Menüyü Atla

Rowenta Modelleri

(4)

4 üründen 4 tanesi gösteriliyor.

Rowenta

Hızla gelişen teknoloji ve değişen insan beğenileri nedeniyle markalar, ev işlerini oldukça kolaylaştıracak onlarca çeşit ev aleti üretir. 1888 tarihinde Robert Weintraud tarafından kurulan Rowenta, ürettiği elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünleriyle yaşam kalitesini oldukça artırır. Evde gerçekleştirilen hemen her iş için pratik ve kolay kullanım sunan ürünleriyle beğeni kazanır. Rowenta elektrikli süpürge çeşitleri, ev temizliğinin en zor aşamasını minimum güç harcayarak en az süreye sığdırmanıza yardım eder. Dikey, elektrikli, şarjlı, toz torbalı, toz torbasız, robot ve daha birçok modeliyle toz, kir ve parçacıkları yüksek çekim gücüyle ortadan kaldırır. Elektrikli süpürgeler gövde, hortum ve başlık olmak üzere temelde üç bölümden oluşur. Süpürgenin çalışabilmesini ve vadettiği yüksek performansı sunabilmesini sağlayan ana bölüm gövdedir. Gövde kısmında Rowenta süpürge filtresi ve toz hazneleri bulunur. Torba formunda olanlar belli süreler sonunda değiştirilirken hazneler temizlenerek yeniden kullanılabilir. Marka, kullanım sırasında takılma, kopma, katlanma, yırtılma gibi problemlerin önüne geçmek için yüksek kalitede esnek hortumlar tasarlar. Rowenta dikey süpürgeler, bunun gibi farklı bölümlerden oluşmak yerine tek parçada hem haznesini hem de çekim istasyonunu barındırır. Bu sayede temizlik yaparken sürekli gittiğiniz yerlere hortumu ve gövdeyi çekiştirmenize engel olur. Rowenta ütü çeşitleri, ev işleri arasında en zorlanılan kısmı kısa sürede ve daha keyifli bitirebilmeyi vadeder. Geniş su hazneleri ile tüm giysi ve ürünlerinizi ara vermeden kısa sürede ütüleyebilmenize yardımcı olur. Rowenta ütü modelleri kireç oluşumunu engelleyen yapıları, akmaya ve parlamaya karşı dirençli tabanlarıyla güvenli, pratik ve rahat kullanım vadeder. Rowenta ütü fiyatları, her bütçeye hitap eden aralıklarıyla da beğeni kazanır. Rowenta online satış imkanıyla kolay ve uygun fiyatlarla Morhipo’dan satın alınabilir.

