Morpass ile 150 TL ve Üzeri Kargonuz Bedava! Morpass’li ol!

La Colline Cellular Whıte Intensıve Treatment Set

995,00 TL 1.990,00 TL
%50 İndirim
Morpass ile Kargonuz Bedava! Morpass'li ol!

Ürün Hakkında

Ürün Adı : La-Collıne-Cellular-Whıte-Intensıve-Trea

Ürün Açıklaması : 1.HAFTA - AŞAMA -1 White Starter,Farklı asit tiplerinin kokteyli (düzenli kullanılan serum ve krem öncesinde kullanılır):Yüzeyde var olan lekelerin indirger, Hücre üretimini düzenler.4.HAFTA - AŞAMA -2 White Activator,Vitamin C ve CMAGE ile oluşturulan bir serumdur, Ciltte yoğun aydınlanma.Cildin ışıltı kazanmasını sağlar.AŞAMA -3 White Intensifier,White Activator'den sonra kullanılan bir krem olup,seçici etkili ve CMAGE Complex ile oluşturulan 2 yüksek teknolojili aktif içeriklere sahiptir:Yaşlanma lekelerine neden olan tirosin kinase via yüksek konsantrayonlu 2 molekülün indirgenmesini sağlar,Kahverengi lekeler için oksidasyon proteinlerinden Lipofuscin üretimini kontrol altına alır, Lipofuscini önler.Ürün Avantajları:İlk uygulamanın ardından cilt aydınlanmış, pürüzsüz ve daha canlı bir hal alır. 5 haftalık uygulamanın ardından yaşlanma lekeleri oldukça hafifletilmiş ve cilt daha aydınlık ve temizlenmiş görünüme kavuşur.

Kullanım Önerisi : 1.Aşama-White Starter:Sabah-Akşam 1hafta.Damlalığı doldurmak için kauçuk kapağa basın ve bir avuç içine altı damla dökün. Dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak, tüm yüz ve boyuna parmak uçlarınızla yayın. Sonra her zamanki günlük serum ve kreminizi uygulayın.2.Aşama-White Activator:Sabah-Akşam Devam Eden 4 Hafta Boyunca.4 hafta boyunca her hafta yeni bir şişe kullanılır. Her yeni şişe kullanmadan önce, serumun etkinleştirilmesi gerekir; pudranın ve aktif içeriklerin serbest kalması için beyaz kapağa sıkıca basın ve ardından birkaç saniye iyice çalkalayın. Serum şimdi faydalarını sunmak için hazırdır. Damlalığı doldurmak için kauçuk kapağa basın ve tümünü bir avuç içine dökün. Tüm yüz ve boyun üzerinde serumu yaymak için parmak uçlarınızı kullanın.3.Aşama-White Intensifier Sabah-Akşam 4 Hafta Boyunca.4 Hafta Boyunca her hafta yeni kavanoz kullanılır. White Activator'ı uyguladıktan sonra, göz çevresi bölgesi hariç tüm yüz ve boyuna küçük vuruşlarla yayılarak White Intensifier uygulanır. Gün içinde daha fazla koruma için, ardından bir güneş koruyucu krem ??uygulanabilir.

Cilt Tipi : Karma

Ürün Detayı :

Cilt Tipi

Karma cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

1.HAFTA - AŞAMA -1 White Starter,

Farklı asit tiplerinin kokteyli (düzenli kullanılan serum ve krem öncesinde kullanılır):Yüzeyde var olan lekelerin indirger, Hücre üretimini düzenler.

4.HAFTA - AŞAMA -2 White Activator,

Vitamin C ve CMAGE ile oluşturulan bir serumdur, Ciltte yoğun aydınlanma

Cildin ışıltı kazanmasını sağlar.

AŞAMA -3 White Intensifier,White Activator'den sonra kullanılan bir krem olup,seçici etkili ve CMAGE Complex ile oluşturulan 2 yüksek teknolojili aktif içeriklere sahiptir:Yaşlanma lekelerine neden olan tirosin kinase via yüksek konsantrayonlu 2 molekülün indirgenmesini sağlar,Kahverengi lekeler için oksidasyon proteinlerinden Lipofuscin üretimini kontrol altına alır, Lipofuscini önler.

Ürün Avantajları

İlk uygulamanın ardından cilt aydınlanmış, pürüzsüz ve daha canlı bir hal alır. 5 haftalık uygulamanın ardından yaşlanma lekeleri oldukça hafifletilmiş ve cilt daha aydınlık ve temizlenmiş görünüme kavuşur.

Ürün Kullanımı

1.Aşama-White Starter

Sabah-Akşam 1hafta

Damlalığı doldurmak için kauçuk kapağa basın ve bir avuç içine altı damla dökün. Dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak, tüm yüz ve boyuna parmak uçlarınızla yayın. Sonra her zamanki günlük serum ve kreminizi uygulayın.

2.Aşama-White Activator

Sabah-Akşam Devam Eden 4 Hafta Boyunca

4 hafta boyunca her hafta yeni bir şişe kullanılır. Her yeni şişe kullanmadan önce, serumun etkinleştirilmesi gerekir; pudranın ve aktif içeriklerin serbest kalması için beyaz kapağa sıkıca basın ve ardından birkaç saniye iyice çalkalayın. Serum şimdi faydalarını sunmak için hazırdır. Damlalığı doldurmak için kauçuk kapağa basın ve tümünü bir avuç içine dökün. Tüm yüz ve boyun üzerinde serumu yaymak için parmak uçlarınızı kullanın.

3.Aşama-White Intensifier Sabah-Akşam 4 Hafta Boyunca

4 Hafta Boyunca her hafta yeni kavanoz kullanılır. White Activator'ı uyguladıktan sonra, göz çevresi bölgesi hariç tüm yüz ve boyuna küçük vuruşlarla yayılarak White Intensifier uygulanır. Gün içinde daha fazla koruma için, ardından bir güneş koruyucu krem ??uygulanabilir.

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.
TıklaGel olarak sipariş oluşturduğunuzda, siparişiniz belirtilen tarihlerde mağazaya iletilir.
Siparişiniz hazır olduğunda size sms ve e-posta yolu ile bilgi verilir. Bilgi geldikten sonra siparişinizi teslim almak üzere mağazaya gidebilirsiniz.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Değişim

• Üründe değişim yapmak isterseniz; beden veya numara stoklarımızda mevcut ise, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içinde ücretsiz olarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

La CollineTüm ürünlere git (8)
TıklaGel ile Mağazadan Teslimat İmkanı
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...
kadın
true
onarıcı
2523746
renkli