Menüyü Atla
3.999,00 TL

Mizuno V1GA225021 Wave Lightning Z7 MID Unisex Voleybol Ayakkabısı Lacivert

3.999,00 TL

Ürün Hakkında

Detaylı Ölçü Tablosu

Ürün Adı : V1GA225021 Wave Lightning Z7 MID Unisex

Ürün Detayı :

Rahat kullanım, yumuşak yastıklama ve mükemmel esneklik için tasarlanan ikonik ve hafif, çok yönlü voleybol ayakkabımızla oyununuzu sınırlarınızın ötesine taşıyın.

Ek bir MIZUNO ENERZY damlası ve ön ayağa uzatılmış Wave plakası ile yeni Wave Lightning Z7 Mid, rakibinize karşı koymak için patlayıcı güç, enerji geri dönüşü ve eşsiz hızlanma sağlar.

Önceki modelleri incelenerek tekrar tasarlanan Z7, Wave ve Enerzy plakalarının sporcuların önerilerine göre daha doğru yerleştirilmesinin ve yenilenmiş malzemeler ile üretilmesinin rakipsiz bir sonucudur. 

Ürün Teknolojileri :

Wave: Mizuno tarafından doğadan esinlenerek geliştirilen Wave, ayakkabı endüstrisinde kullanılan en etkili orta taban teknolojisidir. Adım attığınızda oluşan basıncı dağıtan Wave, bu özelliği sayesinde darbe etkisini ayaktan uzaklaştırır. Wave sayesinde attığınız her adımda konforu hissedersiniz.

Enerzy Merkezi: Yastıklama desteği sağlarken aynı zamanda emilen enerjinin en verimli şekilde tekrar kullanılmasını sağlayan orta taban teknolojisi

DynamotionFit: Sorunsuz ayak hareketleriniz için tasarlanmış, gerilim noktalarını tamamen ortadan kaldıran böylelikle daha rahat koşu ya da yürüyüş aktivitesi sağlayan ayakkabı teknolojileri kombinasyonudur.

AIRmesh: Kullanım süresi boyunca ayakkabının nefes alabilir özelliğini korur ve ayakların serin kalmasını sağlar.

Mizuno Intercool: Boydan boya tabana yerleştirilen havalandırma sistemi sayesinde ısı ve nemi ayaktan uzaklaştırarak ayakkabı içinde ısı ve nem birikmesini önler.

Removable Insock: Konfor ve yaylanma için anatomik kalıplı tabanlık.

U4İCX: Hafif evrimsel orta taban, daha yüksek bir geri tepme ile daha konforlu yastıklamalı bir koşu sunar ve böylece en enerjik deneyimi gerçekleştirir.

Dura Shield: Parmaklarınızı korur ve ürünün dayanıklılığını arttırır

XG Rubber: Çekişi arttıran performans taban alt bileşeni.

Pownce: Son derece hafif ağırlıklı orta taban malzemesi mükemmel konfor ve direnç özellikleri

D-Flex Groove:Orta ayak alanında özel olarak tasarlanmış bir diyagonal oynatıcının maksimum hıza ve güce dönmesine, doğal beden hareketini ve geçişini verimli bir şekilde aktarmak.

SR Touch: Darbeleri emen ve geri tepkime sürelerini minimum düzeye indirmeye yarayacak güç korunumu sağlayan orta taban yastıklama malzemesi.

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen tahmini teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

MizunoTüm Ürünler
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
erkek
true
voleybol ayakkabısı
0
lacivert
}