Menüyü Atla

SanDisk Modelleri

%20 ' Ye Varan İndirim


121 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

SanDisk

Teknolojik aletlerin hemen her kesim tarafından ulaşılabilir hale gelmesi, üretilen büyük verinin de giderek artmasına neden olur. Bu sınırsız ve baş döndürücü sanal dünyada, her geçen dakika dijital çıktılar oldukça artar. Tıklamalar ve dijital ayak izlerinin yanında bu büyük verinin içinde; üretilen metinler, görseller ve sesler de yer alır. SanDisk, bu verilerin daha sonra kullanılmak üzere güvenli bir şekilde saklanması için pratik ve ulaşılabilir çözümler yaratır. Markanın tarihi, teknolojinin gelişimiyle paralel olarak 1988 yılına kadar dayanır. Marka, küçük ve daha fazla veri depolayabilen elemanlar üretmek amacıyla Eli Harari tarafından kurulur. 1990 yıllarında ilk kez dünyaya açılan SanDisk, teknolojiye ayak uydurmak için her geçen gün yeni donanımlara ve boyutlara sahip ürünler ortaya koyar. SanDisk flash bellek çeşitleri, resim ve fotoğraflarını güvenle depolamak isteyen amatör kullanıcılardan iş dünyasında sınırsız veri üreten ve aktaran profesyonellere kadar geniş bir kitleye hitap eder. Hemen herkes yazılı, sesli veya görüntülü belgelerini güvenli bir şekilde saklayabilmek veya herhangi bir yere aktarmak için markanın belleklerini kullanır. SanDisk USB bellek, tam olarak belgelerin aktarıldığı kaynaktan ayrılsa bile tüm verileri güvenli bir şekilde depolayabilen, bir yerden başka bir yere aktarabilen mini cep aygıtları olarak tanımlanabilir. SanDisk flash çeşitleri, farklı kapasiteleri sayesinde sınırsız bir taşıma ve depolama alanı olarak hizmet eder. Markanın sınırsız seçenekleri arasında hem öğrenciler hem de profesyonel iş insanları, belgelerini saklayacak kapasitelere sahip aygıtlar bulabilirler. Marka, harici depolama ürünlerinin yanında telefon, bilgisayar ve tabletler için dahili depolama ve yürütme aygıtları da üretir. SanDisk fiyatları sayesinde de her kesimden oldukça beğeni kazanır. Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun depolama aygıtını Morhipo’da bulabilirsiniz.

Belgelerinizi Güvenle Saklayacak SanDisk Kart Seçenekleri

Taşınabilir hafıza kartları, herhangi bir yere aktarmak veya daha geniş bir alanda saklamak istediğiniz yazılı, sesli ve görsel belgeleri depolamak için ideal aygıtlardır. Harici olarak tasarlanan ürünler, USB girişi sayesinde her türlü bilgisayardan belge aktarımı yapabilir. Dahili kartlar ise telefon ve tablet gibi cihazlarda daha geniş bir saklama alanı yaratmak için ideal seçeneklerdir. SanDisk SD kart seçenekleri, küçük boyutlarına rağmen oldukça geniş kapasiteleriyle beğeni kazanır. Hemen her telefona ve tablete uyum sağlayan SD kart, dökümanları güvenli bir şekilde saklayabilmeyi mümkün kılar. Farklı bir telefona geçtiğinizde belgelerinizin kaybolmasına engel olur. SanDisk hafıza kartı modelleri, kullanım amacı ve ek özelliklerine göre oldukça geniş seçeneklere ayrılır. SD kartlar, yeni teknolojilere sahip her türlü cihaz tarafından okunabilen, ses ve görüntüleri yüksek kaliteyle saklayan hafıza aygıtları olarak bilinir. SanDisk micro SD kartlar, küçük boyutları sayesinde her türlü telefona uyum sağlar. Uzun yıllar boyunca belgeleri yüksek kaliteyle saklayan SD, işlem sırasında da size ışık hızında bir deneyim sunar. SanDisk taşınabilir SSD bellekler, cep boyu ve daha küçük boyutları sayesinde istenen her yere zahmetsiz bir şekilde taşınır. Özellikle profesyonel alanlara hitap eden SanDisk SSD seçenekleri, 120 GB boyuttan 1 TB kapasiteye kadar ulaşabilir. Solid State Disk olarak açılan SSD, katı hal sürücüsü yani sanal verileri elle tutulabilir hale getiren aygıtlardır. Büyük boyutlardaki verileri güvenli bir şekilde taşıyabilme imkanı verir. Sabit disklerde karşılaşılan takılma, silinme, kayıp, zarar görme ve benzeri dezavantajları ortadan kaldırır. Bilgisayarın doğrudan ilgili bölümüne yerleştirerek veya USB kablo aracılığıyla kullanılabilir. Sizin için değerli olan belge ve dosyaları güvenle saklayacak aygıtlara Morhipo üzerinden sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun SanDisk Flash Bellek Modelleri

