Menüyü Atla

Maximum Mobil Kampanyası

Maximum Mobil Kampanyası

Maximum Mobil ile Anında 50 TL İndirim!

Katılım Koşulları:

  • www.morhipo.com ’dan gerçekleştireceğiniz 250 TL ve üstü alışverişlerinizde geçerli 50 TL değerindeki indirim kodu için 20-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Maximum Mobil'den “KATIL” butonunu tıklamanız yeterlidir.
  • Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir.
  • Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  • Ödül kullanımı: Kampanya katılımının ardından müşterilerimizin Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonlarına SMS ile indirim kodu iletilecektir. Kodun kullanılması indirimden faydalanılabilmesi için Morhipo’da Ödemeler sayfasında Hediye Çeki Kodu alanına indirim kodunun girişinin yapılması gerekmektedir. İndirim kodunun kullanılmasıyla 50 TL indirim ödeme anında otomatik olarak uygulanacaktır. İndirim kodlarının son kullanma tarihi 5 Temmuz 2019’dur. Kodlar tek kullanımlıktır. Her bir müşteri yalnızca bir kez kod alabilir ve kullanabilir. İndirim kodu, Morhipo.com'da farklı çek kampanyaları, Hopi kampanyaları, diğer kampanyalar, sepet indirimleri ve hediye çekleri ile birleştirilemez.Tedarikçi tarafından gönderilen ürünlerde geçerli değildir. İptal, iade ve kısmi iade durumlarında, indirim kodunun hakkı kaybedilir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek alışverişlerin Maximum özellikli kredi kartları veya Bankamız bankamatik kartları ile yapılması gerekmektedir. İndirim kodları Kapıda Ödeme seçeneğinde kullanılamaz. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Morhipo.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.