Menüyü Atla

Kraft Modelleri

(131)

131 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Kraft

Bebekler ve çocuklar söz konusu olduğunda kullanılan ürünlerin kaliteli ve güvenilir bir şekilde tasarlanması oldukça önemli bir faktördür. Çocukların güvenliğini ve konforunu kullanılan markanın kalitesi doğrudan etkiler. Kalitesiz markalar örneğin oto koltuğu gibi ürünleri ile çocukların bel sağlığını olumsuz şekilde etkiler ve gelecekte iyileştirilmesi zor problemler ortaya çıkmasına sebep olur. Bebekler ve çocuklar gelişim sırasında özel ve rahat ürünlerle buluşturulmalıdır. Aksi halde ilerleyen zamanlarda ortaya bazı istenmeyen problemler çıkabilir ve bu da çocuklar için büyük sıkıntıları beraberinde getirebilir. Kraft gibi çocuk özelinde dikkatli bir şekilde tasarım ve üretim yapan markaların ürünlerinde ise bu tip problemler ortaya çıkmaz. Kraft oto koltuğu çeşitlerinden mama sandalyesine kadar bir bebeğin bakımı için ihtiyaç duyulabilecek bütün ürünlere sahiptir. Çeşitliliği ve kalitesi ile de anne babalar arasında oldukça popüler olan Kraft ürünleri ile bebeklerin ve çocukların hayatına konfor getirmeyi amaçlar. İdeal ölçülerde tam korumaya sahip ürünleri ile anne babalara da büyük bir kolaylık sağlayan markanın ürünlerine Morhipo üzerinden kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz. Bebeklerin bakımında ve bir yerlerden bir yerlere taşınmasında ihtiyacınız olan çoğu ürüne Kraft'ın çeşitliliği içinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Kraft, kullanıcılarının geri dönüşlerini de dikkate alarak sürekli kendini yenilemeye giden markalar arasında bulunur. Bu devamlı süren yenilenme ile Kraft süt sağma makinesi gibi basit görünen bir ürünü bile farklı özellikler ile donatmayı başarır. Markanın ürünleri ile çocuklarınıza bakarken günlük hayatta büyük bir pratiklik elde edebilirsiniz. Rahat kullanılabilen konforlu ürünleri ile ebeveynlerin beğenisini kazanan marka, yurt içi ve yurt dışında geniş bir kullanıcı sayısına sahiptir. Morhipo'dan markanın ürünlerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.

Kraft Bebek Arabaları ve Sandalyeleri

Yerli bir marka olan Kraft, geleneksel çizgileri ürünlerinde kullanarak yerli piyasada pek çok kullanıcıyı mutlu eden bir tasarım anlayışına sahiptir. Tasarımsal olarak sunduğu görselliğe ek olarak fonksiyonel özellikleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanan marka, gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırır. Doğumdan itibaren size yardımcı olacak bebek arabalarını seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bebek arabaları günlük hayatta belki de en çok kullanacağınız gereçler arasında yer alır. Kraft gibi markaların doğru bebek arabaları ile hem çocuklarınız hem de kendiniz için rahat ve konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Kolayca çıkarılıp yıkanabilen parçaları ve büyük sepeti ile kullanışlı hale gelen markanın bebek arabaları sayesinde ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kraft baston bebek arabası 15 kiloya kadar olan taşıma kapasitesi, tam yatabilme özelliği, ayarlanabilen ayaklığı ve tek elle katlanabilme özelliği ile oldukça pratik bir üründür. Silinebilen kumaşı ve 5 noktalı emniyet kemeri gibi ek özelliklere de sahip olan bu model, uygun fiyat sınırlarında olmasıyla da müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Kraft puset modelleri ile iddialı bir markadır. Kraft ana kucağı ise sallanan sandalyesi, 28 kiloya kadar olan taşıma kapasitesi, oyuncak asma aparatı ve sallanırken yatış pozisyonuna uygunluğu ile sevilerek kullanılan çeşitlere sahiptir. Sallanabilen Kraft beşik çeşitleri ile çocuklarınızı kolay bir şekilde uykuya yatırabilirsiniz. Katlanabilen ve silinebilen kumaştan yapılan bu ürünler ortadan kaldırma ve temizlik konusunda da büyük bir pratiklik sağlar. Kraft sallanan beşik bu pratikliğinden dolayı kullanıcıların severek kullandığı modeller arasında bulunur. Kraft mama sandalyesi de günlük hayata fonksiyonellik katması ile ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. Kraft ikiz arabası ya da tekli araba çeşitlerine Morhipo üzerinden kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Hayat Kolaylaştırıcı Kraft Ürünleri