Ev Temizliğinin Bir Numaralı Yardımcıları: Rowenta Süpürge Modelleri

Alman markası Rowenta, ev işlerini oldukça kolaylaştıran süpürge modelleriyle tüm dünyada oldukça beğeni görür. Rowenta şarjlı süpürgeler, hortum ve benzeri parçaların yanında elektrik bağlantısını da ortadan kaldırır. Temizlik yaparken özgürce hareket edebilmeniz için öncesinde şarj olur. Rowenta şarjlı elektrik süpürgesi çeşitleri, kısa sürede şarj olmasının ardından hem uzun süren temizlik rutinlerinde hem de aniden gelişen durumlarda rahatlıkla kullanılır. Asma aparatı sayesinde en çok ihtiyaç duyulan mutfak, kiler, balkon gibi alanlarda yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Rowenta robot süpürge çeşitleri, siz diğer işlerle ilgilenirken kendi başına zemindeki tüm toz, kir ve parçacıkları toparlar. Aynı bölgede takılı kalmak yerine engelleri aşarak zemini tüm zemini süpürür. Rowenta ıslak kuru süpürgeler, toz ve parçacıkları toparlamanın yanında ıslak vakumlama özelliğiyle halı ve koltuklarınızı silme imkanı da verir. Kuru temizleme veya yıkamaya gerek kalmadan ihtiyaç duydukça makinenizin su haznesini doldurarak ıslak vakum yapabilirsiniz. Rowenta süpürge fiyatları, başta ürünlerin vadettiği performansa ve kullanım şekline göre belirlenir. Ancak her durumda müşteri dostu marka; Alman kalitesini pratik kullanım, yüksek performans ve uygun fiyatlarla bir araya getirir. Rowenta elektrikli süpürge fiyatlarını belirleyen unsurlardan biri de toz torbalı veya hazneli olmasıdır. Hazneli modeller filtre ve torba değişimine ihtiyaç duymadığı için hem satın alma aşamasında hem de uzun vadede kârlı ve pratik seçeneklerdir. Rowenta dikey süpürge fiyatları ise elektrikli veya şarjlı olmasına ve fonksiyonlarına göre değişir. Örneğin bükülebilir parçalı modeller, alçak mobilyaların altına kolayca girebilir ve farklı parçaları sayesinde zemin dışında diğer eşyaların temizliğinde de kullanılabilir. Kampanyalı Rowenta süpürge modellerinden birini uygun fiyatlarla Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Yaşam Kalitesini Artıran Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli ev aletleri, ev işleriyle ilgilenme süresini en aza indirerek sevdiklerinize veya diğer işlerinize daha fazla vakit ayırabilmenizi sağlar. Rowenta halı yıkama makinesi çeşitleri, halılarınızı az maliyetle ve ihtiyaç duyduğunuz her an pratik bir şekilde hijyene kavuşturabilmenize yardımcı olur. Duru ve deterjanlı yıkama seçenekleriyle tüm eviniz ferah, hijyenik ve hoş bir havaya bürünür. Rowenta ısıtıcı çeşitleri, fazla yer kaplamadan hem sıcak hem de soğuk hava üfleme özelliği sayesinde çok yönlü kullanım sunar. Soğuk günlerde ortam ısısını yükselterek daha konforlu ve huzurlu bir alana dönüştürür. Sıcak günlerde ise ortamı havalandırmak ve ideal ısıya düşürmek için kurtarıcıdır. Ayrıca sessiz çalışması, donma ve fazla ısınma emniyeti, sarsıntı sensörü, yıkanabilir filtre seçeneği ve daha birçok özelliğiyle beğeni kazanır. Sabahları kahve tüketmeden uyanamayan, enerji toplayamayan biriyseniz Rowenta kahve makinesi çeşitleri sizin için ideal ürünlerdir. Fincan hacmine göre değişmekle birlikte yaklaşık 15 porsiyona kadar kahve hazırlar. Dikkatinizi toplamaya ihtiyaç duyduğunuz her an filtre kahvenizi saniyeler içinde tüketime hazır hale getirir. Rowenta tost makinesi çeşitleri, pratik ve lezzetli öğünler hazırlamak istediğinizde yardımınıza koşar. Saniyeler içinde ısınarak tosttan, et ve sebze ızgaralarına kadar kolay ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlar. Yanma ve yapışmaya karşı dirençli plakaları, öğünlerin ardından temizlik için uzun süreler harcamanıza engel olur. Rowenta saç kurutma makinesi seçenekleri ise hem kurutma hem de fön gibi şekillendirme işlemleri için ideal seçeneklerdir. Saçlarınızı yıpratmadan saniyeler içerisinde kurutur. Farklı ısı ayarlarıyla düz ve dalgalı fön çekebilmenize yardımcı olur. Rowenta düzleştirici ve maşa çeşitleri ise dışarı çıkmak için hazırlanırken saçlarınızı dilediğiniz görünüme kavuşturur. Markanın pratik ve kaliteli elektrikli ürünlerini Morhipo’da bulabilirsiniz.

İndirimli Rowenta Ürünleri Morhipo’da

Rowenta online alışveriş kolaylığı sunan Morhipo sayesinde Türkiye’nin her yerindeki müşterileri için kolay ulaşılabilir hale gelir. Morhipo, başta Rowenta olmak üzere ev işlerini kolaylaştırıcı ürünler ortaya koyan tüm markaları ve sınırsız ürün seçeneklerini bir araya getirir. Sık sık uyguladığı indirim ve kampanyalar sayesinde her bütçeye hitap eder. Ev aletlerinin yanında kişisel bakım ürünleriyle de hem kadınların hem erkeklerin beğenisini kazanır. Rowenta tıraş makinesi çeşitleri, kişisel bakımını hijyenik ve rahat bir şekilde kendi başına yapmak isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alır. Hem saç hem de sakalı şekillendirmek ve kesmek için ideal seçeneklerdir. Farklı derecelerde bıçakları ve tarakları sayesinde güvenli kullanım sunar. Rowenta epilasyon aleti seçenekleri birkaç dakika içerisinde pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Farklı başlıklarıyla tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir. Masaj ve soğutucu gibi eklentileri sayesinde tüylerinizi alırken acı ve ağrı hissini minimum seviyeye düşürür. Rowenta lazer epilasyon cihazları, cildinizin daha uzun süre pürüzsüz kalmasını sağlar. Sıradan yöntemlerin aksine birkaç gün içerisinde kök oluşmasına engel olur. Aksine aylarca özgüvenli ve hoş bir şekilde dilediğiniz gibi hareket edebilmenize yardım eder. Rowenta saç düzleştirici modelleri, saç tellerinizi deforme etmeden hoş ve şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Farklı ısı ayarları ve özel plakaları sayesinde saç tellerinin yanmasını ve yıpranmasını engeller. Rowenta buharlı saç düzleştiriciler, küçük su haznesiyle ısıl işlem sırasında saçların nemlenmesini ve tek geçişte dahi kökten uca kadar pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Uzun yıllar boyunca aynı yüksek performansla dışarı çıkmak için hazırlanırken en iyi yardımcılardan biridir. Rowenta saç maşası ve düzleştirici çeşitlerini uygun fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.