Menüyü Atla

Pike Takımı

Özel Fırsatlar


479 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Pike Takımı

Pike takımları fazla kalın olmamaları sayesinde hem sıcak hem de ılık havalarda kullanılabilecek örtüler olarak karşınıza çıkar. İdeal kalınlığa sahip olan pikeler sayesinde uyurken terlemez ve bunalmazsınız. Yaz aylarında hafif rüzgarlı havalarda üzerinize serebileceğiniz pikeler hem şık hem de kullanışlı olması sayesinde fonksiyonel bir kolaylığa sahip ürünlerdir. Pike takımı çift kişilik ya da tek kişilik olarak satışa sunulur. Yetişkinler ya da çocuklar için ayrı boyutlarda olan pike takımı modelleri pek çok farklı renkten oluşur. İncelediğinizde kırmızı, siyah, gri ya da mavi gibi renklerin dışında arabalı pike takımı gibi desenlerdeki ürünler de bulabilirsiniz. Bu arabalı modeller genellikle erkek pike takımı olarak geçer. Kızlar için de barbie pike takımı gibi alternatifler bulunur. Birçok farklı markadaki pike takımlarını değişik yastıklarla birlikte kullanarak yatak odalarınızda dekoratif unsurlar olarak da tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri farklı yastık renkleri ile kombinleyerek kontrast oluşturabilir ve odalarınızın havasını bu şekilde değiştirebilirsiniz. Dekoratif olarak kullanabileceğiniz bu özel ve şık ürünlerin yanı sıra günlük pike takımı olarak nitelendirilen daha sade modellerle de karşılaşabilirsiniz. Yatak örtüsü olarak kullanabileceğiniz pike modellerine ek olarak koltukların üzerine serebileceğiniz örtüler olduğunu da görebilirsiniz. Peştemal gibi farklı tasarımlara sahip olan bu örtüleri evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünler değişik ve her ortama uyum sağlayabilecek şekilde tasarlandıkları için her eşya ile iyi bir şekilde uyum sağlayabilir. Farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkan bu pikeleri kullanarak koltuk ya da sehpalarınızın tozlanmasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda çok çeşitli kullanım alanına sahip olan pike modellerini dekoratif amaçlarla da kullanabilirsiniz. Bahar ya da yaz aylarının vazgeçilmez parçaları arasında bulunan pike takımı modellerine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pike Takımı Kumaşları

Birbirinden farklı onlarca renk seçeneği ile karşınıza çıkan yatak örtüsü pike takımı modelleri aynı zamanda kullanılan kumaşın tipine göre de ayrışır. Bu kumaş tipleri pike takımlarının günlük ya da özel günler için kullanılması yönünde sizlere bir fikir sunabilir. Pike takımı örnekleri üzerinde göz gezdirdiğiniz zaman bazı tasarımların günlük hayat için bazılarının misafirleriniz geldiğinde dekoratif olarak kullanabileceğiniz özel günler için olduğunu görebilirsiniz. Saten pike takımı genellikle örtü olarak kullanılan, günlük hayattan ziyade özel günler için tercih edilen, şık ve zarif tasarımlardan oluşur. Saten takımlar diğer kumaştaki ürünlere göre biraz daha yüksek fiyatlardan satışa sunulsa da bu ürün kategorisi içinde pamuklu pike takımı ile beraber en çok kullanılan kumaş türü olarak karşınıza çıkar. Bu nevresim takımlarının değişik birçok deseni ve geniş bir renk skalası bulunur. Saten takımları yataklarınızın üzeri için dekoratif amaçlar ile kullanabileceğiniz gibi hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Hediye olarak uygun pike takımı olan bu saten ürünler çiçekli, desenli, renkli ya da tek renkli alternatiflerle karşınıza çıkar. Hediye ve dekorasyon amaçlı kullanılmasının yanı sıra saten olan pike takımları aynı zamanda çeyizlerin de vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Çift kişilik pike takımı olarak satın alabileceğiniz bu kumaştaki ürünleri çeyiziniz için ayırabilir ve yataklarınız için kıymetli örtülerden birini önceden hazırlayabilirsiniz. Pamuklu pike takımı ise genellikle günlük olarak kullanılsa da içinde birbirinden şık ve kaliteli ürünler bulmanız mümkündür. Hareketli ve renkli tasarımlardaki pamuk takımlar, malzemenin kullanım kolaylığı açısından rahattır ve değişik tasarımlarıyla da odalarınıza istediğiniz havayı vermenize yardımcı olur. Pamuk saten pike takımı modellerine Morhipo üzerinden hemen ulaşabilir ve ihtiyacınız olan takıma anında sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Markalara Ait Pike Takımları

