Menüyü Atla

Mobilya

(6325)

6325 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Mobilya

Ev, ofis, hastane, okul ve cafe gibi insan yaşamına dair izlerin bulunduğu her ortamda mobilya kullanımına ihtiyaç duyulur. Mobilyalar çeşitli yaşam alanlarında insan hayatını kolaylaştırarak belirli bir konfor düzeyi oluşturulmasına yardım eder. İnsanlar yemek yedikleri, oturup sohbet ettikleri, kitap okudukları, ders çalıştıkları, duş aldıkları, kıyafet giydikleri veya uyudukları ortamlarda çok çeşitli mobilyalardan yararlanırlar. Mobilya modelleri insan hayatına rahatlık, pratiklik, konfor, düzen ve şıklık katar. Bu mobilyaların olmadığı alanlarda birtakım sıkıntılar ve zorluklar yaşanabilir. Yatak, duvar rafı, koltuk, zigon, berjer, çalışma masası, oyuncu koltuğu, makyaj masası veya tv ünitesi gibi eşyalar farklı mobilya çeşitlerine örnek gösterilebilir. Sehpa genellikle evin salonunda yani oturma odasında kullanılan bir mobilya olarak bilinir. Bunun dışında ofis, hastane ve veteriner gibi ev haricindeki mekanların bekleme odalarında da sehpa kullanıldığı görülür. Bu mobilya çeşidinde televizyon sehpası, bilgisayar sehpası, yan sehpa ve orta sehpa olmak üzere farklı modeller bulunur. Televizyon sehpaları teknolojik cihazların sabit ve güvenli bir şekilde durmasını sağlar. Ahşap tv sehpaları sağlamlık ve şıklık bakımından pek çok kişinin favori mobilyaları arasında yer alır. Yan sehpalar genellikle koltuk başlarının kenar kısmına konur. Bu eşyalar özellikle misafire sunulan yiyecek ve içecek ikramında bir hayli kullanışlı olur. Orta sehpa modelleri; koltuk, televizyon ve halı gibi çeşitli salon eşyalarını tamamlar. Üzerine dergi, vazo veya mum gibi aksesuar eşyaları yerleştirilebilir. Böylece ortam daha zengin ve anlamlı bir yaşam alanına dönüştürülür. Mobilya dekorasyon eşyaları ise yaşanılan alanın daha güzel görünmesini sağlamak amacıyla kullanılır. İç mekan tasarımında kullanılan dekorasyon ürünleri ortamda önemli bir fark yaratır. Morhipo’yu ziyaret ederek kitaplıklı çalışma masası modellerinden çok amaçlı dolap modellerine kadar pek çok mobilya çeşidini dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Yeni Evli Çiftler için Uygun Fiyatlı Şık ve Kaliteli Mobilyalar

Evlenmeyi düşünen çiftlerin nişandan düğüne kadar birçok farklı şeye masraf yapması gerekir. Bu nedenle bütçesini korumak isteyen çiftler genellikle uygun fiyatlı eşya arayışına girerler. Ancak mobilya hususunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler bulmak kolay olmayabilir. Aradığı ürünleri bir türlü bulamayanlar Morhipo sayfasını ziyaret ederek çeşitli mobilyalarda geçerli olan indirim ve kampanyalardan yararlanırlar. Siz de evinizin mobilya ihtiyacı için L koltuk modelleri gibi şık ve modern eşyalara bakabilirsiniz. Köşe koltuk takımları özellikle oturma alanı az olan odalar için doğru bir seçim olur. Bunların dışında pek çok köklü firmanın tekli, ikili ve üçlü halde satılan koltuk modelleri de bulunur. Ayrı olarak satılan koltuk modelleri herkesin evini kendi zevkine göre dizayn etmesine olanak sağlar. Ancak isteyenler koltuk takımı modellerine de bakabilirler. Örneğin Berrado mobilya koltuk takımı çeşitleri yeni evlilerin hayalini kurduğu dekorasyona erişmesine yardımcı olur. Ayrıca yemek odası veya yatak odası gibi mobilya takımları da evlilik planı yapan kişiler için fiyat açısından çok cazip bir fırsat olur. Oturma odası dışında çiftlerin en çok masraf yaptığı yerlerin başında mutfak gelir. Muadillerine göre uygun fiyatlara sahip olan hazır mutfak dolapları kolay ve pratik bir şekilde monte edilir. Siz de Morhipo aracılığıyla mutfağınızın ölçülerine uygun hazır mutfak dolabınızı kolayca sipariş verebilirsiniz. Hazır mutfak dolabı modelleri sayesinde kurulum için günlerce uğraşmanıza gerek kalmaz. Dayanıklı ve sağlam hazır mutfak dolaplarını özenli davrandığınız müddetçe yıllarca kullanırsınız. Yeni eviniz için mobilya alışverişi yapıyorsanız tv sehpası, berjer, konsol, beşik, dresuar gibi binlerce ürün çeşidine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evinize Şıklık Katacak Mobilya Aksesuarları

