Menüyü Atla

Mama Sandalyesi

(70)

70 üründen 70 tanesi gösteriliyor.

Mama Sandalyesi

Mama sandalyesi annelere yardımcı olan gereçler arasında önemli bir yere sahiptir. Miniklere yemek yeme alışkanlığı kazandırması için dizayn edilir. Düzenli ve yeterli beslenme küçük yaş gruplarının tüm yaşamını olumlu etkiler. Miniklerin gelişimi tamamlanana kadar tüm besin kaynaklarından yararlanılmalıdır. Portatif mama sandalyesi çeşitleri annelere kolaylık sağlarken miniklerin de hoşuna gider. Önünde bulunan tabla onların özgürce yemek yemeleri içindir. Koltuğundaki kemer sistemi de güvenli bir ortam oluşturur. Dış yüzey dizaynı da küçük yaş grubunun ilgisini çeken resimlerle yapılır. Oturma ünitesi dayanıklı sert malzemeden üretildiği için ayrıca mama sandalyesi minderi de bulunur. Çıkarılıp yıkanabilir olmasından dolayı annelerin sevdiği ürünler arasında yer alır. Ayrıca yetişkinlerin oturduğu mobilyalara bağlanabilen minder formu da vardır. Bu ürün miniklerin sizinle aynı masada oturmasına yardımcı olur. Onları masada yeterli seviyeye ulaştıran bir tasarımdır. Kenarlarında bulunan bağlantı kemerleri aracılığıyla mobilyaya sabitlenebilir. Mama sandalyesi tavsiye edilen versiyonları oldukça fazladır. Kumaş olarak üretilen ve miniklerin ayaklarını geçirerek oturabileceği modeller de vardır. Bu form üründe kemer kullanımını gerektirmez ayrıca yetişkin mobilyalarına takılarak kullanılır. Seçkin markalar ebeveynlerin rahatlığı ve bebeklerin mutluluğu için tasarımlar yapar. Bunlardan biri olan mama sandalyesi salıncak tasarımı eğlenceli bir konsepte sahiptir. Sallanırken menüsünü yemek küçük yaş grubu için oldukça eğlencelidir. Üzerinde tentesi de bulunan ürünü bahçe ve teras gibi ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Bu modellerin çift kol sistemiyle tasarlanan kasası dengeli bir kullanım için idealdir. Mama sandalyesi salıncaklı formuyla miniklerin de ilk görüşte dikkatini çekmeyi başarır. Ayrıca kademeli yatma pozisyonu sunan model ziyafet sonrası sağlıklı bir uyku için fırsat sunar. Çeşitli fonksiyonlarla donatılmış olan tasarımların farklı versiyonlarını Morhipo’dan sipariş verebilirsiniz.

Rengarenk Mama Sandalyesi Çeşitleri

Mama sandalyesi markaları tarafından geliştirilen tasarımlar evde ya da tatilde hem minikleri hem de ebeveynleri sevindirir. Dış yüzey dizaynı renkleriyle miniklerin ilgisini çekerken annelerin de kalbini kazanır. Güvenlik sistemiyle donatılmış kasa formu da ürünlerin öne çıkan bir ayrıntısıdır. Beslenmenin önemini bilen markalar, minikler için kaliteli ve fonksiyonel ürünler geliştirir. Farklı versiyonların bulunması anneler için alternatif sayısı artırır. Mama sandalyesi çeşitleri arasından hem sizin hem de çocuğunuzun sevdiği modeli bulabilirsiniz. Hafif formu sayesinde dilediğiniz yere kolayca transfer edebilirsiniz. Ayrıca bazı modeller katlanabilir kasa formuna sahiptir. Evinizde yer kaplamayan formül aynı zamanda asansörlüdür. Her açıdan size konfor sağlayan modeller arasındaki mama sandalyesi portatif yapısıyla öne çıkar. Portatif özellikler barındıran farklı modeller de vardır. Bunlar yetişkinlerin kullandığı yemek masasına adapte edilebilir. Böylece sizinle birlikte aynı masada oturmak isteyen minikler için ideal konumu sağlar. Kumaş ya da minder formunda üretilen ürünlerin kompakt formu çok beğenilir. Anne ve bebek memnuniyeti bu tarz seçeneklerin üretilme amacının temelidir. Mama sandalyesi yükseltici olarak kullanılan formuyla çok kullanışlıdır. Valize bile sığabilen formu sayesinde tatile giderken yanınızda taşıyabilirsiniz. Her türlü oturma ünitesinin üzerine yerleştirilebilir. Yanlarında bulunan kemerler ürünü sabitlemeniz içindir ve opsiyoneldir. İçinde bulunan dolgu malzemesi yeterli yüksekliği sağlamak için özeldir. Doğal ürünler tercih edenler için de mama sandalyesi ahşap materyalden de tasarlanır. Ebeveynlerin kalbini kazanmayı başaran markaların tasarımları çeşitli dış yüzey desenine sahiptir. Renkleriyle de ilgi odağı olan mama sandalyesi pembe, mavi, kırmızı gibi tonlarla üretilir. Ayrıca bazı ürünlerde meyve ya da hayvan desenli kılıflar kullanılır. Ayak destek ünitesi de bulunan modellerle gelecek nesiller yeterli besin alabilir. Siz de bu tasarımları Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mama Sandalyesi Modelleri

