Menüyü Atla

Logitech Modelleri

(14)

14 üründen 14 tanesi gösteriliyor.

Logitech

Logitech, 1981 senesinde İsviçre’de kurulan bir teknoloji şirketidir. Bilgisayarlar ve dijital platformlar için parça ve ekipman üretir. Teknolojiye yön veren üstün kaliteli Logitech markası, çevresel aygıtlar ve bilgisayar ürünlerini geliştirir. Bilgisayar ve laptoplar için hoparlör, klavye, kulaklık, mouse, kablosuz ses cihazları ve mp3 çalar dizayn eder. Dünyanın en iyi parça tasarımlarını yapan markalardan biri olan Logitech, farklı stillere uygun ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırır. Logitech Mouse çeşitleri, modern tasarımıyla kusursuzdur. Etrafınızdakileri rahatsız etmeden kullanabileceğiniz sessiz çalışma fırsatı, masa düzeninize renk katan eşsiz görseli ve çantanızda dahi taşıyabileceğiniz hafif ve ince formuyla konforlu bir deneyim yaşamanızı mümkün kılar. Özel kauçuk kaydırma tekerleği hızlı ve pratik kullanıma elverişlidir. Logitech kablosuz klavyeler, İçerisinde yer alan manyetik, USB alıcı veya Bluetooth üzerinden masaüstü bilgisayar, tablet ve laptoplara bağlanmayı kolaylaştırır. 10 metre içerisindeki tüm alanlarda kopma ve gecikme yaşamadan bağlanmanızı sağlar. Avuç şeklinize uyumlu dizaynı, yumuşak kenarları, ekstra ince yapısı, benzersiz bir kullanım fırsatı sunar. Uzun süre dayanan pil ömrü ve düşük pil kullanımı tasarruf etmenize olanak tanır. Kullanım anları dışında uyku moduna otomatik olarak geçer. Pürüzsüz ve duyarlı başparmak kontrolü, olağanüstü seviyedeki hareket kavraması, yüksek performans almanıza yardımcı olur. Logitech çizim Mouse modelleri, dayanıklı ve hafif tasarımıyla öğrenciler, mimarlar ve grafik tasarımlar için son derece idealdir. Üstün teknik ve işlevsel özelliklerle donatılan Logitech ışıklı Mouse çeşitleri, 3 milyondan fazla tıklama gerçekleştirir. Logitech ergonomik Mouseları dilediğiniz anda kullanmak için yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaliteli ve multifonksiyonel Logitech şarjlı Mouse modellerine Morhipo aracılığıyla sahip olarak hızlı ve pratik alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Kalite ve Konfor Sunan Benzersiz Logitech Ürünleri

Logitech, kullanıcılara teknolojinin tüm olanaklarını bir araya getirerek benzersiz ürünler sunar. Logitech klavye Mouse setler, tasarımından işlevine kadar titizlikle dizayn edilir. Zarif ve modern renkler, hafif ve kompakt yapı, ürünleri vazgeçilmeziniz yapar. Logitech kablosuz Mouse çeşitleri, son derece minimalisttir. Sessiz ve modern, pürüzsüz doğa yapısı sayesinde kolay taşınan ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkar. Logitech bluetooth Mouse, geniş kapsama alanı sayesinde hayatınızı kolaylaştırır. Çalıştığınız alanın dar ve geniş olması fark etmeksizin konforlu kullanım fırsatı sunar. Logitech renkli Mouselar, şık ve zarif görselleriyle çağdaş bir görüntü sergileyerek dekorasyonu güçlendirir. Logitech bluetooth klavye Mouse çeşitleri, tam anlamıyla teknolojiden faydalanmanıza imkan tanır. Logitech klavyeler, Hafif ve kompakt özelliklere sahiptir. Klavyenizi diledğiniz alanda kullanabilmenizi sağlayan taşınabilir özelliği vardır. Bilgisayar, tablet ve telefonlara uyumludur. Farklı cihazlara uygun modeller, otomatik olarak tuş eşleşmesi yapar. Yüksek dayanıklılığa sahip iki adet pil ile uzun süreler boyunca kullanıma elverişlidir. Logitech bluetooth klavye, Windows ve Apple bilgisayarların aygıtlarını algılayan algoritmasıyla doğru anahtar kodları hızla gönderir. Parmak uçlarınıza uygun küresel formlardaki tuşlar, konumu kolayca algılamanıza olanak tanır. Yüzey üzerinde zahmetsizce hareket ettirebileceğiniz parmaklarınız, tuş konumlarına oturur. Ultra hassasiyet, dayanıklılık ve rahatlığı mümkün kılan tuşlarla, her türlü işlemi hızla halledebilirsiniz. Zamana meydan okuyan estetik tasarımları, modern görselleriyle kusursuzdur. Logitech tablet klavyeleri, özel bir teknoljiye sahip olan yakınlık sensörleri ile ön plana çıkar. Logitech ışıklı klavye modelleri, parmaklarınız klavyeye yaklaştığı anda aydınlanarak görüş açınızı daha düzgün bir hale getirir. Akıllı sensör kullanım dışı zamanlarda kararır. Bu sayede her daim güç tasarrufu yapar. Logitech mekanik klavye ve Mouse modellerini Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Logitech Ürünleri

