Menüyü Atla

Peter Thomasroth Firm X Contouring Face and Neck 30ml

815,00 TL 1.099,00 TL
%26 İndirim
Morpass ile Kargonuz Bedava! Morpass'li ol!

Ürün Hakkında

Reçete tarafından gönderilecektir.

Ürün Adı : Fırmım-X Contourıng Face-Neck

Ürün Açıklaması : "Peter Thomas Roth Instant Firmx Contouring Face & Neck cildinize yaşlanma karşıtı bakım yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Zengin ve formülü ve uygulama aparatı ile esnekliğini kaybeden cildinize elastikiyetini tekrar kazandırmanıza katkı sağlar. Cildinizi toparlamanıza ve yüz kontörünüzü yerçekimine karşı düzenlemenize yardımcı olur. Ürün yüz hatlarınızı belirginleştirmenize destek olur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmanıza yardımcı olan ürün cildinizde daha genç bir görünüm elde etmenize imkân sunar. Ürün tüm cilt tarzlarına uyumlu formülü ile konforlu bir kullanım sunar. Krem formlu yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Cildinizin sıkılaşmasını destekler ve güçlü bir yapı elde etmesine yardımcı olur.Peter Thomas Roth Instant Firmx Contouring Face & Neck yerçekimi etkilerine karşı cildinizi korumanıza ve yaşlanma belirtilerinden korunmanıza yardımcı olur. Ürün formülünde yer alan Sympeptide cildinizin kolajen oranını arttırmanıza ve cildinizin doğal onarım özelliklerinin harekete geçmesine katkı sağlar. Serilesine sayesinde cildinize daha elastiki bir yapı kazandırmış olursunuz. Zirhafirm maddesi cilt ovalinizi yeniden yapılandırmanıza, cildinizi sıkılaştırmanıza ve cilt tonunuzu düzenlemenize yardımcı olur. Macaderm daha genç ve sıkı bir cilt yapısı elde etmenize imkân sunar. Peter Thomas Roth içeriğinde yer alan Syn-Hycan cildinizin gözle görülür sıkı bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Citrustem cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturmanıza ve cilt dokularınızı yoğunlaştırmanıza katkı sağlar. Dermocea ise sıkılaştırıcı ve dolgunlaştırıcı özellikli etkileri ile cildinize daha aydınlık bir görünüm kazandırmanıza destek olur. Özel ve zengin içeriğe sahip olan ürün cilt yapınızı belirginleştirmenize, onarmanıza ve daha genç bir görünüm elde etmenize yardımcı olur."

Ürün Detayı : P.T.FIRMIM-X CONTOURING FACE-NECK 30 ML

Kullanım Önerisi : Ürün yüz ve boyun bölgeleriniz için kullanıma uygundur.Ürün aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle 2-3 dakika kadar kontör aparatı yardımı ile uygulanmalıdır.Ürün günde 2 kez temiz cildinize uygulanmalıdır.

Ml/Gr : 30 ml.

Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri

Ürün Detayı :

Peter Thomas Roth Firm X Contouring Face and Neck 30ml

Yüz ve Boyun Elastikiyet Kaybına Karşı Bakım Kremi

Yerçekimine karşı gelen hafif yapılı krem ve eşsiz dizaynıyla etkili çözümler sunan uygulama aparatı aktif içerikleri ile gevşemiş yüz kontörünü, boyun ve dekolte bölgesini hedef alır. Etkili şekilde sıkılığını kaybetmiş cildi toparlamaya yardımcı olur, yüz kontörünü desteklerken pürüzsüzleştirmeye ve hattı belirginleştirirken cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Çok işlevsel bu krem boyun bölgesine ihtiyacı olan nemi ulaştırıp orada hapsederken çene altında oluşan sarkmış görünümü azaltılmasına yardımcı olur.

Cilt yapısının güçlenmesine, elastikiyetin, sıkılığın artmasına ve belirsiz hatları belirginleştirmeye yardımcıdır.

 

Kullanım şekli:

Yukarıya doğru vuruşlarla dekolteden alt çene bölgesine, oradan yüze doğru uygulanır. Talimatta belirtilen masaj tekniğini kullanarak, 2-3 dakika kontör aparatı ile masaj yapılır. Devamlı etki görülmesi için sürekli kullanımı önerilir. Günde iki kere temiz cilde uygulanır.

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Peter ThomasrothTüm ürünlere git
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
kadın
true
nemlendirici
0
renksiz
}