Kraft yürüteç gibi sunduğu ürünlerle hayatı hem anne babalar hem de çocuklar için kolay bir hale getirmeyi amaçlar. Bebek ve çocuklar için konforlu ürünler tasarlamasının yanı sıra ebeveynler için de kullanışlı tasarımlar yapar. Örneğin Kraft bebek yatağı ile bebeklerin rahatlığını ve konforunu düşünürken aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarını rahat bir şekilde yatırmasına imkân tanıyan bir sistem tasarlar. Bebeklerin anatomik yapısına uygun özellikler ile donatılan bu yataklar ideal sertliktedir ve bebeklerin rahat hareket edebileceği bir yumuşaklığa sahiptir. Bebeklerin gelişmesine yardımcı olan bir tasarımla gelen bu yataklarla çocuklarınızı rahat bir şekilde uyutabilirsiniz. Kraft park yatak çeşitlerinde rahat katlanabilme gibi özellikler olmasıyla da pratik bir kullanım sunar. Kraft bebek bakım çantası ise iç hacmi büyük ve bölmeli olmasıyla ebeveynlerin hayatını kurtaran ürünler arasında yer alır. Birden fazla bölmeye sahip olması sayesinde bez, yedek kıyafet, şapka ya da örtü gibi pek çok farklı eşyayı rahat bir şekilde yanınızda taşıma fırsatı tanıyan bu çantalarla çocuklarınızın bütün ihtiyaçlarını anında karşılayabilirsiniz. Kraft çanta çeşitleri aynı zamanda rahat bir şekilde taşınabilmeleri ile de hem kullanışlı hem de konforlu olmayı başarır. Yüksek teknolojile donatılmış olan Kraft araba koltuğu ise silinebilir deri döşemeleri ve 5 noktalı ayarlanabilir kemer sistemi ile büyük bir kolaylık sağlar. Isofix bağlantı sistemine sahip olmasıyla daha güvenli bir yolculuk sunan bu koltuklar sayesinde çocuklarınızla güvenle seyahat edebilirsiniz. Kraft bebek telsizi çocuğunuz uyurken yanına bırakıp içeride başka işleri hallederken onu takip etmenizi sağlayan bir teknolojidir. Bebeğiniz ağladığı an telsizden sesini duyarak hemen yanına gidebilir ve duruma müdahale edebilirsiniz. Kraft kanguru ise bebeğinizi dışarıda yürürken daha rahat şekilde taşımanızı sağlayan bir üründür. Morhipo'dan bütün bu ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Morhipo'da Kraft Fırsatları

Kraft Baby bebek ve çocuk konusunda birbirinden farklı alanlarda onlarca ürün sunmasıyla ebeveynler için önemli markalar arasında bulunur. Kraft bisiklet ile bebeklerinize kas ve vücut gelişimlerini sağlamaları için bir fırsat tanıyabilirsiniz. Hem eğlenceli hem de eğitici olan bu ürünle çocuklar kendi başlarına hareket etme kabiliyeti geliştirirler. Bu sayede kendilerine de güvenlerinin artması sağlanmış olur. Kraft akülü araba ise bisiklete göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip olsa da aynı şekilde o da çocuk gelişimi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Eğlenceli olmasının yanı sıra sunduğu eğitici unsurlarla da ebeveynlerin tercih ettiği bir ürün olan bu arabaya Morhipo fırsatları ile uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Jeep ya da spor araba gibi farklı modeldeki ürünlere sahip olan bu arabalar, modelden modele göre de farklı fiyatlara sahiptir. Akü ile çalışan bu arabalar genellikle 30 kiloya kadar bir taşıma kapasitesi ile karşınıza çıkar. Fan sistemi, motor sesi ve led ışıklı panel gibi özelliklere sahip olan bu arabalar çocukların ilgisini de fazlasıyla çeker. Kraft 3 tekerlekli bisiklet ise hem ebeveynlerin kullanmasına imkân tanıyan hem de çocuğun kendi başına sürmesini sağlayan bir tür bisiklettir. İtme koltuğu olarak da kullanılabilmesi ile günlük hayatta kullanışlı hale gelen bu ürüne Morhipo'dan ulaşabilirsiniz. Kraft oyun parkı çocuklar için güzel ve keyifli bir deneyim sunar. Hem ebeveynler hem de çocuklar için kullanışlı olan bu ürünle çocuklarınızı belirli bir oyun alanına yerleştirebilirsiniz. Üzerine oyuncak asarak bu alanı daha da keyifli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda çocukların başına bir şey gelmesini de engelleyen bu oyun alanı ile çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Siz de çocuklarınız için en kaliteli ve kullanışlı olan ürünlere Morhipo üzerinden erişebilirsiniz.