Menüyü Atla

'Lego' araması için sonuçlar:

Fırsatları Kaçırma


1954 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Lego

Çok satan oyuncak markalarının başında gelen Lego, 1934 yılında Ole Kirk Christiansen tarafından kurulmuştur. Tahta oyuncak ve kumbara üretimiyle başlayan marka, Danimarka’dan kısa sürede tüm dünyaya yayılmıştır. Eğlence için kullanılan Lego oyuncakların yanında küçüklerin ve yetişkinlerin kişisel gelişimine faydalı olacak modelleriyle her yaşa hitap eder. Lego mini figürler, koleksiyon yapmaktan hoşlanan yetişkinlerin de vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kelime anlamı olarak da bir araya getirmek gibi bir eylemi ifade eden Lego, parçaların birbirine takılmasıyla araç, bina, şehir inşa etmeye izin verir. Lego oyuncakları, oyun sırasında hayal gücünü geliştirecek hikayeleştirmeler yapılmasına da yardımcı olur. Küçük parçalarla bir bütünü oluşturmaya yarayan Lego setleri, fazla hareketli ve duygularını yüksek yaşayan çocukların sakinleşmesi ve eğlenerek öğrenmesi için çocuk doktorları tarafından da sıkça önerilir. Oldukça geniş seçenekleri barındıran Lego dünyasında çocuklar büyürken hayatı, canlıları, doğayı, araçları, olayları ve ilişkileri yönlendirerek öğrenme imkanı bulur. Lego Minecraft gibi dünyaca ünlü oyun, film ve dizilerden yola çıkarak hazırlanan setleriyle de hem çocukların hem yetişkinlerin beğenisini kazanır. Herhangi bir sahneyi canlandıran setlerin yanında o film, oyun veya dizinin tüm Lego figürlerini barındıran setler de bulunur. Lego Friends serisi ünlü Amerikan sitcomunu oyun dünyasına katar. Lego F.R.I.E.N.D.S Central Park, kafe stüdyosunun tüm unsurlarını ellerinizle birleştirebilmenize izin verir. Kişiler sevdiği Lego adamları odasında veya çalışma alanında sergilemekten hoşlanır. Yapı oyuncakları arasında sarsılmaz bir yere sahip olan Lego, karakterlerinin görsel tasarımlarıyla da oldukça beğeni kazanır. Kare, köşeli, renkli tasarımlar gerçeğiyle birebir görselliğin aksine karaktere yeni bir hava katan tarzıyla ilgi çeker. Siz de çocuklarınız veya kendiniz için Lego oyun seti ve karakterlerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Çocukların Gelişimine Katkı Sağlayan Lego Oyuncaklar

Ebeveynlerin internet üzerinde sık yaptığı aramalar arasında Lego nedir, Lego satın al gibi kelime grupları yer alır. Morhipo çocuklar veya yetişkinler için sınırsız Lego çeşitlerini uygun fiyatlarla sunar. Lego 7 yaş oyun setleri, sıklıkla orta boyutlarda en az 100 parçadan oluşur. Lego uçak ve Lego helikopter setleri, çocuklara üzerinden geçişini heyecanla izlediği aracı kendi elleriyle yapabilme imkanı verir. Lego 8 yaş setleri de bunun gibi çok parçalı araç ve şehir temalarından oluşur. Lego Creator serisindeki Lego Friends karavan gibi dükkan, alışveriş merkezi, ev ve benzeri yapıları iç mekanlarıyla birlikte oluşturmaya imkan veren setler de bulunur. Lego karavanlar içinde birçok adam ve yapı malzemesiyle sunulur. Lego polis arabası ve Lego itfaiye gibi setler çocukların meslekleri tanımasına yardımcı olur. Lego city polis setleri, Lego polis arabası, polis uçakları ve Lego polis merkezinden oluşur. Lego polisler çocukların meslekleri öğrenirken biriktirdiği karakterler arasında yer alır. Farklı üniformalara sahip Lego police karakterler oldukça ilgi çeker. Çocuklar Lego City Police setlerini tek başına ya da arkadaşlarıyla eğlenerek tamamlar. Lego 9 yaş setler araç ve yapıların yanında çizgi filmler ve olay örgüleriyle öne çıkar. Lego Batman ve büyük düşmanı Lego Joker her yaştan beğeni kazanır. Lego örümcek adam ve Lego Iron Man gibi film karakterleri akıllara kazınan kostümleriyle ve minik boyutlarıyla ilgi çeker. Lego Brawl Stars çocuklara hitap eden bir video oyununu 3 boyutlu hale getirir. Lego Marvel ve Lego Jurassic World serisi de hem küçüklerin hem yetişkinlerin beğenisini kazanır. Lego büyükler için de eğlenceli ve geliştirici bir faaliyettir. Lego T-Rex gibi karakterler de koleksiyonlarda yer alabilir. Lego dinazor ve benzeri karakterler küçüklerin hayvanları tanımasına da yardımcı olur. Lego kampanyalarından yararlanmak için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Koleksiyonların Vazgeçilmez Parçası: Lego

