Menüyü Atla

Ray-Ban Modelleri

Sürpriz Fiyatlar


685 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Ray-Ban

Güneşli günler, hemen herkes için dışarıda vakit geçirmeye uygun anlardır. Güneşin samimi ve huzur verici sıcaklığı altında vakit geçirirken görünmez zararlarından da korunmanız gerekir. Ozon tabakasının delinmesiyle güneşin yaydığı zararlı UV ışınları doğrudan yeryüzüne ulaşır. Cilt ve göz sağlığı için oldukça zararı bulunan UV ışınlarından korunmanın ilk yolu Ray-Ban markasının kaliteli gözlükleri olur. Güneş gözlüğü dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Ray-Ban, 1936 yılında Bausch and Lomb şirketi tarafından kurulur. İlk olarak pilotların görüşünü engelleyen ve çeşitli sağlık problemlerine yol açan güneş ışıklarını yansıtmak için üretime başlar. Markanın moda sektörüne kattığı pilot gözlük modeli buradan çıkar. Karakteristik bir tarza sahip pilot çerçeveli Ray-Ban gözlük modelleri, şık tasarımları ve yaşam kalitesini artıran filtreleriyle kısa sürede hemen herkesin ilgisini çeker. Marka, kısa süre sonra yalnızca pilotlar için değil tüm dünya için üretime başlar. Göz ve çevresindeki hassas deriyi zararlı ışınlardan korumak için filtreli camlara sahip gözlükler üretir. Özellikle yaz ayları yaklaşırken İnternet’te en çok araştırılan konuların arasında markanın güneş gözlükleri yer alır. Ancak güneş ışınlarının yalnızca yaz aylarında değil her an yeryüzüne ulaştığı unutulmamalıdır. Bu durumda hangi mevsim olursa olsun, güneşli günlerde dışarı çıkarken kaliteli filtrelere sahip Ray-Ban gözlükler kullanmak ideal korunma yöntemi olur. Fotoğrafçılıkta önemli bir yeri bulunan polarize cam, markanın ilk gözlüklerinden itibaren yüksek kaliteli ve yüksek performanslı filtre kaynağıdır. Polarize filtreli Ray-Ban güneş gözlüğü çeşitleri, doğrudan güneşten veya kardan gelen zararlı ışınları geri yansıtarak göze ulaşmasını engeller. Marka ileri teknolojilerle zararlı UV ışınlarını yansıtmanın yanında şık tasarımlarıyla da gözlük modasına yön verir. Markanın tüm modellerini Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Karizmanızı Tamamlayacak Ray-Ban Gözlük Modelleri

