Son
%66
İndirim
99,90 TL 33,90 TL
9 kişi favoriledi

Ürün Adı : Ahşap Tarihi Mangala Oyunu

Ürün Detayı : İçindekiler: Ahşap Mangala Oyun Panosu, 53 Taş ve oyun talimatı. Oyun Panosu Ölçüsü: 35,5 x 18,5 x 2 cm. Oyunun Oynama Şekli Ve Kuralları: Mangala Türk Zekâ Strateji Oyunu 48 Taş Ve 2 Oyuncu Ile Oynanır. Her Oyuncunun Önünde 6'şar Kuyu Olmak Üzere Toplam 12 Kuyu Bulunur. Oyuna Kura Ile Başlanır. Oyunda 12 Oyuk (Kuyu) Bulunur. Oyun Başında Her Kuyuda 4 Taş Bulunur. Taş Dağıtma Taşların Alındığı Kuyudan Başlar, Saat Tersi Yönünde(Sağ Taraftan) Oyuncunun Hazinesi Dâhil Olmak Üzere Taşlar 1'er 1'er Dağıtılarak Sürdürülür(Dağıtılacak Taşlar Bir Elde Tutulur, Diğer Elle Tek Tek Dağıtılır) . Eğer Taşların Alınacağı Kuyuda Sadece Bir Taş Var Ise Bu Taş Bir Sonraki Kuyuya Bırakılır. Dağıtılan Son Taş Oyuncunun Hazinesine Gelirse, Oyuncu Bir El Oynama Hakkı Daha Kazanır. Son Taş Rakibin Bölgesindeki Kuyudaki Taş Sayısını Çift Sayı Yaparsa Buradaki Tüm Taşlar Kazanılmış Olur. Oyuncu Herhangi Bir Kuyudaki Taşları Dağıtmaya Başladığı Anda Artık O Taşlarla Oynamak Zorundadır. Oyuncu Saymak Amaçlı Taşları Eline Alabilir. Oyuncunun Dağıttığı Son Taş Kendi Tarafındaki Boş Bir Kuyuya Rastlarsa Bu Taş Ile Birlikte Bu Kuyunun Karşısındaki Rakip Kuyudaki Tüm Taşlar Kazanılmış Olur. Oyunda Kendi Tarafındaki Taşları Ilk Biten Oyuncu Rakibin Bölgesindeki Tüm Taşların Sahibi Olur. Böylece Oyun Biter. En Az 25 Taş Kazanan Oyuncu Oyunu Almış Sayılır. Oyun Bitişi: Karşılaşmalar 3 Oyun Üzerinden 2 Oyun Alanın Tur Atlaması Şeklindedir.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

unisex çocuk
true
ahşap oyuncakları
3051992
renkli