Menüyü Atla

Salon & Oturma Odası

Kaçırılmayacak Fırsatlar


1448 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Salon Oturma Odası

Ev ortamlarında hem kendiniz için rahat ve konforlu bir yaşam istiyorsanız hem de tarzınızı en iyi şekilde başkalarına yansıtmayı hedefliyorsanız salon oturma grubu modelleri arasından seçim yaparak bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada öncelikli olarak ürünlerin yerleşimini yapacağınız odaların büyüklüğünü göz önünde bulundurarak ve kaç parça ürün koymanız gerektiğine karar vererek ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Küçük ve çok kullanılmayan oturma odası için yapacağınız seçimlerde sadece ikili olarak bir tane koltuk tercih edebilir ve geri kalan bölümleri dekorlarla süsleyebilirsiniz. Açılabilir özellikte olan bu ürünlerle yatmak üzere size gelen misafirlerinizi ağırlayabilir, isterseniz metal ayaklı açılmayan ürünlerden temin ederek de modern görünümlü ortamlar oluşturabilirsiniz. Oturma odası mobilyaları seçiminizi büyük ebatlı odalar için yapacaksanız parça sayısını artırabilir, işlevsel özelliği bulunan tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Orta sehpa, yan sehpa, yemek masa takımlarının da içinde bulunduğu oturma odası takımı fiyatları değişiklik gösterir. Metal ayaklı puflar, üçlü ve tekli koltuklar, zemin üzerine yerleştirilebilen sedirler ve bu ürünlerin minderlerindeki kumaş detayları fiyatlara etki eden diğer unsurlardandır. Doğallıkları ve uzun süre kullanım avantajı sağlamaları bakımından kullanılan ağaçlar ceviz, kayın, meşe olarak sınıflandırılabilir. Salon takımı araştırması yaparken ağırladığınız misafirlerin yoğunluğuna ya da günlük ve yatıya kalan misafirleri ağırlama durumunuza göre tercihlerde bulunmanız ürünlerden beklediğiniz karşılığı almanıza etki eder. Sandıklı puflar birçok eşyanızı içine yerleştirebilme avantajı sunarken aynı zamanda çeşitli renkleri ile güzel bir salon dekorasyon görünümündedir. Üçgen pufları da birçok alanda kullanarak daha az alan kaplamasını sağlayabilirsiniz. Morhipo üzerinden vereceğiniz siparişler ile duvarlarınızın boş kalmaması için farklı malzemelerden elde edilen raflardan kullanabilirsiniz. Böylece salon dekorasyon fikirlerinizi kendiniz üretebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Salon Oturma Odası Ürünleri

Gün boyu yaşanan iş yorgunluğunun atlatıldığı en iyi yerlerden biri ev ortamlarıdır. Uygun bir salon oturma grubu ile konforlu bir şekilde günün yorgunluğunu atabilir, şık tasarımların sağladığı güzellik ile enerjinizi yükseltebilirsiniz. Her zevke hitap eden tasarımlar farklı renklerde ve mobilya işlemeleri ile hazırlanarak eşsiz görünümler sunar. Bu oturma gruplarını salon konsol ile beraber kullanarak bütün bir kombin oluşturabilirsiniz. Her dönemin vazgeçilmez parçalarından olan konsollar zaman içerisinde modern tasarımlara dönüşür. Evlerin içerisine şık bir dekor gibi yerleştirilebilirken aynı zamanda da birçok eşyayı içine koyabilme avantajı sunar. Evlerin havasını tamamen değiştiren konsollar aynalı ya da aynasız şekilde mevcuttur. Dilerseniz aynasız modellerden tercih ederek üst duvar kısmına farklı tasarımlı aynalardan tek parça olarak da kullanım sağlayabilirsiniz. Salon orta sehpa birçok malzemeyi üzerine koyabilme avantajı sunar. Cep telefonları, tabletler, gazete ve dergiler, televizyon ve klima kumandaları gibi pek çok nesneyi üzerine yerleştirerek alım işlemi sırasında kolaylık sağlayabilirsiniz. Camlı ve camsız şekilde sunulan orta sehpalar konsollarla da uyum yakalar. Evlerin bütünleyici eşyaları arasında yer alan salon oturma odası aksesuarları birçok farklı nesne grubundan tercih edilebilir. Kimi zaman bir saat ile sağlanan dekor kimi zaman da tablolar kullanılarak oluşturulur. Raflı saksılıklar da yine oturma odası aksesuarları arasında kullanılabilecek modern tasarımlardandır. Salon masa takımı ahşap ve metal malzemelerden imal edilerek birçok seçim hakkı tanır. Sahip olduğunuz zevk stiline göre takımlardan yararlanabilir, salon koltuk takımı ile uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz. Morhipo üzerinden ihtiyacınız olan her türlü ev eşyasını inceleyebilir, oturma odası takımı çeşitlerinden zevkinize uygun modellerin siparişini oluşturarak ürünlere kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Renk Seçenekleriyle Salon Oturma Odası Eşyaları