Çok çeşitli versiyonları bulunan yemek yedirme üniteleri dizaynlarıyla dikkat çeker. Bazı modeller iki katmandan oluşur ve bu katmanlar ayrılabilir. Ayrılan parçaları çocuğunuzun aktivite yapması için kullanabilirsiniz. Önündeki tablayı çıkarabilir, oturma ünitesini bağımsız hale getirebilirsiniz. Ürünün dengede durmasını sağlayan ayak kısmını da aktivite masası olarak hazır hale getirebilirsiniz. Bu tarz özellikleri bulunan mama sandalyesi fiyatları bütçenize hitap eden aralıktadır. Ayrıca ayaklarının ucunda tekerlek bulunan versiyonları da mevcuttur. Zemin üzerinde akıcı bir şekilde ürünün kaymasını sağlar böylece dinamik bir kullanım formu sunar. Ayrıca bu konseptteki tasarımlar salıncağa da dönüştürülebilir. 4 pozisyona ayarlanabilen sırt bölümü bulunan modellerin 8 farklı yükseklik ayarı da vardır. Ayak desteği de 3 pozisyona ayarlanabilir, ürünün tablası da çift katlıdır. Ürünler dayanıklı sert malzemeden üretildiği için farklı ortamlara adapte edilebilir. Önden açılan kilitleri bulunan oturak hem banyo için hem de yemek ziyafeti için kullanılabilir. Ürünün alt kısmında vantuz bulunur, böylece ürün fayans gibi zeminlere otomatik olarak sabitlenir. Bu tarz bir mama sandalyesi uygun fiyatlı olmasıyla da çok tercih edilen modeller arasında yerini alır. Yükseltici olarak kullanılan modeller de renkleri ve 2’si bir arada formatıyla oldukça beğenilir. Çocukların beslenme zamanında kullanılan modeller tablası çıkarıldığında aktivite oturağı olarak da kullanılabilir. Bu tarzdaki mama sandalyesi ve fiyatları ebeveynlerin ilgisini çeker. Ayrıca fonksiyonlarını beğendiğiniz ürünleri Morhipo’daki mama sandalyesi indirim fırsatlarıyla temin edebilirsiniz. Mama sandalyesi çeşitleri ve fiyatları annelere ilham verir ve minikleri mutlu eder. Her zevke ve ihtiyaca cevap veren modeller oldukça kullanışlıdır ve bu özellikteki bebek mama sandalyesi uygun bir fiyatla Morhipo’dan satın alınabilir. Çocuğunuzun yeterli ve düzenli beslenmesine yardımcı olan ürünleri Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Mama Sandalyesi Çeşitleri Morhipo’da

Ebeveynlerin ilgisini çeken daha birçok model ve tarz bulunur. Bunlardan biri de alt kısmında sepet bulunan üründür. Oyuncak ya da benzeri malzemeleri saklamak için idealdir. Yemek yedirirken çocuğunuzun sevdiği oyuncak ve materyalleri sepete doldurabilirsiniz. Bu tarz fonksiyonel ürünler arasında mama sandalyesi olan beşik de bulunur. Küçük yaş grubunun ihtiyacını karşılamak için çok farklı ürünler satın almanız gerekebilir. Bu da hem maliyet hem de yer açısından ebeveynlerin istemediği bir şeydir. 2’si bir arada bulunan tasarımlar ebeveynler için güzel fırsatlar oluşturur. Ayrıca ürünlerin her an gelişim gösteren miniklerin vücut ölçülerine uyum sağlaması önemlidir. 4 aylık bebek mama sandalyesi henüz dünyayı yeni keşfetmeye başlamış olan minikler için idealdir. Oturmaya henüz yeni başlayan miniklerin sırtını ve belini destekler. Ayrı olarak Morhipo’da satışa sunulan minderlerden de satın alabilirsiniz. Böylece daha konforlu bir oturma pozisyonu verebilirsiniz. Bu tarz ürünler arasında 6 aylık mama sandalyesi de vardır. Artık kendi özgürlüğünü ilan etmeye başlamış olan miniklerin karnını kontrollü bir şekilde doyurmak için idealdir. Özellikle ek besine geçilen bu dönem de yeni alışkanlıkları kazandırmak için 6 ay mama sandalyesi onların dönüm noktasını oluşturur. Hayatınıza kolaylık, renk ve eğlence katan modellerle birlikte çocuğunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aranızdaki bağın güçlenmesine yardımcı olan ürünler arasında 3 yaş için mama sandalyesi de vardır. Yemek yedirmek bazı anneler için zorlu bir süreçtir. İştah problemi yaşayan minikler için özel çaba sarf etmek gerekir. Gösterdiğiniz çabada size yardımcı olan modeller yükünüzü hafifletir. Dönüştürülebilir ürünlerin bazıları 6 yaş mama sandalyesi olarak kullanılabilir. Birbirinden bağımsız hale getirilebilen üniteler annelerin işini kolaylaştırır. Her yönüyle fonksiyonel olan tasarımların varyasyonlarını Morhipo’da bulabilirsiniz.