Yazılı, görsel veya sesli dosyalarınızı bulundukları cihazlardan farklı bir alana kalitesi bozulmadan taşımak istiyorsanız flash bellek seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Taşınabilir hafıza aygıtları, özellikle akademik alanlarda ürettiğiniz çıktıları, ilgili kişilere doğrudan profesyonel bir şekilde yansıtabilmenize yardımcı olur. Bu nedenle her türlü ihtiyaca hitap eden çok çeşitli kapasitelere sahip SanDisk aygıtlar, müşterilerin beğenisine sunulur. Taşınabilir hafıza aygıtları konusunda bir dünya markası haline gelen SanDisk 8 GB gibi her ihtiyaca uygun küçük boyutlardan terabaytlarla ifade edilen devasa kapasitelere kadar sınırsız ürün seçenekleri sunar. 8 GB kapasite özellikle fotoğraf ve video saklamak, ödev hazırlamak, yazdırılacak belgeleri taşımak gibi basit işlemler için tercih edilir. Çok sayıda büyük boyutlu belgeyi rahatlıkla ve güvenle muhafaza eder. SanDisk 16 GB flash bellekler ise özellikle okul hayatında ilgi görür. Hem öğrenciler hem de öğretmenler, hazırladıkları çok sayıdaki sunumu ve belgeyi 16 GB içinde yer açma derdiyle uğraşmadan saklayabilir. Bunun iki katı kapasite sunan SanDisk 32 GB flash bellekler, farklı bilgisayarlarda işlemler yapmak zorunda olan veya uzun yıllar saklanması gereken belgeler üreten kişiler tarafından talep görür. Marka, harici belleklerin yanında telefon ve tabletlerin kapasitesini artıracak dahili 32 GB bellekler de üretir. SanDisk 64 GB bellekler ve hafıza kartları, jpeg formatında 22 MP görüntü kalitesine sahip en az 8 bin fotoğrafı rahatlıkla saklayabilir. SanDisk 128 GB kart başta fotoğraf makineleri olmak üzere telefon ve tabletlerde de sık sık kullanılır. Profesyonel fotoğrafçılar, sürekli yeni kartlar taşımak yerine makinelerine yerleştirdikleri 128 GB kart sayesinde kesintisiz bir çekim deneyimi yaşayabilirler. Siz de ihtiyaçlarınıza karşılık gelen kapasitelere sahip kart ve bellekleri Morhipo’da bulabilirsiniz.

İndirimli SanDisk Fiyatları Morhipo’da

Giyimden ev eşyalarına kadar sınırsız bir online alışveriş deneyimi sunan Morhipo, elektronik cihaz ve aksesuarları ile de oldukça ilgi görür. Bireyler telefon, bilgisayar, monitör, televizyon gibi elektronik cihazlarını Morhipo üzerinden güvenle satın alabildiği gibi bunların aksesuarlarını da online alışveriş kolaylığıyla edinebilir. SanDisk Türkiye genelindeki tüm müşterilerine Morhipo sayesinde kolay ve kârlı bir şekilde ulaşır. Bireyler, fiziksel mağazalarda gereksiz zaman, emek ve para harcamak yerine Morhipo’nun sunduğu online alışveriş imkanıyla ihtiyaçlarına kolayca sahip olur. SanDisk mini USB bellekler, yüksek saklama kapasitelerinin yanında gereksiz yer kaplamayan küçük tasarımlarıyla da oldukça ilgi görür. Farklı giriş modelleri sayesinde hem bilgisayar ve tabletlerde hem de telefonlarda bir ara kablosu olmadan kullanılabilir. SanDisk harici SSD seçenekleri ise sıradan depolama ve yürütme cihazlarına oranla 100 kat daha hızlı işlem ve devasa saklama alanları sunan aygıtlardır. Büyük boyutlardaki kurumsal verilerin farklı cihazlar arasında kalitesi bozulmadan ve yüksek işlem hızıyla taşınabilmesini sağlar. Bilgisayar ve benzeri cihazlara bağlandığı anda bekleme süresi olmadan tüm belge ve verileri işleme alma imkanı sunar. SanDisk SSD plus serisi, harici bellekler arasında yüksek işlem hızı ve geniş kapasiteleriyle oldukça ilgi görür. Çalışma sırasında gereğinden fazla ısınmaya karşı yüksek emniyeti sayesinde takılma, yavaşlama ve benzeri hataları ortadan kaldırır. Yüksek dirençli materyali sayesinde düşme, ezilme, çarpma, bükülme gibi durumlarda formunu ve içerisindeki verileri korur. SanDisk SSD 1 TB boyutuyla yüksek kaliteli sınırsız sayıdaki fotoğrafı güvenle muhafaza edebilecek bir kapasiteye sahiptir. 1000 GB olarak da açıklanabilen SanDisk harddisk 1 TB, özellikle kurumsal alanlarda talep görür. Siz de bireysel veya profesyonel alanlarda kullanacağınız taşınabilir hafıza aygıtlarına bütçenizi zorlamadan Morhipo’dan sahip olabilirsiniz.