Menüyü Atla

Lansinoh Modelleri

(29)

29 üründen 29 tanesi gösteriliyor.

Lansinoh

Yeni bebek sahibi olan ebeveynler, onların hassas ciltlerini ve yapılarını tıpkı kendileri gibi önde tutan araç gereçler kullanmayı tercih ederler. Beslenmeden temizliğe kadar bebekler için kullanılan tüm ürünlerin sağlıklı materyaller kullanılarak ve en ufak ayrıntısına kadar hassasiyetle tasarlanmış olması gerekir. Lansinoh, hamilelikten ve doğumdan sonraki süreçte bebek ve anne için gerekli olabilecek birçok bakım ürünü ortaya koyar. Kremlerden biberonlara kadar tüm Lansinoh ürünleri, bu dönemde oldukça hassasiyet gerektiren anne ve bebekler için özenle üretilir. Marka, Resheda Ragen sayesinde 1978 yılında sektöre giriş yapar. Ancak asıl kuruluşunun Japon firması Pigeon Corporation’un ortaklığı ile 1984 yılına denk geldiği bilinir. Ünlü marka, bu yıllarda ilk olarak emziren annelerin oldukça sıkıntı çektiği göğüs ucu hassasiyetine hizmet eden Lansinoh göğüs kremini üretir. Lohusalığın başlarında sık sık emzirme ihtiyacıyla birlikte göğüs uçlarında kuruluk, çatlaklar ve bazen de kanamalar oluşabilir. Bu durumda bebeğinizi acı ve sancı hissetmeden gönül rahatlığıyla besleyebilmek için markanın üstün nitelikli kremlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Lansinoh krem, yüzde 100 doğal lanolin içeriğiyle hem anne hem de bebek için besleme sürecini oldukça konforlu hale getirir. Yoğun formüllü krem, kısa sürede cilt tarafından emilir. Bunun yanında tamamen doğal içeriği sayesinde bebeğinizi emzirmeden önce temizleme zorunluluğunu da ortadan kaldırır. Her emzirmeden sonra düzenli olarak kullanılan Lansinoh çatlak kremi, göğüs uçlarını onararak korumaya alır. Yoğun formülü sayesinde göğüs uçlarını korumak için bir paketi oldukça uzun süre yeterli gelir. Lansinoh krem fiyat aralıklarıyla da hemen her kesimden beğeni kazanır. Uygun fiyatlarla sunulan krem, emzirmeyle birlikte oluşabilecek yara, ağrı ve hassasiyeti ortadan kaldırır. Her bütçe için en uygun Lansinoh ürün fiyatları Morhipo’da tercihinize sunulur.

Emziren Anneler için Kurtarıcı Lansinoh Ürünleri

Anne sütüyle beslenmesi gereken bebekler, bu süreçte emme problemleri yaşayabilir. Bunun yanında annenin çalışmak zorunda olması, meme ucunun emzirmeye uygun olmaması ve daha birçok unsur emzirme yerine süt sağarak kullanmaya itebilir. Lansinoh süt sağma makinesi, bu aşamada hem anne hem de bebekler için kolaylaştırıcı ürünlerin başında gelir. Anneler, basit bir çalışma prensibine sahip makineler ile daha sonra kullanmak için göğüslerindeki fazla sütü, koruyucu ve hijyenik kaplara sağabilir. Sağma makinesi, bebeğin emme hareketlerini taklit ederek ritmik bir şekilde vakumlama yapar. Lansinoh pompalar, elektrikli ve manuel seçenekleriyle farklı kullanımlara hitap eder. Manuel modeller, silikon yastık göğüs üzerine yerleştirildikten sonra vakum kolunun tek elle ileri geri hareket ettirilmesi sayesinde sağım yapar. Elektrikli makineler ise siz zahmet etmeden her iki memeden de aynı anda sağım yapabilme imkanı sunar. Göğsü süt üretimi için uyarırken kısa sürede zahmetsiz bir şekilde sağmaya da yardım eder. Lansinoh süt saklama poşeti ile sağılan süt, bebeğe verilene kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Doğrudan içine sağım yapılabilen poşetler, sütü derin dondurucuda saklama imkanı da verir. Bu sayede siz dışarıdayken de bebeğiniz anne sütüyle beslenebilir. Markanın süt sağımı için ürettiği pompalar, doğrudan Lansinoh biberonlarla birlikte de kullanılabilir. Sağımın ardından hemen kullanılacaksa biberon ucuyla, saklanacaksa sızdırmaya karşı dirençli vidali kapağıyla kapatılabilir. Marka, beslenmenin yanında bebeklerin evde sağlık kontrolleri için kullanılabilecek aletler de üretir. Lansinoh ateş ölçer, bebek bekleyen hemen her ebeveynin ihtiyaç listesinde yer alır. Vücut ısısı takibi, bebekleri geri döndürülmesi güç rahatsızlıklardan korur. Siz de hem kendinizin hem de bebeğinizin sağlığını düşünen ürünleri Morhipo’dan uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

