Menüyü Atla

Penelope Modelleri

%50'ye varan İndirimler!


186 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Penelope

1993 yılında Türkiye’de kurulan Penelope, kullanıcıların konforu için üstün kumaş ve kaliteden üretilen uyku ürünleri tasarlar. Penelope özellikle yorgan ve yastık alanında geliştirdiği premium ürünleriyle büyük ölçüde ilgi toplar. Markanın ürettiği yorgan, yastık, nevresim takımı, pike ve battaniye gibi ürünler Morhipo üzerinden kullanıcılarla buluşur. Bununla birlikte Penelope; yatak, televizyon koltuğu, ev tekstili ve ev kozmetiği alanında da ürünlere sahiptir. Penelope yorgan çeşitleri, tek kişilik ve çift kişilik seçeneklere sahip olduğu gibi farklı kumaş özellikleriyle de birbirinden ayrılır. Pamuk, kaz tüyü, bambu, ipek, mikro elyaf, yün ve antialerjik yorganlar arasından ihtiyaçlarınıza yönelik seçimlerde bulunabilirsiniz. İster kış, bahar ve yaz aylarına yönelik üretilen modelleri tercih edebilir, isterseniz de dört mevsim kullanıma uygun olan seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Farklı kumaş ve malzemelerden üretilen yorgan çeşitlerinin sıcaklık değerleri de farklıdır. Serin, orta, sıcak, çok sıcak ve ılık tutan yorgan çeşitlerinden arzu ettiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Son derece sağlıklı ve doğal bir dolgu malzemesi olan kaz tüyü, ısı dengeleyici özelliğe sahiptir. Farklı kalınlıklarıyla her mevsimde kullanılabilen Penelope kaz tüyü yorgan modellerinin geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Kaz tüyü yorgan modellerini yaz ve bahar aylarında kullanmayı tercih ediyorsanız, ince ve hafif yapıdaki çeşitleri satın alabilirsiniz. Kışa uygun olarak tasarlanan kaz tüyü yorgan modellerinde ise daha fazla kaz tüyü dolgu malzemesi kullanılır. En güçlü ısı yalıtımı malzemelerinden biri olan kaz tüyü yorganlarla, sağlıklı bir uykunun keyfine varabilirsiniz. Öte yandan farklı kumaşlardaki yorganların yanı sıra markanın özenli ve titiz bir işçilikle ürettiği el yapımı yorgan çeşitleri de bulunur. Morhipo üzerinden Penelope indirim seçeneklerinden yararlanarak markanın birçok ürününü avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Penelope Yorgan ve Yastık Çeşitleri

Benzersiz bir uyku deneyimi için tasarlanan Penelope ürünleri, Morhipo üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulur. Penelope nevresim, yorgan, battaniye ve uyku pedi gibi uyku ürünleri alanında son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Üstelik yetişkinlerin yanı sıra markanın bebek ve çocuklara uygun olarak tasarladığı yorgan, yastık ve pike çeşitleri de mevcuttur. Bu alanda öne çıkan Penelope bebek yorgan modelleri, bebeklerin hassas cilt yapısına özel olarak tasarlanır. Farklı malzemelerden üretilen yorganlar, bebekler için kesintisiz ve konforlu bir uyku deneyimi sağlar. Özellikle bambu kumaşlardan üretilen bebek yorganları, nefes alabilen yapısı ile terleme gibi problemlerin de önüne geçer. Aynı zamanda Penelope bebek yastığı çeşitleri de benzer bir hassasiyetle üretilir. Bambu, pamuk, kaz tüyü gibi farklı kumaşlardan üretilen bebek yastıkları arasından bebeğiniz için uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Markanın yetişkinlere yönelik ürettiği uyku ürünleri ise oldukça çeşitlidir. Sadece kış aylarında değil, dört mevsim kullanıma uygun olan Penelope yün yorgan modelleri sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım sağlar. Markanın İngiliz yününden üretilen yorgan çeşitleri, doğal ve sağlıklı bir uyku deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Öte yandan yün yorganların pek çok avantajı bulunur. Genel olarak yün yorganlar, havadaki nem içeriğini düzenler, statik elektriği azaltır ve uzun ömürlüdür. %100 doğal pamuktan üretilen Penelope pamuk yorgan çeşitleri ise fazla nemi tutan ve nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle genellikle yaz aylarında tercih edilen pamuklu yorganlar, terleme probleminin önüne geçer. Üstelik pamuk yorganlar, büyük ölçüde serinlik hissi verir. Penelope ipek yorgan çeşitleri ise yumuşak ve pürüzsüz dokusu ile kullanıcılardan tam not alır. İpek yorgan çeşitlerini ılık havalarda tercih ederek maksimum oranda konfor sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm Penelope ürünlerini Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Konforlu Penelope Uyku Ürünleri

