Menüyü Atla

Paşabahçe Modelleri

Özel Fiyatlar


1469 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Paşabahçe

Cam şıklığını her ürününde yansıtan Paşabahçe, zarif tasarımlarıyla ön plana çıkar. Ev veya ofis yaşantısındaki şıklığın emsalsiz örneğini sunan ürünleriyle birlikte dayanıklı yapılarıyla uzun süre kullanılabilen Paşabahçe özel seri parçaları pek çok kişinin tercihleri arasında bulunur. Yemek tariflerindeki optimum ölçüler baz alınarak hazırlanan Paşabahçe kase çeşitleri, severek tercih edilir. Paşabahçe ölçülü bardak ile ölçümlere dayanarak yemek yapmak kolaylaşır. Paşabahçe french press kahvenin aromasını koruyarak elde etmenizi sağlar. Mutfak içerisindeki hızın artırılmasına destek olan Paşabahçe 6’lı kase, pratik kullanımıyla göz doldurur. Şekerlerle birlikte leziz dondurmaların da sunulduğu Paşabahçe dondurmalıklar setlerle birlikte zenginleşir. Özel günlerinizde misafirlerinizi, evinizin her detayıyla ağırlamak adına muhteşem alternatifler sunan Paşabahçe yemek takımı, hayran kalınan tasarımlarıyla parlar. Yemek öncesi servis edilen Paşabahçe kolonya, kokusuyla mest eder. Yemek sonrası yapılan çay keyiflerine eşlik eden ince belli Paşabahçe çay bardağı içim keyfini güzelleştirir. Paşabahçe çay tabağı da şık bir görünüm sunar. Sabahların neşesine eşlik eden Paşabahçe yumurtalık modelleri yumurtaların dağılmadan tüketilmesini sağlar. Hoş tasarımlarıyla ön plana çıkan Paşabahçe reçellik kahvaltılık sunumlarını güzelleştirir. Paşabahçe 2’li kupa, çayı kupada içmeyi seven çiftlere avantajlı fırsatlar sunar. Bardaklara nazaran hacim olarak daha geniş olan Paşabahçe çay fincanı oldukça şıktır. Paşabahçe 12’li çay bardağı fiyatı ise bütçe dostudur. Paşabahçe Türk kahvesi fincanı sunumları renklendirir. Paşabahçe 4’lü kahve fincanı kalabalık sohbetlere eşlik eder. Bayramların güzelliğini taçlandıran şekerlerin muhafaza edilmesini sağlayan Paşabahçe şekerlik alternatifleri çayların yanında servis edilen ikramları da rahatlıkla sergiler. Camın sadeliğini yansıtan saydam tasarımların yanı sıra Paşabahçe renkli bardak çeşitleri mutfak dekorasyonunun renklendirilmesine katkıda bulunur. Paşabahçe ürünleri ile evlerin havası değişirken kaliteli materyallerden üretilen parçalar sayesinde sağlığınız da güvence altında bulunur. Morhipo ile kolayca ulaşabileceğiniz Paşabahçe indirim fırsatlarıyla ev dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz.

