Son
%50
İndirim
90,00 TL 44,90 TL
Stoğa Gelince Haber Ver
5 kişi favoriledi

Ürün Adı : 8809227436058 Meal Plate with Lid

Ürün Detayı : Mother’s corn ürünleri, doğada çözünebilen ürünlerdir ve hammaddesi mısır ve PLA (POLY LACTIC ACID)’dir. Mother’s Corn ürünleri, geleneksel plastikler kadar dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Geleneksel plastikler doğada çok uzun yıllar yok olmadan kaldıkları için çevre kirliliği açısından zararlı bir durum meydana getirirler. Mother’s Corn ürünleri doğada çözünebilen ürünler olduğundan çevreye dost ürünlerdir. Geleneksel plastiğe muhteşem bir alternatiftir. Mother’s Corn Ürünlerinin Özellikleri Güvenlidir… Mother’s Corn Ürünleri, BPA ( Bisphenol A ) içermez. Mother’s Corn ürünleri; çevreye zararlı hormon, kanserojen madde, ağır metaller ve benzeri diğer tehlikeli maddelerden arınmış olduklarından; oluşabilecek herhangi bir hasarda veya bebek ve çocukların ısırma ya da emme hareketlerinde zarar verebilecek etkiler bırakmaz. Sıcak yemeklerinizle bile güvenle kullanabilirsiniz. Mother’s Corn ürünlerini dizayn ederken önceliğimiz; Bebek - Çocuk sağlığı ve güvenliğidir. Toksik madde ( sağlığa zararlı kimyasal madde ) içermez… Mothers corn ürünleri; mısırdan imal edildikleri için, hiçbir hormon, kanserojen madde, ağır metal, sağlığa ve çevreye zararlı madde içermez. Mother’s Corn ürünleri, içinde sıcak yiyeceklerle güvenle kullanılabilir. Bebekler ve çocuklar, Mother’s Corn ürünlerini ağızlarına götürdüklerinde bile sağlıklarına zarar verecek herhangi bir durum – yan etki söz konusu olmaz. Yeşil Az CO ₂… Mother’s Corn ürünlerinin üretim aşamalarında doğa kaynaklı maddeler kullanıldığından; üretim esnasında doğaya CO ₂ salınımı olmaz. Bu ürünler tam aksine CO ₂’yi emer. Mother’s Corn ürünlerinin üretim aşamasında, dünyamızın geleceği için zararlı petrokimya ürünleri kullanılmamıştır. Doğada çözünebilir… Mother’s Corn ürünleri, atıldığında, toprakta bulunan mikroorganizmalar tarafından % 100 parçalanabilir ve ardından toprağa dönüşür. Mother’s Corn ürünlerinin geri dönüşüm hızı, Mother’s Corn ürününün içeriği, toprakta bulunan mikroorganizma miktarı ve çevre koşulları gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. İyi ve Dayanıklıdır… Mother’s Corn ürünleri, mısır içeriğinden üretilmiş olmasına rağmen petrokimya plastikleri ile aynı dayanıklılığa sahiptir. Düşürülmesi halinde kolay kırılmaz.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
false
tabak
1073181
renkli