Dünyaca ünlü gözlük markası, hiçbir zaman beğenisini kaybetmeyen havacı gözlüğü tasarımıyla sektöre giriş yapar. Yeşil polarize camlı damla çerçeveli modeller, havacıların görevini doğru ve güvenli şekilde yapmasını sağlarken karizmasını da tamamlar. Oldukça ilgi gören model savaşlara dahi yakından şahit olur. Karakteristik tasarımıyla öncelikli olarak beylere hitap eden havacı gözlükleri, karizmatik ve güçlü bir aksesuar olarak hemen her kombinde yer almaya başlar. Ray-Ban erkek güneş gözlüğü çeşitleri araştırılırken havacı çerçeveler, sık sık ziyaret edilir. Şık ve gösterişli çerçeveleriyle beylerin tarzını çekici ve güçlü hale getirir. Dünyaca kazandığı ün ve beğeni, damla gözlükleri erkeklerin yanında kadınlar için de kullanılabilir hale getirir. Erkek modelleri, sıklıkla geniş ve kemikli yüz hatlarına uyum sağlayacak boyutlarda üretilir. Marka farklı yüz tiplerine sahip bireyler için gözlüklerini bedenler halinde size sunar. İki sap arası uzunluk, camların üst ve alt çizgisi arasındaki uzaklık, burun boşluğunun genişliği, sap uzunluğu bedeni belirleyen ölçülerin başında gelir. Erkekler hem yüz tiplerine hem de tarzlarına uygun koruyucu aksesuarları, markanın geniş seçenekleri arasında bulabilir. Damla camların yanında beylerin vazgeçilmezi olan modellerden biri de dikdörtgen metal çerçeveler olur. Ray-Ban kemik gözlük çerçeveleri de hem konforlu kullanımı hem de dayanıklılığıyla beğeni kazanır. Dikdörtgen çerçeveler sıklıkla yuvarlak ve nispeten az kemikli yüz tipleri için tercih edilir. Ancak ikonikleşen dikdörtgen ve damla camlar, yüz özellikleri fark etmeksizin hemen herkesten beğeni kazanır. Ray-Ban erkek gözlükleri arasında yuvarlak camlı modeller de oldukça ilgi görür. Lenin olarak da adlandırılan yuvarlak çerçeveler, şık ve rahat kombinler yapmak için idealdir. Geniş seçeneklerle sunulan erkek gözlüklerini ve Ray-Ban gözlük fiyatlarını Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Şık ve Benzersiz Ray-Ban Kadın Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlükleri koruyucu özelliklerinin yanında her kombinin lisanına uygun çerçeve ve tasarımlarıyla şık birer aksesuar olarak da kullanılır. Her mevsim zararlı ışınlardan korumayla beraber şık ve göz alıcı kombinler yapabilmeye imkan sunar. Kadınlar için üretilen gözlük cam ve çerçevelerindeki çeşitlilik her kombinin lisanına uygun bir modeli bulabilmeyi mümkün kılar. Ray-Ban kadın gözlükleri, farklı renklerdeki camlarının yanında sap renklerine, materyallerine, çerçeve modellerine ve varsa süsleme unsurlarına göre çeşitlenir. Her kombine uyum sağlayan pilot ve Lenin modellerinin benzersiz tasarımları da bulunur. Her dönem beğenisini kaybetmeyen bunun gibi tasarımlar, kadınların da karakteristik, sert ve güçlü kombinler yapabilmesini sağlar. Kedi gözü modeller ise trendler arasında yer alır. Geçmiş dönemlerde ünlü yıldızların tercihi olan cateye, kadınların feminen ve şık bir havaya bürünmesine yardımcı olur. Tıpkı kedi gözü gibi yüzün üst çaprazlarına doğru uzanan çerçeve köşeleri, yuvarlak ve oval yüz tiplerinin daha zayıf ve kemikli görünmesini sağlar. Markayla özdeşleşen tasarımlara sahip Ray-Ban kadın güneş gözlüğü çeşitleri, prestijli kombinler yapabilmeye imkan sunar. Orta ve üst segment sayılabilecek Ray-Ban gözlükler, bireylerin zararlı ışınlardan korunmanın yanında yaşam tarzını da ifade etmesine izin verir. Ray-Ban kadın gözlükleri, çerçeve modelinin yanında renklerine göre de oldukça çeşitlenir. Koyu ve sade renkler her kombinle uyum sağlarken yeşil, pembe, turuncu, kırmızı gibi tek renkler, karışık renkler ve desenli modeller de eğlenceli ve şık kombinlere imkan sunar. Ray-Ban bebek güneş gözlüğü çeşitleri, küçükleri zararlı ışınlardan korur. Yetişkinlere oranla oldukça hassas göz ve cilt yapısına sahip küçükler için gözlük kullanımı sık sık önerilir. Kendiniz veya sevdikleriniz için uygun modellere Morhipo’dan sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı Ray-Ban Fiyatları Morhipo’da

Uzun yıllardır gözlük sektöründe referans haline gelen ve modaya yön veren marka, kaliteli materyalleri ve benzersiz tasarımlarıyla beğeni kazanır. Kadınlar ve erkekler için karakteristik modelleriyle feminen veya maskülen kombinlere izin verir. Ancak her beğeniye hitap eden Ray-Ban unisex güneş gözlüğü modelleri de oldukça beğeni kazanır. Bireyler, unisex gözlükleri her kombinine uyum sağlayacak kaliteli bir aksesuar olarak tercih eder. Bunun yanında çiftler de uyumlu ve şık kombinler için unisex modelleri sık sık kullanır. Kemik veya metal çerçeveler hem erkek hem kadınların ilgisini görür. Marka cam modelleriyle de ortak beğenilere hitap eder. Ray-Ban aynalı güneş gözlüğü çeşitleri kadın ve erkeklerin ilgi çekici kombinler yapabilmesini sağlar. Farklı renklerde aynalı camlarla tasarlanan modeller hem ışığı hem de çevredeki görüntüyü yansıtır. Bireyler hem gizemli hem de eğlenceli kombinler için ayna camları sık sık kullanır. Ray-Ban şeffaf gözlükler ise kapalı ve açık alanlarda kullanıma imkan sunar. Özellikle koyu renkli camlar, iç mekanlarda veya karanlıkta görüşü oldukça etkilerken açık renkli veya tamamen şeffaf camlar görüş alanını genişletir. Bu açıdan konforlu ve şık modeller olarak fazlaca ilgi görür. Şeffaf camlar, güneş ışınlarını filtreleyecek özel teknolojilere sahip olur. Ayrıca numaralı gözlükler gibi kullanılabilen şeffaf camlar, sevimli ve trend kombinler yapmaya imkan sunar. Morhipo, markanın tüm ürünlerini uygun fiyatlarla bir araya getirir. Yeni sezon ürünlerinin yanında Ray-Ban outlet ürünlerle kısıtlı bütçelere de hitap eder. Online alışveriş imkanıyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun, dilediğiniz gözlüğe zahmetsiz bir şekilde sahip olabilmenizi sağlar. Prestijli ve aranan tüm seçenekleri bir araya getirir. Siz de kendinize veya sevdiklerinize uygun koruyucu aksesuarlara bütçenizi zorlamadan Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.