Nevresim, yorgan ya da yastık kılıfı olarak kullanabileceğiniz pike kılıflarını farklı model alternatifleri sayesinde her ürün için kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz. Yataklardan koltuklara, masalardan sehpalara kadar kullanabileceğiniz geniş bir kullanım alanı ile karşınıza çıkan bu ürünler, günlük hayatta size büyük bir kolaylık sağlar. Morhipo bünyesinde çift ya da tek kişilik pike takımı olmak üzere birbirinden farklı onlarca ürünle karşılaşabilirsiniz. Bu iki genel kategorinin dışında bebek pike takımı olarak nitelendirilen daha küçük olan lastikli çarşaflı pike takımı modelleri ile de karşılaşmanız mümkündür. Bebekleriniz için özel olarak tasarlanmış bu ürünler hem cildi tahriş etmeyecek kalitedeki kumaşlardan üretilir hem de boyut olarak yetişkinlerin kullandığı modellere göre biraz daha küçüktür. Ürün özelliklerini okuyarak ihtiyacınız olan boyuttaki ürünlere ulaşabilirsiniz. Bir pike takımına dair aradığınız her şeyi Morhipo'nun çok ebatlı alternatifleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu alternatiflerin çeşitliliği ise Morhipo içinde bulunan onlarca farklı markadan gelir. Pek çok farklı marka ile karşınıza çıkan bu pike takımlarına Morhipo avantajları ile uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Renk, desen, ebat ve kalite olarak çeşitlilik gösteren pike takımları arasında bütçenize uygun olan bir ürün seçeneğiyle karşılaşmanız muhtemeldir. Farklı markalardaki pike takımı tek kişilik ebatları da birbirine göre farklılık gösterebilir. Ürün özelliklerine göz atarak sizin için ideal olan pike takımını bulabilirsiniz. Markalara göz attığınızda Karaca pike takımı ya da Taç pike takımı gibi birbirinden farklı onlarca markayla karşılaşırsınız. Uygun fiyatlarda bir pike takımı arıyorsanız da Madam Coco pike takımı bu konuda göz atabileceğiniz onlarca alternatiften sadece biri olarak karşınıza çıkar. Morhipo'daki tek ya da çift kişilik pike takımı fiyatları ile uygun takımlara sahip olmak için ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Pike Takımı Modelleri Morhipo'da

Sarev pike takımı ya da Soley pike takımı gibi farklı markaları bünyesinde bulunduran Morhipo, aynı zamanda bu ürünleri tek kişilik, çift kişilik ve bebekler için olmak üzere üç farklı ebatta sunar. Kışlık ya da yazlık pike takımı modelleri ile her mevsim için ayrı olarak üretilen ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Yaz mevsimleri için daha ince ve yokmuş gibi olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Kış mevsimi için daha çok yastık ve yorganlarınızı kaplayacağınız ürün alternatiflerine yönelebilirsiniz. Mevsimsel farklılıklara sahip ürünlerin dışında her mevsimde kullanabileceğiniz 4 mevsim pike takımı modelleri ile de karşılaşabilirsiniz. 4 mevsim pike takımı tek kişilik olabildiği gibi çift kişilik modelleriyle de karşınıza çıkar. Bu her mevsimde kullanılabilen pike takımları, tek yaşayan kişiler için güzel ve kullanışlı ürünlerdir. Kullanımı kolay ve mevsimsel olarak değiştirilmesine ihtiyaç duyulmayan bu ürünlerle tek başına yaşayan kişiler kadar çocuklu aileler de rahat edebilir. Pike takımlarının sahip olduğu mevsimsellik, marka ve kumaş gibi özellikler fiyatı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Taç pike takımı çift kişilik olarak satışa sunulduğunda tek kişilik olanına göre daha yüksek seçeneklerle bulunur. Bunun dışında farklı markalardaki Taç tek kişilik pike takımı ile Madam Coco pike takımı fiyatları da aynı aralıklarda karşınıza çıkmayabilir. Morhipo içinde bulunan birbirinden farklı onlarca marka sayesinde bütçenize uygun olan bir pike takımıyla kolaylıkla karşılaşabilirsiniz. Morhipo'nun avantajlı dünyasının sunduğu kampanyaları takip ederek istediğiniz markadaki ürüne dilediğiniz fiyatlardan ulaşabilir ve alışverişinizi uygun fiyatlardan yapabilirsiniz. Pek çok marka ve renk seçeneği sayesinde aradığınız ürüne ekstra bir çaba sarf etmeden ulaşabilirsiniz. Sizin de pike takımına ihtiyacınız varsa Morhipo üzerinden yapacağınız ufak bir araştırmayla aklınızdaki pike takımını bulabilirsiniz.