Logitech Türkiye tarafından dizayn edilen yüksek kaliteli ürünlerde, çevre duyarlı ambalajlar kullanılır. Sertifikalı ormanlardan elde edilen kağıtları kullanarak üretim yapan marka, dünya ormanlarını korumayı destekler. Uzun ömürlü bir kalite sunan Logitech klavye, Mouse, kamera ve oyuncu ekipmanlarını, eski tüketici elektronik cihazlarda kullanılan ömrünü tamamlamış plastikler kullanarak dizayn eder. Geri dönüştürülmüş plastikler içeren ürünler, doğayı korurken güç verimliliğini artırır. Logitech kulaklık, gürültü önleme özelliği sayesinde dinlediğiniz işe odaklanmanıza imkan tanır. Müzik dinlerken, video ve film izlerken veya çalışırken dikkatinizi dağıtmadan ses algılama fırsatı sunar. Pürüzsüz ve net bir ses aktarımı sağlayan yüksek mühendislik harikası kulaklıklar, gürültü önleyen mikrofonlara sahiptir. Her türlü görüşmeyi parazit olmadan gerçekleştirmenizi sağlarken çevredeki seslerin yalıtımını yapar. Özel olarak geliştirilen arayüzleri; çağrı başlatmak, sonlandırmak, müziği oynatmak, duraklatmak için sezgisel güçlerle oldukça idealdir. Bunun yanı sıra mikrofon kolu çevrildiğinde ses kapanır. Aktif gürültü önleme ve kablosuz erişim özelliği, dayanıklı şarjı, Logitech bluetooth kulaklıkları kusursuza yaklaştırır. Logitech oyuncu kulaklığı, kolay kurma, denetleme ve özelleştirme işleri için idealdir. Logitech oyuncu Mouse çeşitleri, geçireceğiniz eğlenceli vakitlerden alacağınız keyfi artırmaya yarayan benzersiz tasarımlardır. Logitech oyuncu klavyesi, her türlü hamleyi hızla yaparak oyun üzerinde hakimiyet kurmayı ve daha başarılı olmanızı sağlar. Logitech oyun kolu, ani hareketlere ve hamlelere hızla adapte olmanıza yardımcı olur. Logitech oyuncu setleri, ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi daha profesyonel yapmanıza olanak tanıyan son teknoloji tasarımlarıyla tüm beklentilerinizi karşılar. Logitech direksiyon seti, ödüllü tasarımlarıyla son derece gerçekçi bir deneyim yaşamanızı sağlar. Pistonların pompalamasını, çakılda kalkışını, savrulmasını, keskin virajı ve vitesi hissetmenizi sağlayarak heyecanı daima taze tutar. Logitech yeni direksiyon seti ve kulaklık modellerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Logitech Ürünleri Morhipo’da

Logitech bluetooth klavye, Mouse, kulaklık ve benzeri ürünler; teknolojinin tüm gelişmelerinden faydalanmanızı sağlar. yüksek kaliteli, son teknoloji tasarımlar, yaşam kalitenizi artırarak hayatınızı kolaylaştırır. Boş vakitlerini eğlenceli oyunlarla geçirenler için Logitech direksiyonlar, gerçekçi ve heyecanlı bir simülasyonda hissetmenize olanak tanır. Logitech driver, her ihtiyacınıza karşılık veren benzersiz dizaynıyla ön plana çıkar. Logitech bluetooth hoparlör çeşitleri, sesi dilediğiniz seviyede tutmanıza imkan tanır. Logitech ses sistemi, sunduğu pürüzsüz ses akışı ve gürültü önleyici teknolojisiyle son derece işlevseldir. Logitech hoparlör, berrak mikrofonları ve sürükleyici sesiyle özelleştirilebilirdir. Hassas ses avantajları sağlayarak yüksek performans almanızı sağlayan modeller, yüksek Watt gücü ile ev ortamında sinema kalitesinde bir ses etkisine ulaşmanıza imkan tanır. Logitech kamera, oyuncular, yayıncılar ve iş insanları için ideal özelliklerdedir. Ultra HD özelliklere sahip kamera, üstün endüstriyel tasarımı ve görüntüleme sistemiyle kusursuzdur. İleri teknolojisi ve gelişmiş optik özellikleri, Logitech yayıncı kamerası modelleriyle profesyonel boyutlarda toplantı yapmanıza yardımcı olur. 4k sensörü, 90 derecelik görüş alanı ve 15 kata kadar yakınlaştırma etkisi, olağanüstü bir deneyim yaşamanızı sağlar. Logitech g pro wireless özellik, cihazları daima denetim altında tutmanızı mümkün kılar. Farklı cihazlara uygun Logitech tablet kalemi, klasik kullanımın yanı sıra ince işçilik gerektiren çizimleri yapmanıza olanak tanır. Logitech laptop soğutucu, yoğun kullanımın gerek olduğu günlerde cihazınızı soğuk ve hızlı tutmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra çalışırken gürültü yapmaz. Logitech mouse pad çeşitleri, üstün niteliklerle donatılı Mouselarınızı daha konforlu kullanmanıza yardımcı olur. Logitech ışıklı mouse padler, görüş açınızı düzenlerken şık bir görüntü sergiler. Logitech markasına ait yüksek kaliteli ürünlere, Morhipo’dan indirimli ve kampanyalı fiyatlarla ulaşarak hesaplı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.