Paşabahçe ile Kullanışlı Mutfaklar

Kendi mutfağınızın şefi olmanıza yardımcı Paşabahçe borcam seti, farklı boyutlarda ve şekillerde sunduğu kaplarla çeşitlilik sağlar. Paşabahçe fırın kabı, kulpları sayesinde elinizi yakmadan tatlılarınızı, böreklerinizi hazır etmenize olanak tanır. İç hacmi oldukça geniş olan Paşabahçe yuvarlak borcam, ısıya dayanıklılığı ile yüksek performans sergiler. En kısmı daha geniş olan ve tatlılar için ideal ebatı sağlayan Paşabahçe oval borcam, kapaklı veya kapaksız seçenekleriyle beğeniye sunulur. Böreklerin, hamur işi yiyeceklerin servisinde kullanılan Paşabahçe dikdörtgen borcam pek çok fırına uygun ebatı ile koleksiyonda yer alır. Sıklıkla fırınlarda kullanılmasıyla ön plana çıkan, kaliteli materyallerden üretilen Paşabahçe borcam modelleri pek çok alternatifiyle her ihtiyacı karşılamayı hedefler. Lezzetli yiyeceklerin hazırlanması için gereken ekipmanları kullanıcılarına armağan eden Paşabahçe ürünler kategorisinde servis, sunum ve depolama adına da birçok parça bulunur. Paşabahçe pasta tabağı, doğum günlerinde hazırlanan pastaların servisinde kullanım kolaylığı sağlar. Paşabahçe cam kase seçenekleri sunumun güzelliğini yansıtır. Her mutfağın olmazsa olmazları arasında ilk sırada yer alan Paşabahçe tepsi kullanışlılığı ile göz doldurur. Kahvaltılıkların, buzdolabında bekletilmesi gereken besinlerin muhafaza edilmesini sağlayan Paşabahçe cam saklama kabı, kapaklı seçenekleriyle korumayı üst düzeyde tutar. Dolaplarda kabı ayrı tutulan ve diğer besinlerden ayrılması gereken tereyağını saklayan Paşabahçe tereyağlık, yağın erimeden titizlikle tutulmasını sağlar. Set halinde sunulan Paşabahçe 6’lı kase, tüm kahvaltılıkların saklanması ve çeşitli yiyeceklerin ikramı için seçenekler sunar. Bütçe dostu fırsatlarıyla Paşabahçe 6’lı kase fiyatları ceplere dost olur. Paşabahçe saklama kabı seçenekleri ile dilediğiniz her gıdayı kolayca dolaplarda muhafaza ederken düşük sıcaklıklara dayanan kaliteli cam materyal sayesinde uzun ömürlü deneyimler vadeder. Paşabahçe online koleksiyonun beğenilen parçalarını kullanıcılarına sunan Morhipo sayesinde hazırlık, sunum ve depolama açısından ihtiyacınız olan her detaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Paşabahçe Sayesinde Camın Güzelliğinden Faydalanın

En temel gıdalardan olan suyun sunumuna kadar önem veren Paşabahçe su bardağı modelleri ile beğeni toplar. Paşabahçe 6’lu su bardağı farklı tasarımlarıyla ilgi çeker. Birden fazla parçayı birlikte temin etmek isteyenlere özel Paşabahçe 12 kişilik su takımı, farklı alternatifleri sunar. Paşabahçe uzun bardak modelleri su içme alışkanlığının kazanılmasına destek olur. Paşabahçe bardak çeşitleri renkli desenleri ve zarif çizgileriyle ön plana çıkar. Geniş iç hacimleriyle Paşabahçe kupa modelleri kahve, su gibi besinlerde ideal yapıda bulunur. Paşabahçe 2’li kulplu bardak seti beğenilen modelleri sergiler. Paşabahçe kahve yanı su bardağı modelleri asaleti yansıtan tasarımların yanı sıra yalın dizaynları da koleksiyonunda barındırır. Paşabahçe kahve fincanı ile birlikte sunulan su bardakları uyumlu ve bütüncül görüntünün oluşmasına destek olur. Paşabahçe bardak seti ile birlikte hem alkollü içeceklerin hem de gündelik gıdaların tüketilmesi için gereken materyaller bir arada sunulur. Paşabahçe su bardak seçeneklerini ve kahve fincanlarını ayrı tarzlarda seçerek tezatlığın gücünden faydalanabilirsiniz. Paşabahçe uzun su bardağı geniş hacmi ile su ihtiyacınızı giderir. Kapaklı veya kapaksız alternatifleriyle sergilenen Paşabahçe sürahi modelleri farklı litre çeşitlerini kullanıcılarına sunar. Sürahi tasarımının detaylandırılarak sergilendiği Paşabahçe likör seti, alkollü içeceklerin sunumuna kalite katar. Paşabahçe viski seti ile lüks şıklığın büyüsünü evinize armağan edebilirsiniz. Paşabahçe şarap kadehi, yıllanan şaraplarınıza eşlik edecek kalitede üretilir. Şarap kadehini andıran fakat daha ince yapıda bulunan Paşabahçe şampanya kadehi de narin tasarımıyla beğeni toplar. Paşabahçe viski bardağı, bar havasını evinize yansıtır. Eşit biçimde uzanan, dertli gecelerin eşlikçisi Paşabahçe rakı kadehi ve Paşabahçe rakı bardağı hem suyun hem de rakının sunumlarını güzelleştirir. Paşabahçe kadeh modelleri mutfakların lüks görünümüne destek olur. İçkilerin olmazsa olmazı yiyeceklerin sunumunda ise Paşabahçe meze tabağı ve Paşabahçe servis tabağı devreye girer. Morhipo’dan inceleyebileceğiniz Paşabahçe outlet ürünleri ile uygun fiyatlı parçalara kavuşabilirsiniz.

