Menüyü Atla

Orkid Modelleri

(32)

32 üründen 32 tanesi gösteriliyor.

Orkid

Kadınların özel anlarında rahat etmesini sağlayarak bu dönemlerini güven içinde geçirmelerine imkan tanıyan Orkid, günden güne yenilenen tasarımları ile başarısını devam ettirir. Ürettiği pek çok çeşit, kadınların her an özgürce hareket etmesine katkı sağlar. Orkid günlük ped gün içerisinde, hareket halinde olunan vakitlerde üstün koruma sunar. Bu ürün sayesinde hareket kabiliyetinizi kısıtlamadan iş ortamlarında bulunabilir, spora yeteri kadar vakit ayırabilirsiniz. Hiçbir aktivitenizi ertelemeden hayatı normal akışında yaşamanıza katkı sağlayan Orkid Platinum, yenilenen formülüyle sizlere sunulur. Yumuşak doku oranı artırılan platinum serisi üstün koruma sağlar. Yan bariyerle sağlanan koruma emiş gücü bakımından güçlendirilerek Orkid Platinum uzun serisi elde edilir. Koku hapsetme özelliği ile öne çıkan tüm çeşitler, markanın tercih edilme sebepleri arasında yerini alır. İnce yapılı olmasına rağmen üstün performans gösteren Orkid yeni ped gelişen teknolojiyle beraber ince dokuda üretilir. Bireylere rahatsızlık vermeden adeta yokmuş hissi oluşturan Orkid Platinum gece serisi ile rahat bir uyku süreci geçirmenize imkan tanır. Yan bariyerlerinin koruması ve yapışkan bantlarının güçlü tutuş özelliği sayesinde gece boyu kayma yapmadan sabit bir şekilde kalır. Kötü kokuları maskeleme yapmadan içine hapseden Orkid kokulu ped avantajı ile çiçek kokularının ferahlığını üzerinizde yaşamanıza imkan tanır. Böylece kendinizi güvende hissedebilir, etrafa koku yayılma endişesini üzerinizden atabilirsiniz. Yumuşak dokusu alerjik reaksiyonlara karşı risk görmenizi önleyen yapısı ile öne çıkan Orkid Sensitive sıvıyı hapseden taneciklerden oluşan yüzeye sahiptir. Parfüm içermeyen ürün, pamuk yumuşaklığında bir kullanım sunar. Deride yanma, kaşıntı, kızarıklık gibi olası yan etkilere karşı pek çok test aşamasından geçerek hassas ciltlere göre tasarlanır. Siz de markanın üstün konfor sunan tüm ürünlerine Morhipo üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız dahilinde bir seçim yapabilirsiniz.

Orkid Ürünleri ile Geceleri Rahat Edin

Regl günleri bazı kadınlar için oldukça ağrılı ve sancılı bir şekilde geçer. Tüm bu durumları göz önünde bulundurarak üretim yapan Orkid Türkiye’de yenilenen serileriyle tercih edilmeye devam eder. Zorlu olan bu süreçlerde kadınların güvensizlik problemi yaşamalarını önlemeye dair adımlar atan marka, sağlıklı yüzeylerle hijyenik bir kullanım sunar. Orkid pamuklu dokusu sayesinde özellikle yaz dönemlerinde tahriş sorununu ortadan kaldırır. Nefes alan yapısı cildin nemden arınmasını, bu sayede pişik probleminin yaşanmamasını sağlar. Kendinizi rahat hissedeceğiniz pamuklu doku aynı zamanda yüksek emicilik özelliği ile dışarı çıkma sorunun yaşanmasını önler. Orkid günlük ped uzun ebatıyla akıntıların dışarı çıkmasını engeller ve geceleri rahat bir uyuma pozisyonu belirlemenizi sağlar. Uzanmanın ve dinlenmenin önemli olduğu bu günlerde ağrıları hafifletici pozisyonları seçme imkanı tanıyan Orkid gece pedi sağa ve sola dönüşlerde hareketlerinizi kısıtlamaz. Ekstra koruma özelliği, sızıntılardan rahatsızlık duyan bireyler için ürünün tercih edilmesinde oldukça etkilidir. Hızlı emiş kapasitesi sıvıyı içine anında hapsederek sorunu çözüme kavuşturur. Ağrıları hafifleten egzersizlere yer verilen bu dönemlerde Orkid külot ped hareketleri esnek bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Hafif tempolu koşularınızı ve yürüyüşlerinizi aksatmadan rutininizi devam ettirebilir, sabah egzersizlerinizi özgürce yapabilirsiniz. Orkid mesane pedi istenilen ölçüde kullanılabilmesi için farklı uzunluklarda sunulur. Herkesin rahat etme pozisyonu farklı olduğu için tüm bireylerin kullanımına uygun kısa, orta ve uzun ebatlarda üretimler yapılır. Orkid gece serileri de normal pedlerden uzun olma özelliğiyle öne çıkar. Güçlü emişi uyku esnasında tedirgin olmanızı önleyerek tasarlanır. Kenar bariyerlerinin katman kalınlığı ve uzunluğu uykuların rahat geçmesine imkan tanır. Orkid tampon bakteri oluşumunu az riskli hale getirerek hijyenik bir kullanım sunar. Ellerin yıkanmasının ardından yerleştirilen tampon ve Orkid ped çeşitlerini Morhipo’dan inceleyebilir, Orkid renkli veya renksiz olanlardan yana seçim yapabilirsiniz.

