Menüyü Atla

'Korkmaz' araması için sonuçlar:

(281)

281 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Korkmaz

1972 yılında kurulan Korkmaz, pişirme ürünleri, küçük ev aletleri, mutfak gereçleri ve sofra ürünlerine imza atan bir markadır. Yılların verdiği deneyimi teknolojik gelişmelerle bir araya getiren marka, kullanıcı ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretim yapar. Korkmaz küçük ev aletleri koleksiyonu ile mutfakların ve evlerin çay makinesi, kahve makinesi, kettle, tost makinesi, blender seti, waffle makinesi, fritöz, ocak, katı meyve sıkacağı, fırın ve süpürge ihtiyaçlarını tamamlar. Korkmaz tost makinesi çeşitleri her ihtiyaca göre tasarlanır ve keyifli kahvaltılar için özel lezzetler hazırlamanıza yardım eder. Korkmaz tost makinesi fiyatları her bütçe özelinde çözümler sunar. Korkmaz sahan seti de kahvaltıların vazgeçilmezi olan omletlerin hazırlanmasında en büyük yardımcıdır. Korkmaz blender seti içeriğinde kullanıcılara çok sayıda alternatif yaratır. Kullanım sıklığı doğrultusunda seçim yapabilecek kullanıcılar markanın blender ve mikser setleriyle pratik çözümler bulur. Korkmaz mutfak aletleri kategorisinde baharatlıklardan rendelere, saklama kaplarından termoslara, kesme tahtasından french presse, mutfak bıçaklarından havana, yağlık ve sirkeliklerden süzgeçlere uzanan geniş bir ürün seçkisine sahiptir. Kullanıcılar bu yardımcı aletler ile mutfakta fazla zaman harcamadan eşsiz yemekler hazırlayabilirler. Bunun yanı sıra Korkmaz bıçak seti çeşitlerine de imza atar. Uzun yıllar kullanılabilir kalitede olan bıçak setleri, farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Set halinde ya da tek tek alınabilecek bıçak setleri, paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Korkmaz kek kalıbı çeşitleri de genel olarak granit malzemeden üretilir ve farklı şekillerde tasarlanır. Kahvaltıların en önemli lezzeti olan yumurtayı Korkmaz omlet seti ile dilediğiniz şekilde pişirebilirsiniz. Korkmaz balık tavası çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Özenle hazırladığınız balıkları yapışmadan ve dağılmadan pişiren bu özel tavalar ile ailenize kıvamında pişmiş balık lezzeti sunabilirsiniz. Markanın tüm ürün seçkisini Morhipo ile inceleyebilirsiniz.

Lezzet Dolu Yemeklerin Sırrı Korkmaz Tencere ve Tava Setleri

Korkmaz tencere ve tava setleri ile lezzet dolu yemekleri büyük bir keyifle hazırlayabilirsiniz. Çelik, granit ve döküm malzeme alternatifleri yaratan marka, tencere ve tavalarını set halinde ya da ihtiyaç özelinde tek tek satışa sunar. Korkmaz çelik tencere seti sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Çelikten gelen sağlık ile yemekleri lezzetli ve güvenli pişiren Korkmaz 3’lü tencere seti, genel olarak küçük, orta ve büyük boy seçenekler sunar. Bunun yanında Korkmaz granit tencere seti içerikleri de markanın ürün seçkisi arasındadır. Yapışmaz yüzeye sahip olan Korkmaz tencere çeşitleri ile pratik ve lezzet dolu yemekler hazırlayabilirsiniz. Korkmaz granit tencere yorumları ve değerlendirmeleri incelendiğinde yapışmaz yüzeyi ile pratik bir pişirme sağladığına dair yapılan vurgular dikkat çeker. Yapışmazlık sizin için önemliyse Korkmaz granit tava çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bunun yanında Korkmaz granit sahan seti içeriklerini de değerlendirebilirsiniz. Korkmaz düdüklü tencere modelleri de mutfakta zaman kazandıran pişirme ürünleri arasında yer alır. En zorlu gıdaları bile kısa sürede pişiren düdüklü tencereler enerji tasarrufu da sağlar. Korkmaz pilav tenceresi, ölçüsü ve özellikleri ile tane tane dökülen pilavların en büyük hazırlayıcısıdır. Korkmaz döküm tencere çeşitlerine de imza atar. Yapışmaz yüzeyi sayesinde gıdaların pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlayan granit setler, çok sayıda ölçü ve renk çeşitliliği sunar. Korkmaz döküm tava alternatifleri de yaratır. Böylelikle omlet ve diğer pişirme yöntemlerinde granit tavanın sağladığı pişirme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Korkmaz tava çeşitleriyle de dikkat çeker. Küçük, orta ve büyük tava seçeneklerini bulabileceğiniz koleksiyonu kullanım sıklığınız ve mutfaktaki alışkanlıklarınız doğrultusunda inceleyebilirsiniz. İncelemeleriniz doğrultusunda Korkmaz tava seti satın alabilir ve sevdiklerinize eşsiz lezzetler hazırlayabilirsiniz. Korkmaz mini tencere seti alternatiflerini ve tüm tencere çeşitlerini Morhipo ile inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Eşsiz Sunumlar Yapabileceğiniz Korkmaz Yemek Takımları