Paşabahçe Morhipo’da

Zengin koleksiyonuyla ön plana çıkan Paşabahçe aksesuar grubu camın kalitesini özenle işler. El imalatı olan Paşabahçe mumluk ev dekorasyonunu Paşabahçe şamdan ile birlikte canlandırır. Paşabahçe ayna ve Paşabahçe saksı modelleri uyumlu tasarımlarıyla bütüncül dekorasyonlara öncü olur. Balıkların yuvası olan aynı zamanda dekoratif özellik gören Paşabahçe vazo modelleri arasında ince uzun parçalar da yer alır. Paşabahçe hediyelik koleksiyonu harika seçenekleri kullanıcılarına sunar. Yağların ve sirkelerin muhafaza edildiği Paşabahçe yağdanlık modelleri pratik kullanım adına uygundur. Paşabahçe 1lt yağlık, geniş hacmiyle depolamayı kolaylaştırır. Paşabahçe zeytinyağı şişesi yağların muhafaza edilmesini sağlar. Sunum esnasında ve taşınabilirlik açısından avantaj sunan Paşabahçe su şişesi, kapaklı modelleriyle ilgi çeker. Paşabahçe şişe seçenekleri içerisinde ön plana çıkan su şişeleri cam kalitesiyle güvenilir kullanımlar sunar. Çok amaçlı değerlendirilebilen Paşabahçe çerezlik modelleri farklı alternatifleriyle ön plana çıkar. Sofraların baş tacı olan Paşabahçe baharatlık seçenekleri çeşit çeşit baharatı düzenli biçimde tutar. Sık kullanılan baharatları sofrada sergileyen Paşabahçe 2’li baharatlık ve Paşabahçe tuzluk, pratik biçimde kullanılır. Ahşap kapaklı modelleriyle zarif duran Paşabahçe kavanoz, farklı modelleriyle ilgi toplar. Paşabahçe çerçeve modelleri fotoğrafların sergilenmesine destek olur. Camın sağlığından yararlanan Paşabahçe cam kavanoz, muhafaza alanında kaliteli profil çizer. Şeflerin kullandığı Paşabahçe ölçü bardağı, farklı materyallerin ölçülerine uygun biçimde tasarlanır. Paşabahçe fincan çeşitleri zarafetiyle göz doldurur. Paşabahçe meşrubat bardağı ile kadehleri birleştiren Paşabahçe su takımı işlevselliğiyle ön plana çıkar. Cam ürünleriyle kullanıcı sağlığını baz alan Paşabahçe dondurmalık modelinden vazolara kadar geniş yelpazeyi Morhipo’da bulabilirsiniz. Siz kullanıcılara çeşitli avantajlar sunan Morhipo aracılığı ile bütçenize uygun bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz.