#morhipo111

Morhipo 111 Başladı!

Alışveriş yapmak için size sadece harika alternatifler sunmuyoruz, bu alternatifleri en uygun fiyatlarla alabilmeniz için birbirinden avantajlı kampanyalar hazırlıyoruz.

Kasım ayına özel ilk kampanyamız 1 – 11 Kasım 2018 günlerinde devam edecek olan Morhipo 111 kampanyası! Bu indirimlerle Black Sale Haftası’na girmeden önce büyük indirimlerle alışveriş yapma şansı yakalayabilirsiniz. Sezonun öne çıkan trendi animal print desenleri, kışlık elbiseler, jean pantolonlar, kombinlerinizi tamamlayacak şık çantalar ve soğuk havaya uygun bot ve çizmeler alternatifler arasında. Erkekler için kışlık alışveriş alternatifleri, kaban ve montlar, kışlık botlar, çocuklara özel kalın ve sıcak kıyafetler, okul ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımlar ve dekorasyonda kullanacağınız ev & yaşam ürünleri, mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak tüm yardımcılar bu kampanyada sizi bekliyor.

Alışveriş listenizi hazırlarken bu indirimlerin 11 Kasım’a kadar süreceğini ve her gün yeni sürpriz kampanyaların sizi bekleyeceğini unutmayın. Kasım ayı boyunca almak istediğiniz hediyelerden kışlık ve hatta yazlık ihtiyaçlarınıza kadar tüm eksiklerinizi tamamlamak için bol bol zamanınız ve kullanacağınız indirimler olacak!