Son

Reebok Adjustable Resistance Tube Medium (RSTB-10077)

111,90 TL

Ürün Adı : Adjustable Resistance Tube Medium (RSTB-

Ürün Açıklaması :

_x000D_ Ayarlanabilir Direnç Tübülü

_x000D_

_x000D_ Reebok Direnç Tübülleri, %100 doğal kauçuktan yapılmıştır. Bu da onların çok zorlu antrenmanlarda bile çok dayanıklı olmasını sağlar. Reebok Ayarlanabilir Direnç Tübülleri, hem üst hem de alt vücudu çalıştırarak fitness gelişimine yardımcı olan çok yönlü bir antrenman parçasıdır.

_x000D_
    _x000D_
  • _x000D_ Terletmeyen ve çok dayanıklı PU saplar
  • _x000D_
  • _x000D_ Tübüllerin boylarını farklılaştıran basit tasarım
  • _x000D_
  • _x000D_ Forma girme ve circuit antrenmanlarında kullanılmak üzere dört farklı direnç seviyesi
  • _x000D_
  • _x000D_ 122 cm uzunluk
  • _x000D_
_x000D_

_x000D_ Güçlü Direnç Egzersizleri

_x000D_

_x000D_ Güç egzersizleri olarak da bilinen direnç egzersizleri, ağırlıklar, direnç tübülleri ve bantlarla zenginleştirilerek çeşitli fitness ekipmanlarıyla birleştirilebilir.

_x000D_

_x000D_ Çalıştığınız egzersiz seviyesine bağlı olarak direnç antrenmanları, kas kitlenizin artması veya belli kas gruplarının sıkılaştırılmasını içeren pek çok farklı fitness alanında kullanılır.

_x000D_

_x000D_ En zayıf nokta olan başladığınız anda bant veya tübüller, yok denecek kadar az direnç sağlarlar. Çünkü kas kitlenizi ve bant esnekliğinizi giderek artırabilirsiniz. Bu da hareket sırasında kas gücünüzü artırmak için optimal seviyede güç sağlar.

_x000D_

_x000D_ Klasik ağırlık kaldırmaya alternatif olarak direnç tübülleri ve güç bantları gibi yeni ürünler, hem bireysel egzersizlerde hem de grup egzersizlerinde ön plana çıkıyor.

_x000D_

_x000D_ DİRENÇ TÜBÜLLERİ

_x000D_

_x000D_ Geleneksel direnç tübülleri, mükemmel ve etkili metotlarla güç egzersizleri için idealdir.

_x000D_

_x000D_ Serbest ağırlıkların aksine direnç tübülleri, kasların her anda eşit direnç seviyesinde çalışmasını sağlar.

_x000D_

_x000D_ Direnç tübülleri, güç antrenmanlarında farklı direnç seviyelerinde zorluk için çeşitli direnç seviyelerine sahiptir. Çünkü bu tübüller, hafif ve esnektir. Direnç için iki tanesi aynı anda kullanılabilir ve chest press, shoulder press, row, squat ve bicep curl gibi egzersizlerde kullanım çeşitliliğine sahiptir.

_x000D_

_x000D_ Dahası bu tübülleri Reebok Sehpa ya da herhangi bir düz veya utility bench ile birarada kullanarak daha farklı antrenmanlar yapabilirsiniz.

_x000D_

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

unisex
false
egzersiz aletleri
2005311
renkli