Yatak odası, salon, çalışma odası ve mutfak gibi evin farklı odalarına yerleştirilen mobilya aksesuarları ortama göz alıcı bir şıklık kazandırır. Her bir aksesuar eşyası odanın dekorasyonuna karakteristik özellikler katar. Mevcut oda dekorasyonunu daha modern, elegan, sofistike veya klasik bir tarza dönüştürebilir. Oturma odaları için en çok tercih edilen dekor eşyaları ise orta sehpa aksesuarları olur. Odanın merkezine yerleştirilen ve ilk bakışta dikkat çeken bir mobilya olan orta sehpa çeşitli aksesuarlar ile dekore edilebilir. Örneğin sehpaların üzerine dekoratif tabaklar konulabilir. Tabakların içerisi mum ve gül yaprağı gibi eşyalarla doldurulabilir. Bunların dışında orta sehpa dekoru için minik vazolar, biblolar veya koku şişeleri gibi eşyalar şık birer tercih olur. Siz de oturma odanızı dekore etmeden önce orta sehpa fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bunun için Engince Mobilya, Dekorister, Begüsa, Woodesk, Minar Mobilya ve Vitale gibi güvenilir firmalara ait olan orta sehpa modellerine bakabilirsiniz. Çalışma odalarının en can alıcı mobilyalarından birisi olan kitaplık modelleri dekorasyon eşyalarını sergilemek amacıyla da kullanılır. Bu mobilyaların rafları okuma kitaplarının dışında fotoğraf çerçevesi, süs bitkisi, ışıklı aksesuar ve benzeri eşyalar ile donatılır. Kitaplık raf olarak satılan mobilyalardan çalışma odasının dışında evin farklı alanlarında da dekorasyon amacıyla yararlanabilirsiniz. Örneğin duvara monte edilen raflara çocuğunuzun okul başarılarını veya evlilik fotoğraflarınız gibi anlamlı eşyalarınızı koyabilirsiniz. Yatak odalarında kitaplık raf çeşitlerinden yararlanarak odanızın düz duvar görüntüsüne hareket kazandırabilirsiniz. Modern bir dekorasyon yöntemi olan kitaplık dizaynı çocuk ve genç odalarına da uygulanabilir. Morhipo’da mobilyalarınıza uyum sağlayacak ve evinize şıklık katacak göz alıcı aksesuar ürünlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Zevkinize Hitap Eden Mobilya Çeşitleri İndirimli Fiyatlarla Morhipo’da

Morhipo üzerinden mobilya alışverişi yapan kişiler ayakkabılık çeşitlerinden yatak odası takımlarına kadar bir ev için gerekli olan her türlü eşyayı indirimli olarak satın alabilirler. Üstelik bu mobilyalar arasında sadece ev dekorunda kullanılan eşyalar yer almaz. Aynı zamanda ofis gibi çalışma ortamlarına uyum sağlayan sade ama şık mobilyalar bulunur. Örneğin masa modellerini incelediğinizde hem eve hem de çalışma ortamlarına yakışan yüzlerce farklı seçenek görebilirsiniz. Ofis ortamlarının dışında cafe ve lokanta gibi yemek mekanlarının dekorasyonu için de Morhipo üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Online alışverişiniz sırasında farklı firmalarda geçerli olan mobilya fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve indirim fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Morhipo, evini yeni baştan dekore etmek isteyen kişiler için de avantajlı seçenekler sunar. Bu seçeneklerin başında cazip fırsatlar barındıran mobilya takımları gelir. Mesela yatak odasını yeni baştan düzenleyen bir kişi komodin, makyaj masası ve giysi dolabı gibi eşyaları ayrı ayrı almak yerine takım tercih edebilir. Aynı durum koltuk takımları ve masa takımları için de geçerli olur. Masa sandalye takımı her evin ihtiyacı olan mobilyalar arasında yer alır. Morhipo’daki 4, 6, 8, 10 veya 12 kişilik masa sandalye takımları içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu masa takımı çeşitleri içerisinde ev gibi kapalı ortamlara özel tasarlanan modellerin dışında bahçe ve balkon mobilyaları da bulunur. Böylece siz de hayalini kurduğunuz huzur dolu bahçe dekorasyonuna çok masraf yapmadan kavuşursunuz. Morhipo’da sadece mobilya takımlarını değil puflu ayakkabılık, oyuncu masası, baza gibi tekli eşyaları da avantajlı fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Eviniz için yapacağınız tüm mobilya seçimlerinde tercihinizi güvenilir alışverişten yana kullanabilirsiniz. Ayakkabılık modelleri, karyola yataklar, bahçe sandalyeleri, ergonomik ürünler, portmantolar, genç yatak odası takımları ve daha pek çok mobilya çeşidini Morhipo üzerinden indirimli fiyatlarla temin edebilirsiniz.