Ev dizaynı esnasında tüm bireyler sevdikleri renklerden oluşan mobilyalara ve aksesuarlara yer vermeyi isterler. Renklerin uyumu, yansıttığı enerji bakımından ve şık bir görünüm sunması açısından önemlidir. Oturma odası koltuk takımları odaların metrekaresine göre değişiklik gösteren ebatlardadır. İsterseniz ikili ve tekli koltuklardan evinize yerleştirebilir, dilerseniz de üçlü, ikili ve tekli berjerlerden oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlar ile hazırlanan oturma odası modelleri sandalye takımlarından da oluşan seçenekler içerir. Evlerinizde bulunan alan boşluğuna göre L biçiminde olan köşe takımlarından da tercihte bulunabilirsiniz. Koltuk takımlarının kumaş yüzeylerini silinebilir özellikte seçmeniz sizlerin yararına olur. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evlerde bu özellik avantaj sağlar. Takımlara uygun salon oturma odası dekorasyon parçalarından vazo, saksı, resim çerçeveleri kullanarak ortamların havasını değiştirebilirsiniz. Rahat ve konforlu koltuk takımları gün boyu birikmiş olan yorgunluğunuzu alarak dinlenmenize katkı sağlar. Masaj özellikli modeller ve elektronik sistemlerin döşeli olduğu koltuk takımları son trendlere uygun olarak hazırlanır. 6, 8, 12 kişilik salon yemek masası sayesinde lezzetli yemeklerinizin sunumunu rahatlıkla gerçekleştirebilir, yakınlarınızla bu masa etrafında hoş sohbetler edebilirsiniz. Salonlarınızı zevkinize göre isterseniz gösterişli dilerseniz de sade dekorlarla oluşturabilirsiniz. Canlı çiçek bakmanın zor olduğunu düşünüyorsanız yapay salon çiçekleri kullanarak gold veya gümüş tonlardan seçiminizi yapabilirsiniz. Böylelikle gösterişli salonlar oluşturarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Bu takımlara uygun olarak gösterişli salon avizeleri seçiminde bulunabilir, yine aynı şekilde gold ve gümüş tonlarını avizeleriniz için tercih edebilirsiniz. İlave olarak salon sandalyesi seçimi yaparak kalabalık misafirlerinizi daha rahat ağırlayabilir, yemek masaları ile uyum yakalayabilirsiniz. Morhipo üzerinden Engince Mobilya salon oturma odası incelemesi yapabilir, sandalye ve yemek takımlarının siparişini oluşturabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Salon Oturma Odası Grupları Morhipo'da

Ev ortamında dinlenmeyi ve huzurlu vakitler geçirmeyi planlıyorsanız seçeceğiniz koltuk takımları ortopedik özellikte ve yumuşak dokulu olmalıdır. Beldeki fıtık problemine göre de daha sert veya yumuşak dokulu ürünlerden temin edebilirsiniz. Geniş oturma alanları bulunan salon ve oturma odası takımları içerdiği üçlü ve tekli koltuklara göre değişiklik gösterir. Bazı modellerde 2 tane üçlü koltuk ve iki tane berjer bulunurken bazı takımlarda bir berjer, bir ikili koltuk ve bir tane de üçlü koltuk bulunur. Zevkinize uygun çeşitler arasından seçiminizi yaparak isterseniz salonlarınıza isterseniz de oturma odalarınıza yerleştirme yapabilirsiniz. Perde seçiminin önemli olduğu salon oturma odası gruplarında bu detayı kaçırmamanız sizlerin yararına olur. Koltukların kumaşı ile kullanacağınız perde kumaşının birbiriyle uyumlu olması ortama şık bir görüntü verir. İçerdiği parça sayısına göre değişiklik gösteren salon oturma grubu fiyatları kumaş özellikleri sebebiyle de farklı fiyatlarda sunulur. Deri ve plise kumaş farklılıkları fiyatların değişmesinde etkilidir. Yere yakın ayaklı tasarımlardan ya da yerden yüksekte bulunan gruplardan kullanabilirsiniz. Ayakların ahşap malzemeden elde edilmiş olması doğal ve samimi bir görünüm sunarken metal ayaklı modeller modern görünümler oluşturur. Salon oturma odası fiyatları da bu bakımdan değişikliğe uğrar. İşlevsellik özelliği olan mobilyaların fiyatlarında görülen farklılıklar da ürünlere ödenen miktarları karşılar niteliktedir. Misafirlerinizi ağırladığınız salon için deri koltuklu ürünler tercih edebilir, salon oturma odası eşyaları için de açılabilir ve ihtiyaç durumunda yatak olma özelliğine sahip ürünlerden alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Morhipo üzerinden istediğiniz ürünleri inceleyerek takımların detaylarını ayrıntılı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Sizlere sunulan kampanyalardan yararlanabilmeniz için online alışveriş yöntemini tercih ederek kolay bir şekilde salon takımları siparişinizi verebilirsiniz.