Lego Hogwarts gibi tüm dünyada ses getirmiş film ve oyunlardan hazırlanan setler yetişkinlerin oldukça ilgisini çeker. Lego Harry Potter, koleksiyoncuların vazgeçilmezlerindendir. Lego şato da karakterleri yerleştirerek saklamaya veya oynamaya uygundur. Karakterleri sergilemek için özenle hazırlanan standların olmazsa olmaz parçalarından biri de Lego Super Mario’dur. Lego Ninjago setleri hem yetişkin hem küçüklerden ilgi görür. Birbirinden farklı özelliklere ve görüntülere sahip Lego Ninjago oyuncakları hem koleksiyonlarda hem küçüklerin oyun odalarında sıkça yer alır. Lego Star Wars karakterleri yediden yetmişe her oyunseverin beğenisini kazanır. Lego Elsa ve yan karakterler özellikle kız çocuklarının yanında taşımaktan da hoşlandığı aksesuarlardır. Lego Özgürlük Heykeli de oyuncak tutkunu yetişkinlerin koleksiyonlarında bulunur. Lego Technic serisi 2 binden fazla küçük parçayla zorlayıcı kategoride yer alır. Lego araba yapımı için çaba sarf ederek stres ve sıkıntıdan uzaklaşmayı sağlar. Lego Technic araba setleri özellikle erkeklerden beğeni kazanır. Lego Speed serisinde yer alan bir Lego yarış arabasını ortaya çıkarmak günlerce uğraşılacak kaliteli bir aktivite olur. Kişiler Lego araba setlerini tamamladıktan sonra odasında veya ofisinde sergilemekten hoşlanır. Ardından yeni bir Lego uzay mekiği, uçak, araba veya Lego gemiyi tamamlamak için işe koyulur. Lego uzay gemisi çocukları bilime teşvik etmek için ideal aktivitelerdendir. Lego uzay serisi oyuncakları sayesinde keşfetmek için sınırsız bir hazine olduğunun farkına varılabilir. Lego uçak seti ve Lego itfaiye seti gibi oyuncaklar çocukların parça bütün ilişkisini kavrayabilmesine yardımcı olur. Lego korsan gemisi seti geminin tüm parçalarının yanında korsan Lego figürleriyle sunulur. Lego robot setleri farklı büyüklük ve sayılarda parçalarıyla yedi yaş üzeri her gruba hitap eder. Lego robot yapımı ile çocuklar teknolojiye merak duyar. Setler Lego zeminleri ile güvenli şekilde sergilenebilir. Lego zemini ve yapı setlerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Lego Oyuncaklar Morhipo’da

Lego, yetişkin ve çocukların kaliteli vakit geçirmesini sağlayan yapı oyuncakları üretir. Lego ev seti bir ortamı ve olayı tamamlamak için binlerce parçadan oluşur. Lego inşaat seti seçenekleri gibi Lego ağaç ev setleri de oldukça beğeni kazanır. Lego ev yapımı çocukların hem meslekleri hem de binaları öğrenebilmesine yardımcı olur. Lego Ideas serisinin ağaç evleri 16 yaş üzeri için uygundur. Lego Creator 3 in 1 serisinin Lego yılbaşı ağacı ise aileler için eğlenceli bir yılbaşı aktivitesidir. Lego büyük boy setler, aile boyu eğlence sunar. Lego City serisi ise 6 yaş grubuna hitap eder. Lego tren ve Lego otobüsün yanı sıra Lego ev, hastane, kafe gibi mekanları içerir. Lego, sets seçeneklerinden Lego şehir serisiyle küçüklerin şehir yaşamını öğrenebilmesini sağlar. Lego şehri, küçüklerin insan ilişkilerini ve olayları kavrayabilmesine yardımcı olur. Lego Juniors serisi 4-7 yaş arası çocuklara hitap eder. Lego Classic ise herkesin hayal gücünü konuşturabilmesi için bağımsız binlerce parçadan oluşur. Lego Duplo 2 yaş üzeri çocuklar için eğlenceli vakitler sunar. Lego Duplo Lunapark ve Lego Duplo aile evi, serinin oldukça beğeni kazanan setlerindendir. Lego lunaparklar dikkat çekici renk ve boyutlarıyla küçüklerin eğlenerek öğrenmesini sağlar. Lego çantasıyla birlikte sunulan Lego Education setler, basit ve motorlu makineler keşfedebilmek için yeterli malzemeleri içerir. Bölmeli Lego kutusunda yer alan tüm parçalar birbirine bağlanabilir. Lego Dots setleri özellikle kız çocuklarından ilgi görür. Çok sayıda süsü bir arada kullanarak kendisine Lego Dots bileklik yapabilir. Lego Life, çocukların dijital ekranlarda da karakterler ve mekanlarla eğlenebilmesini sağlar. Lego Türkiye distribütörlerinden Morhipo, setleri uygun fiyatlarla satın alabilmeyi mümkün kılar. Sık sık gerçekleşen Lego indirim ve kampanyaları düşük bütçeyle kaliteli vakitler sunar. Siz de bütçenize uygun Lego fiyatları ile kaliteli oyuncaklara Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.