Penelope online satış kategorisinde yer alan onlarca ürünü Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz. Markanın farklı ihtiyaçlara uygun olarak ürettiği yorgan ve yastık modellerinin birçoğu dört mevsim kullanıma uygundur. Penelope dört mevsim yorgan kategorisinde özellikle farklı kalınlıklarda tasarlanan kaz tüyü, yün ve elyaf kumaşlar yer alır. Bunun dışında bambu, ipek ve pamuklu kumaşlar serin tutan ve terletmeyen yapısıyla genellikle yaz ve bahar dönemleri için uygundur. Markanın üretmiş olduğu bambu, ipek, yün, kaz tüyü ve elyaf gibi yorgan çeşitleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınıza yönelik Penelope tek kişilik yorgan ya da çift kişilik yorgan modellerini tercih etmeniz mümkündür. Son derece sağlıklı olan Penelope çift kişilik kaz tüyü yorgan çeşitleri oldukça konforlu bir uyku deneyimi sunar. Üstelik kaz tüyü yorganlarda, markanın tüm yorgan çeşitlerinde olduğu gibi farklı kalınlık ve ısıtma özellikleri bulunur. Çok sıcak tutan, orta derece ısıtıcı ve ılık tutan modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Genellikle yaz aylarında tercih edilen farklı renklerdeki pike çeşitleri ise ipeksi dokusu ve nefes alabilen yapısı ile oldukça konforludur. Penelope çift kişilik pike modelleri, özel viskon iplikler kullanılarak üretilir. Pike çeşitlerini ister kendiniz için tercih edebilir, isterseniz de bej, mavi, pembe gibi renkleri bulunan bebekler için üretilen seçeneklere göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, bej, mercan, mavi, yeşil, gül kurusu gibi renkleriyle ilgi gören yumuşak dokulu Penelope battaniye çeşitleri, konforlu yapısıyla üşüdüğünüz her an yardımınıza koşar. Son derece şık tasarımlara sahip olan battaniye çeşitleriyle sıcak kalabilir ve konforlu hissedebilirsiniz. Üstelik Morhipo üzerinden markanın beğendiğiniz ürünlerini favorilere ekleyerek fiyat takibi yapabilir ve dilediğiniz zaman uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Penelope Ürünleri Uygun Fiyatlarla Morhipo’da

Onlarca farklı renk, kumaş ve malzemeden üretilen Penelope yatak odası ürünleri, Morhipo üzerinden kullanıcılarla buluşur. Markanın geniş bir ürün yelpazesine sahip olan yorgan çeşitlerinin yanı sıra nevresim takımı ve yastık çeşitleri de bulunur. Farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlara yönelik üretilen Penelope yastık modelleri medikal, boyun yastığı ve standart yastık türleri şeklinde birbirinden ayrılır. Standart yastık çeşitlerinde kaz tüyü, yün, pamuk, bambu, mikro elyaf, tencel, lateks, visco gibi farklı dolgu malzemeleri kullanılır. Aynı zamanda tüm bunlara ek olarak markanın, antialerjik yastık çeşitleri de mevcuttur. Doğru yastık seçimiyle son derece konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Kaz tüyü yastık çeşitleri, sırt üstü yatmayı tercih eden kullanıcılar için uygun uyku konforunu sağlar. Benzer şekilde mikrojel malzemeden üretilen Penelope jel yastık çeşitleri de sırt üstü yatış pozisyonu için idealdir. Bunun yanı sıra markanın üretmiş olduğu yastık çeşitleri arasında sessiz bir uyku deneyimi için horlama önleyici seçenekler bulunur. Horlamayı önleyen yastıklarda bulunan oyuk kısım sayesinde sırt üstü uyurken hava yollarınız açılır ve kolay nefes alabilirsiniz. Öte yandan Penelope, yatak ve yastıklar için tasarladığı malzemelerle de ilgi görür. Bu alanda öne çıkan ve farklı özelliklere sahip Penelope yastık alezi çeşitleri özellikle alerji problemi yaşayan kullanıcılar için idealdir. Yastık alezleri, bakteri oluşumunu önleyerek çok daha ev tozu ve akar alerjisi yaşayan kullanıcılar için avantaj sağlar. Benzer şekilde Penelope uyku pedi çeşitleri de kullanıcılara çeşitli avantajlar sunar. Uyku pedleri, markanın uyku ürünlerinin defalarca kez çamaşır makinesinde yıkanmasına ve kolayca kurumasına yardımcı olur. Hem konforlu hem de son derece sağlıklı bir uyku deneyimi sunan Penelope outlet ürünlerini Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.