çağa adapte olabilmekte saklıdır. Bu, dijital çağın değişikliklerine ayak uydurabilmek için de geçerlidir. Dolayısıyla da sektöründe lider olan her markanın seçkin online platformlarda sayfaları mevcuttur. Schwarzkopf, online iş birliğini yapmak üzere Morhipo ile anlaşmıştır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Morhipo, uzun yıllardır bu sektörde olmasıyla öne çıkar. O yüzden de içlerinde Schwarzkopf gibi seçkin markalar bulunan pek çok isimle çalışır. Müşteriler markanın Morhipo sayfasını ziyaret ederek alışveriş süreçlerini oldukça kolay ve hızlı bir hale getirebilirler. Morhipo ve Schwarzkopf arasında gerçekleşmiş olan iş birliği, markanın sadece Morhipo’ya özel olarak yapılan bazı indirim imkanlarını sunması anlamına gelir. Müşteriler, indirimli Schwarzkopf fiyatlarını yakalamak için Morhipo üzerinden alışveriş yaparak daha çok ürün alabilirler. Morhipo’nun filtreleme özelliği sayesinde ürünleri bulmak daha kolay hale gelir. Dolayısıyla kullanıcılar, sadece birkaç buton yardımı ile Schwarzkopf taft saç spreyi gibi ürünlere kısa sürede ulaşabilirler. Schwarzkopf, geniş bir alıcı kitlesine hitap eden bir markadır. O yüzden Schwarzkopf saç boyası gibi sıkça tercih edilen ürünlerin fiyat aralıkları mümkün olduğu kadar düşük tutulur. Buna ek olarak bir ödeme kolaylığına sahip olmak isteyen kullanıcılar ise Morhipo’nun sunmakta olduğu taksitli Schwarzkopf fiyatlarından yararlanabilirler. Böylece Schwarzkopf taft saç spreyi gibi sevilerek kullanılan ürünler, herkes için daha kullanılabilir hale getirilmiş olur. Sizler de saç bakım rutininizi bir üst seviyeye taşımak ve kullandığınız boyalarla dahi sağlıklı saçlara sahip olmak isterseniz Morhipo’nun sunduğu çeşitli fırsatları takip edebilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Morhipo üzerinden satın alacağınız Schwarzkopf ürünleri sayesinde ev ortamınızı bir kuaför salonuna çevirerek kendi bakımınızı sağlayabilirsiniz.