Son

Scholl Dr Scholl Velvet Smooth Express Pedi Yedek Başlık

%38
İndirim
48,90 TL 29,90 TL

Ürün Adı : Ayak Bakım Velvet Smooth Elektronik Ayak

Ürün Açıklaması : 32 Milyon Ayak Scholl Velvet Smooth Farkını Yaşadı. Ayak Bakım Ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi’Nin Elmas Tanelerine Sahip Başlıklı Ürünü Kadınların Vazgeçilmezi Olacak. Elmas Taneleriyle Cildiniz Güçlenirken Ayaklarınız Da Yumuşacık Olacak. Üstelik 1 Dokunuşta! Ürün Tanımı: Evde Kullanım İçin İdeal Bir Ayak Ürünüdür.360 Derece Dönen Özel Geliştirilmiş Silindir Başlığı Elmas Taneleriyle Şimdi Farklı Ayaklara Uygun Sertlik Seçenekleriyle Sertleşmiş Derileri Bir Dokunuşta Temizler, Ergonomik Yapısı İle Ulaşılması Zor Yerlere Ulaşır.Ayağınıza Zarar Vermez.Güvenlidir Ve Çok Bastırıldığında Durur. Nasıl Çalışır: Elmas Taneli Elektronik Törpünün Mikro Silindirleri, Derinizin Sertleşmiş Bölgelerindeki Ölü Deriyi Temizler Ve Ayaklarınızda Kadifemsi Bir Yumuşaklık Sağlar. Nasıl Kullanılır: Derisi Sertleşmiş Bölgelerde Tekrarlanan Hareketlerle Ve Ayağınıza Uygun Farklı Başlık İle Hafifçe Bastırarak Gezdirdiğinizde,Ayağınızın Anında Sert Derilerden Arındığını Göreceksiniz.Uygun Kullanım İçin İzlenmesi Gereken Adımlar:Ayagınızdaki Ölü Derinin Sertliğine Göre Çok-Orta Veya Az Sert Deriler İçin Yedek Başlığı Takınız. Kullanmadan Önce Silindirin Koruyucu Bandını Çıkarınız.  Gümüş Renkli Halkayı Sola Çevirerek Cihazı Açınız Ve Silindir Başlığı Sertleşmiş Derinin Üzerine Yavaşça Hareket Ettirerek Uygulayınız. Ölü Deri Giderek Pul Pul Dökülecektir.Sadece Kuru Deri Üzerine Uygulayınız. Çok Sert Bastırmayınız, Aksi Halde Cihaz Durur.  Cihazı Kapatıp İstediğiniz Yumuşaklığı Elde Edip Etmediğinizi Kontrol Ediniz.  Uyarı: Cihazı Aynı Seferde Bir Bölgeye 3-4 Saniyeden Uzun Süre Uygulamayınız. Derinizde Acı Ya Da Tahriş Olması Durumunda Uygulamayı Durdurunuz. Gümüş Halkayı Sağa Çevirerek Cihazı Durdurunuz.  Düzenli Kullanım Sonrası Farkı Siz De Hissedeceksiniz.Cihazın Temizliği Ve Silindir Başlığın Değiştirilmesi: Silindir Başlığın Etkinliğinin Azaldığını Hissettiğiniz Zaman Değiştiriniz. Bu Ürün İle Birlikte Sadece Scholl Velvet Smooth Micralumina Silindir Başlıkları Kullanınız.   Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü Su Geçirmez Değildir.  Yüzeyi Temizlemek İçin Silindir Başlığı ‘Eject’ Düğmesine Basarak Çıkarın. Silindir Başlığı Yıkayın Ve Kurulayın.

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.
TıklaGel olarak sipariş oluşturduğunuzda, siparişiniz belirtilen tarihlerde mağazaya iletilir.
Siparişiniz hazır olduğunda size sms ve e-posta yolu ile bilgi verilir. Bilgi geldikten sonra siparişinizi teslim almak üzere mağazaya gidebilirsiniz.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Değişim

• Üründe değişim yapmak isterseniz; beden veya numara stoklarımızda mevcut ise, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içinde ücretsiz olarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

SchollTüm ürünlere git (0)
kadın
false
el&ayak bakımı
3006093
renkli