Korkmaz yemek takımı çeşitleri, sevgiyle hazırladığınız yemekleri özenle sunmanıza yardım eder. 6 ve 12 kişilik alternatiflere sahip olan yemek takımlarını kişi sayısı ve takımda bulunan ürünlere göre değerlendirebilirsiniz. 6 kişilik yemek takımında 6 adet servis tabağı, 6 adet yemek tabağı, 6 adet çorba kasesi ve 6 adet tatlı tabağı bulunur. Bu setler günlük kullanım için uygundur. Bunun yanında 12 kişilik yemek takımlarında; 12 adet servis tabağı, 12 adet yemek tabağı, 12 adet çorba kasesi, 12 adet tatlı tabağı, 33 cm kayık tabak, 23 cm kayık tabak, 1 adet çorbalık ve kapak, 2 adet tuzluk, biberlik ve kürdanlık bulunur. Kare ya da yuvarlak formda tasarlanan yemek takımları, özenle hazırladığınız lezzetleri eşsiz bir estetikle sunmanıza olanak tanır. Kare tasarıma sahip olan yemek takımları yemek masalarına modern detaylar katmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Siz de modern detaylar kullanmayı seviyorsanız kare yemek takımlarına göz atabilirsiniz. Korkmaz imzası taşıyan yemek takımları, üretiminde kullanılan kaliteli materyal sayesinde uzun yıllar keyifle sunulabilir. Korkmaz kahvaltı takımı çeşitleri de hem şık hem de kullanışlıdır. Kahvaltı takımları 26, 28 ve 30 parçadan oluşan set alternatifleri sunar. Takımlarda genel olarak pasta tabağı, çay bardağı, çay tabağı, peynir tabağı, reçellik, büyük kayık tabak ve küçük kayık tabak bulunur. Bu ürünlerin sayısı sete göre farklılık gösterir. Bu takımları ailenize ve evinize gelen konukların sıklığına göre seçebilirsiniz. Korkmaz outlet dönemleri ile eşsiz yemek sunumları yapabileceğiniz tüm yemek ve kahvaltı takımlarını inceleyebilir ve büçteniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Belirli dönemlerde uygulanan Korkmaz indirim ve kampanyaları ile mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını bütçenizi sarsmadan tamamlayabilirsiniz. Korkmaz set içeriklerini ve diğer tüm ürünleri Morhipo ile detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Keyif Çayı ve Kahveleri Hazırlayacağınız Korkmaz Ürünleri Morhipo’da

Korkmaz çaycı modelleri ile çay saatlerinize konfor katabilirsiniz. Elektrikli çalışan çaycı modelleri, 20 bardağa kadar servis edebileceğiniz çay lezzetini hazırlar. Özel donanımı sayesinde sıcak tutma fonksiyonuna sahip olan modeller, susuz kaldığında otomatik olarak kapanır. Ergonomik tasarıma sahip olan bu yardımcılar, otomatik sıcak tutma ve kaynatma özelliğine sahiptir. Korkmaz elektrikli çaydanlık koleksiyonu kullanıcıların tüketim sıklığına göre seçim yapmasını sağlar. Siz de ihtiyacınız olan çaydanlığı Korkmaz çaydanlık modelleri arasından seçebilirsiniz. Korkmaz çaydanlık modellerinin yanı sıra kahve pişiricilere de yer verir. Korkmaz kahve makinesi kategorisi, elektrikli ve otomatik sistemde çalışan alternatifler sunar. Otomatik olarak kahve pişiren bu modeller kahve hazır olduğunda kendiliğinden kapanır. Termo balans teknolojisi, taşma önleyici sensör, ölçü ayarlama seçeneği, su haznesi ve fincan kapasitesi her model özelinde farklılık gösterir. Bunun yanında Korkmaz cezve modelleri de seçenekler arasındadır. Manuel kullanıma sahip olan elektrikli cezveler, 4 fincana kadar pişirme kapasitesine sahiptir. Bu elektrikli cezve modellerinde kolay bir şekilde kontrol edilen açma ve kapama düğmesi bulunur. Modellerin tümünde el yakmayan plastik kulp kullanılır. Böylelikle istenmeyen kazalar yaşanmaz. Korkmaz kahve fincanı modellerini kullanım sıklığınıza göre değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında Korkmaz ödüllü çaydanlık modellerine de göz atabilirsiniz. Korkmaz demlik hacmi model özelinde farklılık gösteren bu ürünlerde eşit ısı iletimi sağlayan kapsül taban, paslanmaz çelik malzeme, el yakmayan kulplar, 3 kat kapsül taban, alt çaydanlıkta buhar kesme kapakçığı ve modern tasarım seçenekleri bulunur. Tüm Korkmaz çay makinesi ve kahve hazırlama aletlerini ihtiyacınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Markanın tüm elektrikli ev aletlerini Morhipo’da bulabilir ve satın alabilirsiniz.