Menüyü Atla
1.493,20 TL

Rowenta Rowenta ROW SO9280 Excel Aqua Safe 1000 W Seramik Isıtıcı

1.493,20 TL

Ürün Hakkında

Detaylı Ölçü Tablosu

Ürün Adı : Rowenta ROW SO9280 Excel Aqua Safe 1000

Ürün Detayı :

Rowenta ROW SO9280 Excel Aqua Safe 1000 W Seramik Isıtıcı


Aqua Sade Teknolojisi İle Sessizlik

Ürün, sessiz mod seçeneğine sahiptir. Bu seçenek aktive edildiğinde en fazla 50 DB ses ortaya çıkar. Bu sayede ürünü istediğiniz saatte ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bunun yanında kullanım sırasında sessiz mod devrede iken, ekstra enerji sarfiyatında bulunmaz. Bu sayede tasarruf yapmanıza yardımcı olur.


Banyoda Bile Güvenli Kullanım

Ürün, tüm yüzlerinde sudan koruyan bariyerler bulundurmaktadır. Bu sayede banyoda bile güvenli kullanım olanağı sunar. Kullanım sırasında ürün aksamına su geçişi mümkün değildir. Bu sayede kullanımın uygun şekilde yapılması sağlanır.


Soğutucu Vantilatör İşlevi

Ürün, yılın 12 ayı kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. İster soğutucu, ister ısıtıcı olarak kullanımı mümkündür. Termostat ayarları değiştirilerek ısıtıcıyı soğutucu olarak da kullanabilirsiniz.Aşırı Isınmaya Karşı Otomatik Termostat

Ürün, ısıtmaya bağlı aşırı sıcaklık yüklemesine kendini otomatik olarak kapatır. Bu sayede kullanım sırasında sorunsuz çalışma sağlar. Otomatik termostatı ile yüksek ısı durumunda kendiliğinden kapanır.


Siz Evde Yokken Donma Önleyici İle Aktif

Ürün, sıfırın altındaki sıcaklıklarda soğuğu kırar. Donma önleyici aktive etmeniz durumunda oda sıcaklığınız daima donma seviyesinin üzerinde kalır. Bu sayede kullanımı kolaydır.


Otomatik Kapanma İle Maksimum Koruma

Ürün, düşme ya da çarpma durumunda kendini kapatır. Bu sayede elektrik kaçaklarını ve yangın riskini önler. Güvenli kullanım olanağı sunar.

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen tahmini teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

RowentaTüm Ürünler
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
standart
true
vantilatör
0
renkli
}