Menüyü Atla

Morpass Ferdi Kaza Sigortası

Morpass Premium ve Platinum üyelerine MetLife'tan Ferdi Kaza Sigortası Hediye!

MetLife Emeklilik ve Hayat
MetLife; güçlü sermayesi, zengin bireysel ve kurumsal müşteri portföyü ile dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biridir. 1868 yılında kurulan MetLife; tüm dünyada 40’tan fazla ülkede, sigorta ve finansal hizmetler sunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pazar lideri konumundadır.
MetLife’ın uluslararası kabul görmüş yüksek kalite standartları ışığında hizmet veren MetLife Türkiye; DenizBank şubelerinin yanı sıra yaygın acente kanalıyla hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ve bireysel emeklilik branşlarında sektörün öncü oyuncuları arasında, ferdi kaza branşında ise emeklilik ve hayat şirketleri arasında lider konumunda yer almaktadır.

Genel Bilgiler

 • Hediye hakkı farklı bir üyeye devredilemez.
 • Morhipo.com’un hediye koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
 • 18-59 yaş arası bireyler bu sigortadan yararlanabilir.
 • Bu sigorta, ferdi kaza sigortası genel şartlarına tabi olup, tüm detaylar için poliçe özel şartlarını inceleyebilirsiniz.
 • Sigorta ürününüz ile ilgili her türlü bilgi için hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638 (MET) MetLife İletişim Merkezi’ni arayabilir veya metlife.com.tr 'ye tıklayabilirsiniz.

Sigorta Kapsamı

Kaza Sonucu Vefat: 1.000 TL

Dört Dörtlük Asistans Hizmeti

Sigorta Kapsamı

1. Kaza Sonucu Vefat
Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

2. Dört Dörtlük Asistans Hizmeti:
Bu hizmet kapsamında acil sağlık sorunlarınızda, organizasyon ihtiyaçlarınızda, konutunuzda ve yurtdışı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil durumlarda 7 gün / 24 saat ücretsiz hizmet sunar.
Dört Dörtlük Asistanslık Hizmeti şunları içerir;
 • Tıbbi Yardım:
 • Karşılaşabileceğiniz her türlü sağlık problemleriyle ilgili bilgi verilmesi, ambulans hizmetleri, hastane sonrası konaklama, refakatçi giderleri, cenaze nakli ve %40’a varan sağlık network indirimleri.
 • Konut Yardım:
 • Nakliyeden, kalorifer hizmetlerine kadar bir çok alanda hizmet veren firmaların iletişim bilgilerinin temini, limitler dahilinde ücretsiz konut su ve elektrik tesisat tamiri ve çilingir hizmetleri, cam kırılması ve ambulans gönderim organizasyonu.
 • Lifestyle:
 • Sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlerle ilgili bilgi ve organizasyon hizmetleri.
 • Seyahat Yardım:
 • Yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyacınız olabilecek vize, pasaport, konsolosluk ile ilgili seyahat öncesi bilgi verilmesi, kefalet ödemeleri kaybolan bagajın bulunması ve bulunduktan sonra ulaştırılması desteği

Sigorta ve Asistans özelinde Kapsamdışı Durumlar

Her türlü hastalık, donma, güneş çarpması, intihar, sarhoşluk, uyuşturucu veya zararlı madde kullanımı, savaş, cinayet veya teşebbüsü, sigortalının isteyerek kendini tehlikeye atması, nükleer, biyolojik veya kimyasal maddelere maruz kalma, grev veya halk hareketi ya da terör eylemlerine katılım sonucunda sigortalının bedenen zarar görmesi halleri, motosiklete binmek, her türlü avcılık, dağcılık, her türlü yapılan spor, sel vb. doğal afetler ile yolcu sıfatı dışında havada seyahat kapsamında sigortalının kaza sonucu vefatı poliçe kapsamında değildir.