Uzun Süre Etkili Koruma Sağlayan Orkid

Orkid pedin sağladığı uzun süreli koruma sayesinde gün içinde ve gece uyku esnasında kadınlar kendini güvende hissederler. İş ortamında ve sabah sporlarında özgürce hareket edebilmeye yardımcı olan Orkid ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Yenilenen formülü ve gelişen özellikleri, markanın ürünlerine olan talebi artırarak başarı sırasını yükseltir. Kadınların hassasiyeti göz önünde bulundurularak özenle yapılan üretimler, müşterilerin memnuniyet duygusunu yaşamalarını sağlar. Tüm talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan Orkid ultra gece 3 numara boyutuyla gece boyunca %100 korumaya yardımcı olur. Dönme esnasında yaşanabilecek kayma ve sızıntı problemine karşı kenar bariyerleri uygun şekilde tasarlanır. Tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlanan Orkid gece ekstra sıvıyı hızlıca emerek dağılmasını önler. Güçlü emiş yüzeyi pamuklu doku avantajı ile yokmuş hissi uyandırır. Bu sayede Orkid hijyenik ped imkanından yararlanarak gece boyunca güven içinde uyuyabilirsiniz. %100 doğal ham maddeden oluşan yüzeyi sağlığınızı korumaya elverişli bir ortam hazırlar. Pamuk dokusu doğallığın verdiği dayanıklılık ile uzun süreli kullanıma sahiptir. Orkid 4 numara ekstra uzunluğu sayesinde gecelerin güven içinde geçmesi için üretilen çeşitlerdendir. Arka kısmının büyük olması uyuma pozisyonu ile uygunluk gösterirken oldukça uzun boyutu sıvının dışarı çıkmasını engeller. Orkid gece boyunca sağladığı konfor avantajı sayesinde tercihlerde ilk sıralarda yer alır. Gün içinde kullanabileceğiniz Orkid normal boyutu kıyafet seçimlerinizde potluk sorunu yaşatmaz. Tercihinize göre dar pantolonlarda veya elbise tarzı tüm modellerde rahatlıkla kullanabilir, zamanınızı içiniz rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Uzunluğuna göre değişiklik gösteren Orkid fiyatları için Morhipo’yu ziyaret ederek incelemelerde bulunabilirsiniz. Böylece istediğiniz ebattaki pedlerin kampanyalı alım avantajlarından faydalanarak hesaplı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Orkid Ürünleri Morhipo’da

Kadınlar için önemli olan Orkid boyları değişik ebatlarda sunulur. Anatomik yapısı farklı olan her bireyin kişisel olarak kullandığı ürünler de değişiklik gösterir. İhtiyaçlar doğrultusunda üretilen gündüz ve Orkid gece fiyat olarak farklılık gösterir. Kimi birey tampon kullanmayı tercih ederken kimileri külot tarzında olan ürünlerden faydalanmayı tercih ederler. İdrar kaçırma durumlarında da kadınlar için kolaylık sağlayan Orkid emici külot modeliyle tam koruma sağlar. Sızıntı riskinin yaşanmadığı geniş ebatlı külotlar, iç çamaşırı rahatlığındadır. Bel kısmının esnek yapısı gece rahat etmenize imkan tanır. Lastikli beli birçok beden ile uyum içindedir. Kolay giyilip çıkarılabilir olan model, kenardan yırtılarak çıkarma özelliğine de sahiptir. Orkid indirim avantajından faydalanarak elde edeceğiniz model ile bütçenize katkı sağlayabilir, kampanya süreçlerinde fazla sayıda temin ederek beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlara satın almanızın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Orkid uzun ve kısa olarak üretilen modellerin gece ve gündüz kullanımına uygun modelleri de mevcuttur. Doğal pamuk yapısı, yumuşak bir doku hissi ile rahatsız olmanızı önler. Dünyaya yayılan ünü ve kalite kapasitesi ile sizler de Orkid satın alarak rahat kullanım imkanına erişebilirsiniz. Bu dönemlerde dar kıyafetler sancıları artırırken bol ve esnek kumaşlı kıyafetler hafifletir. Buna rağmen sızıntı olma ihtimalinden dolayı çoğu kadın dar elbiselere yönelir. Orkid çeşitleri bu korkular ve endişeler dikkate alınarak üretilir. Özellikle gece serilerinin uzunluk derecelerinin artırılması ve arka kısımlarının büyük olması markanın bu konuya verdiği hassasiyetten kaynaklanır. Pedler ile evdeyken eşofman giyebilir, dışarıdaysanız etek ve elbise çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Orkid online alışveriş imkanı sunan Morhipo’da uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Kolay alışveriş yöntemi olan online rahatlık ile bulunduğunuz her noktadan siparişinizi verebilir, kendinizi güvende hissedeceğiniz pedlere sahip olabilirsiniz.