Menüyü Atla

Polaris Modelleri

(79)

79 üründen 79 tanesi gösteriliyor.

Polaris

Günümüzün en bilindik ve güvenilir ayakkabı giyim markaları arasında gösterilen Polaris, 1994 yılında Ahmet Ziyan tarafından satın alınmıştır. İlk başlarda terlik üreticisi olarak konumlandırılan marka, sektörel pazar içerisinde önemli bir pay elde etmiştir. Bu süreç içerisinde hem evde hem de sokakta giyilebilecek pek çok Polaris terlik çeşidi üretilir. Üstelik bu terliklerin içerisinde kadın erkek fark etmeksizin her yaş kesiminden kişiye uygun olan pek çok farklı model yer alır. Markanın bu denli sevilmesi ve beğenilmesi ürün çeşitliliğinin genişletilmesi üzerinde de etkili olur. Böylece 2003 yılına gelindiğinde marka, ürün skalasını genişletme kararı alarak terlik dışında farklı ayakkabı çeşitleri piyasa sürer. Bu tasarımlar arasında Polaris bot ve Polaris babet gibi hem yazlık hem de kışlık ayakkabı modelleri bulunur. 20 yılı aşkın süredir müşterilerini üstün kalite ile buluşturan marka, ayakkabı tasarımlarında iki temel unsuru ön plana çıkarır. Bunlardan birisi tasarımların iç konforu yani rahatlık olarak ifade edilebilir. Bir ayakkabının iç tasarımında kullanılan malzemeler ayak sağlığı açısından büyük önem taşır. Uzmanlar rahatsız ayakkabı kullanımının topuk ağrısı ve ayaklarda şekil bozulması gibi pek çok soruna yol açabileceğini ifade eder. Bu açıdan ayakkabı seçimlerinde ürünün konforuna dikkat etmek gerekir. Polaris yazlık ayakkabı ve kışlık ayakkabı modellerinin tamamında iç taban tasarımları özel olarak geliştirilir. Bu sayede müşteriler Polaris ile her mevsimde aradıkları rahatlığı bulabilirler. Ayak sağlığı açısından ciddi sıkıntılar yaşayan kişiler ise Polaris ortopedik ayakkabı çeşitlerini tercih edebilir. Bu markaya ait ayakkabı tasarımlarında ön plana çıkan diğer bir unsur ise şıklık olur. Herkes gibi siz de giydiğiniz ayakkabının hem rahat hem de şık olmasını isteyebilirsiniz. Dilerseniz Polaris ayakkabı modellerini ve fiyatlarını Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Polaris Kadın Ayakkabı Modelleri ile Şıklığınızı Konuşturun

Markanın kışlık ürünleri arasında yer alan Polaris kadın bot modelleri hem dayanıklılığı hem de şıklığı itibariyle dikkat çeker. Kara, yağmura ve çamura karşı dayanıklı malzemelerden üretilen Polaris botlar en soğuk günlerde bile ayakların sıcak kalmasını sağlar. Markanın yazlık modellerinde de pek çok şık tasarım yer alır. Örneğin Polaris kadın sandalet çeşitleri renkli ve estetik tasarımları ile göze hitap eden tasarımlardan biri olur. Bu tasarımlar arasında yazlık elbiselerin altına giyilebilecek bej, altın, gri ve gümüş gibi çok hoş renklere sahip sandaletler bulunur. Polaris kadın terlik çeşitleri içerisinde hem günlük hem de özel davetlerde giyilebilecek oldukça şık parçalar yer alır. Bu tasarımlardan birisi olan Polaris parmak arası terlik modelleri günlük olarak giyilebilir. Polaris panduf modelleri ise evde giyilebilecek terlik tasarımlarından birisidir. Kış aylarında ayakların sıcak kalmasını sağlayan panduflar yumuşaklıkları sayesinde kadınlar tarafından oldukça beğenilir. Pek çok kadının severek giydiği tasarımlardan birisi de Polaris topuklu ayakkabı modelleri olur. Kişinin yürüyüşüne bile ayrı bir hava katan topuklu ayakkabıların pek çok çeşidi bulunur. Bu ürünler sivri topuk, kalın topuk ve kısa topuk gibi farklı şekillerde ifade edilir. Polaris dolgu topuk ayakkabı çeşitleri de iddialı tasarımlar arasında yer alır. Bu tasarımlar kırmızı, sarı, mavi ve pembe gibi yaza uygun renkli modellerden oluşur. Dolgu topuk formundaki ayakkabıların ön parmak ve arka topuk kısımları açık olabilir. Özellikle topuk kısımlarında hasır kaplama kullanılabilir. Hasır topuklu modeller yazın en çok tercih edilen ayakkabılar arasında yer alır. Siz de kıyafet kombinlerinizi tamamlayan ve her mevsimde şık görünmenizi sağlayan Polaris kadın ayakkabı çeşitlerini Morhipo üzerinden bulabilirsiniz.

Polaris Erkek Ayakkabıları ile Her Ortama Uyum Sağlayın

Polaris erkek ayakkabı çeşitleri içerisinde her ortama uyum sağlayabilecek şık ve rahat ürünler yer alır. Bu ürünler arasında işe, okula, davete, spora, gezmeye ve daha pek çok yere giderken giyebileceğiniz farklı ayakkabı modelleri bulabilirsiniz. Örneğin günlük hayatınızda kot pantolonların altına giymek için Polaris erkek spor ayakkabı çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılar en rahat ürün çeşitlerinden biri olduğu için gün içerisinde dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Eğer işe giderken hem klasik hem de spor giyinmek istiyorsanız Polaris markalı sneaker çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Tatil beldelerinde ve yazın sokakta giymek için de Polaris erkek terlik çeşitlerine bakabilirsiniz. Özellikle su geçirmez özelliği bulunan terlikler yazın deniz ve havuz kenarında rahatlıkla yürümeyi sağlar. Markanın erkekler için tasarladığı popüler ürünlerden birisi de Polaris ev terliği modelleri olur. Rahatlığın ön plana çıkarıldığı yumuşak Polaris terlikleri ev içerisinde rahatlıkla giyilebilir. Polaris erkek bot modelleri arasında da markanın kışlık tasarımları yer alır. Siyah, lacivert, kahverengi ve taba gibi farklı renkleri bulunan botlar özel tasarımları itibariyle hem gençlere hem de yetişkinlere hitap eder. Erkekler için üretilen kışlık ürün modellerinden birisi de Polaris yağmur çizmesi olur. Yağmur çizmeleri özel olarak geliştirilen formülü sayesinde en yağışlı günlerde bile ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. Üstelik bu çizme tasarımları hem klasik hem de sportif kıyafetlerle oldukça uyumlu görünür. Suni deri, gerçek deri ve kauçuk gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan Polaris erkek sandalet modelleri ise yazın kısa şortlarla beraber giyilirse güzel bir kombin ortaya çıkabilir. Çeşitli indimlerden ve kampanyalardan yararlanabileceğiniz Polaris online alışverişlerinizi Morhipo üzerinden yapabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Ergonomik Polaris Ayakkabıları Morhipo’da

Morhipo üzerinden kendiniz ve sevdikleriniz için ayakkabı alışverişi yaparken farklı yaş kesimlerine hitap eden yüzlerce Polaris ürününü uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Örneğin çocuklarınız için ergonomik tasarıma sahip olan Polaris sandalet çeşitlerine bakabilirsiniz. Polaris çocuk sandalet modelleri çocukların sınırsız hayal gücüne ve hareketli dünyalarına uygun olarak üretilir. Bu tasarımlar özellikle çocukların ayak gelişimleri göz önüne alınarak tasarlanır. Çünkü gelişim çağındaki çocuklar için ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Polaris çocuk spor ayakkabı modelleri de çocukların ayak yapılarına uygun ortopedik ürünlerden oluşur. Küçük yaş grupları için özel olarak tasarlanan ayakkabı modelleri çocukların özgürlükçü ruhlarını besleyerek onların diledikleri gibi koşup eğlenmelerine destek olur. Morhipo’da henüz okul çağına gelmemiş hatta yürümeyi tam anlamıyla öğrenmemiş çocuklar için de pek çok ayakkabı çeşidi yer alır. Polaris bebek ayakkabısı ve Polaris bebek sandalet çeşitleri gibi ürünler yürümeyi öğrenememiş bebekler tarafından giyilebilir. Bu ayakkabılar hava alabilen kumaşlardan özel olarak üretilir. Kaymaz taban teknolojisine sahip olan ayakkabılar bebeklerin ilk adımlarını destekler ve zemine daha sağlam adımlarla basmalarına yardım eder. Markaya ait popüler ayakkabı çeşitlerinden birisi olan Polaris ev terlikleri Morhipo üzerinden satın alabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Açık, kapalı, bantlı, delikli ve simli gibi şık tasarımların bulunduğu ev terlikleri yumuşaklığı ile ayakların rahat etmesini sağlar. Bu terlikler misafirlerin kullanımı için de uygun olur. Ayrıca markanın kış aylarında giyilmesi amacıyla tasarladığı Polaris ev botu modelleri de bulunur. Özellikle pembe ve mavi gibi renkli tasarımlardan oluşan tüylü ev botları çocuklar tarafından oldukça beğenilir. Morhipo üzerinden yapacağınız online alışverişlerde birbirinden avantajlı Polaris indirim fırsatlarından yararlanabilir, çok beğendiğiniz bir ayakkabıya uygun fiyata sahip olabilirsiniz.