Beslenmeyi Kolaylaştıran Sağlıklı ve Dayanıklı Biberonlar

Anne sütüne veya ek gıdalara ihtiyaç duyan bebekler, güvenli ve sağlıklı ekipmanlarla beslenmelidir. Biberonlar hem memeden beslenemeyen bebekler için hem de ek gıdalara alışma sürecinde kurtarıcı olur. Bu nedenle anne memesine benzer doku ve forma sahip Lansinoh biberon ucu çeşitleri oldukça talep görür. Yedek parça olarak da satın alınabilen biberon uçları, bebeğin emerken gösterdiği dalgalanma hareketine tam uyum sağlar. Kavrama, dalgalanma ve yutma aşamalarında bebeğe konfor ve güven verir. Lansinoh emzik ve biberonlar, küçüklerin doğru dil ve çene gelişimini destekler. BPA ve BPS içermeyen sağlıklı plastikler kullanılarak üretilir. Kolay hareket ettirilebilmesi için yumuşak silikondan tasarlanır. Lansinoh biberon seti hafifliği sayesinde bebeğin kendi kendine beslenebilmesine katkı sağlar. Markanın tüm biberon emziklerinde bulunan AVS giriş sistemi, biberon içindeki negatif basıncı azaltarak çocuğun hava yutmasını engeller. Bu sayede beslenirken gaz problemleriyle huysuzlanmasının önüne geçer. Lansinoh biberon yenidoğan bebeklerin anne memesine alışma sürecinde de rahatlıkla kullanılabilir. Memeden veya bebeğin damak gelişiminden kaynaklı ortaya çıkan emme problemleri, gerçekçi ve kolaylaştırıcı emziklerle ortadan kaldırılır. Lansinoh yenidoğan biberon seti seçenekleri, birbirinden kaliteli ve kullanışlı parçalarıyla hem doğrudan hem de sağma makineleriyle birlikte kullanılabilir. Bakteri ve mikrop oluşumuna karşı dirençli tasarımı sayesinde biberonla beslenme süresi boyunca kullanım sağlanabilir. Bunun yanında gıdayla temasa en uygun materyal olan cam ile üretilmiş modeller de bulunur. Lansinoh cam biberon seçenekleri, anne sütü ve diğer gıdaların sağlıklı bir şekilde tüketilebilmesi için ideal kaplardır. Yüksek sıcaklığa, darbeye ve şoka dayanıklı borosilikat cam kullanılarak üretilir. Bu sayede kullanım sırasında hem sizi hem de bebeğinizi korur. Siz de bebeğinizi beslerken kalitesine güvenebileceğiniz ürünleri Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Kampanyalı Lansinoh Fiyatları Morhipo’da

Doğumun ardından hem anneler hem de bebekler oldukça hassas bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bu dönemde ebeveynler, yoğun bir sağlıklı içerik ve materyallere sahip ürün arayışına girer. Morhipo hem anne hem de bebek sağlığı için gerekli tüm ürünlerin bulunabileceği sınırsız bir online alışveriş platformudur. Lansinoh Türkiye genelindeki tüm müşterilerine Morhipo sayesinde zahmetsiz bir şekilde ulaşır. Nerede olursanız olun anne ve bebek bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sizin için kolay ulaşılabilir hale getirir. Oldukça uygun Lansinoh fiyat aralıkları sayesinde bütçe açısından da herkesin ilk tercih ettiği alışveriş noktalarından biri olur. Kısıtlı bütçelere sahip anneler, bakım ve emzirme sırasında hem kendi konforlarını hem de bebeklerinin sağlıklarını düşünen özel ürünleri bütçelerini zorlamadan Morhipo’dan satın alabilirler. Lansinoh valf satın almak isteyen çoğu kişi ilk olarak Morhipo’yu ziyaret eder. Valf, elektrikli ve manuel süt sağma pompalarının çekim yapması için olmazsa olmaz yedek parçalarından biridir. Bunun yanında Lansinoh pompa fiyatları da Morhipo sayesinde her bütçeye hitap eder. Uygun fiyatlarıyla farklı sebeplerden dolayı sık sık süt sağmak zorunda kalan annelere konfor ve sağlığı bir arada sunar. Markanın anne sağlığı için ortaya koyduğu yüksek kaliteli ürünlerin yanında Lansinoh bebek ürünleri de oldukça büyük bir ilgi görür. Beslenmeden temizliğe kadar bebeğin hassas cildine temas eden her ürün tamamen doğal içeriklerden meydana gelir. Lansinoh şampuanlar, her dönemde rahatlıkla kullanılabilecek temiz içeriklere sahip bir temizlik ürünüdür. Çoğu bebekte görülen konak ve yağ problemi, markanın şampuanları ile ortadan kaldırılabilir. Morhipo’da sunulan her bütçeye uygun Lansinoh fiyatları ile anne ve bebek sağlığı için gerekli ürünler zahmetsiz bir şekilde satın alınabilir.