Son

Kitchen Porselen 2 Bölmeli Servis Tabak

%55
İndirim
45,00 TL 19,99 TL
Stoğa Gelince Haber Ver
2 kişi favoriledi

Ürün Adı : Porselen 2 Bölmeli Servis Tabak

Ürün Açıklaması :

Uzun süreli tüy giderme alanındaki en yeni teknoloji
Silk'n’den tüy giderme alanında yepyeni devrim niteliğinde bir teknik. Bu teknik sayesinde tıraş, cımbız ve ağda gibi klasik tüy giderme yöntemlerini geçmişte bırakılacak.

Kısa kıl, kıl dönmeleri, kızarıklık veya diğer tahrişler olmadan istenmeyen tüyleri uzun süreli olarak gidermek için ışık atımlarını kullanan Silk'n Infinity eHPL™ teknolojisini sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bu aynı zamanda evde tüy gidermenin en yenilikçi yöntemidir ve şimdiden altın standardı olarak görülmektedir. Hiçbir ağrı veya tahriş olmadan uzun süreli pürüzsüzlüğe sahip bir cilt nihayet parmaklarınızın ucunda!Silk'n Infinity, avantajları:
 • • En son teknolojinin kullanıldığı uzun süreli tüy giderme

 • • eHPL™ teknolojisi: Evde kullanım için en gelişmiş tüy giderme teknolojisi

 • • Neredeyse tüm tüy renkleri ve en koyu ten renkleri dâhil tüm cilt renkleri için uygundur

 • • 5 enerji seviyesiyle yüksek hız: Tüyleri iki kata kadar daha hızlı giderir

 • • Vücut ve yüze uygundur: Ağrısızdır ve tahrişe yol açmaz

 • • 400.000 ışık atımı

 • • Seanslar talimatlara göre tamamlandıktan sonra tüylerin büyümesinde %92'ye varan azalma

 • • Pulsing (hedefli atım) ve Gliding (kaydırma) yöntemi

 • • Uygulama alanı: 3 cm²

 • • Doldurma kartuşları gerekmez

 • • Seanslarınızı planlamak için ücretsiz akıllı telefon uygulaması mevcuttur.

 • • Kalan ışık atımlarının sayısını görmek için Bluetooth bağlantısı

 • • Bluetooth bağlantısı ayrıca çocukların kullanmasını önlemek üzere cihazı kilitlemek için de kullanılabilir

 • • Şık saklama kılıfı içinde satılır

eHPL™ teknolojisi: beklenmedik avantajlar
eHPL™ tüy giderme alanındaki en son teknolojiyi temsil eder ve ilk kez Silk'n Infinity tarafından kullanımınıza sunulmuştur.
Daha önce kullanılma sunulmuş olan ve dünya çapında bilinen Silk'n HPL™ teknolojisine yenilikler getirir ve çok sayıda önemli avantaja sahiptir.
Galvanik Enerji ile Optik Enerjiyi bir arada kullanır. Bu sinerji cilt gözeneklerini açtığından ve ışık atımlarının kıl foliküllerine optimum düzeyde ulaşmasına imkan tanıdığından tüylerin daha etkili şekilde giderilmesini sağlar.
Ek olarak, ilk defa artık en koyu ten renkleri dâhil olmak üzere, neredeyse tüm cilt ve tüy renklerine uygulama yapılabilir.
Ayrıca, Silk'n Infinity ağrı, kısa tüyler, tahriş veya kıl dönmesi olmadan tüyleri ışık hızında gidermenizi sağlar.
Tam vücut uygulaması 20 dakikadan kısa sürede tamamlanabilir.eHPL™ teknolojisinin nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinin.Tıraş/ağda/elektronik epilasyon veya ağrısız ve tahrişe yol açmayan uygulamaTıraş, ağda veya cımbız gibi klasik tüy giderme yöntemleri can yakar ve ciltte tahrişe sebep olabilir.
Bu yöntemlerde çoğu zaman kısa tüyler, can yakıcı kızarıklıklar ve kıl dönmeleri söz konusudur. Tüyler de kısa sürede geri gelir.


Silk'n Infinity ışık atımlarına dayanır ve her uygulamadan sonra tüylerin çıkmasını azaltmak için kıl foliküllerine uygulama yapar.
Tamamen ağrısızdır, tahrişe neden olmaz ve size güzel ve uzun süreli pürüzsüzlükte bir cilt bırakır!

Işık atımlarının yüksek hızda tekrarlanması sayesinde, Silk'n Infinity, Silk'n tarafından üretilen diğer tüy giderme cihazlarından iki kata kadar daha hızlı çalışır.
Bu da, cihazı Silk'n tarafından satılan en hızlı tüy giderme ürünlerinden biri haline getirmektedir! Süper hızlı ışık atımları sayesinde,
uygulamalar çok kısa sürede tamamlanır. Cihaz 1 veya 2 saniyelik aralıklarla sürekli ışık atımları uygular.
Bu şekilde cihazı cildiniz üzerinde hafifçe kaydırabilirsiniz ve her ışık atımı için beklemenize gerek yoktur.
Ayrıca, 3 cm²'lik uygulama alanı, yüz ve bikini bölgesi gibi küçük alanlara ulaşmak için idealdir.Eşsiz: Neredeyse tüm tüy renkleri ve tüm cilt renkleri için uygundur
Sarı, gri ve kızıl tüyleri evde kullanılan bir cihaz ile uzun süreli olarak gidermek bugüne kadar mümkün değildi.
Ek olarak, ten renkleri daha koyu olan kişiler evde kullanıma uygun uzun süreli bir tüy giderme çözümüne sahip değildi.
Silk'n laboratuvarlarındaki araştırmacılar bu durumun üstesinden geldi ve daha fazla insanın kullanabileceği yeni bir ışık atımlı tüy giderme yöntemi geliştirdi. Böylece, Silk'n Infinity doğdu...


Silk'n Infinity neredeyse tüm tüyler ve renkler için uygun olan ilk Silk'n cihazıdır.
Artık, ten renginin yeterince açık olması şartıyla, Infinity ile sarı, gri ve kızıl tüyleri etkili biçimde gidermek mümkün.
Koyu tüy renkleri olan koyu ten renkleri de, en koyu olanlar dâhil uygulamaya uygundur.
Tüy ve cilt renginizin uygulamaya uygun olup olmadığını görmek için aşağıdaki cilt rengi tablosuna başvurun.
Uygun tüy ve cilt renkleri hakkında daha fazla bilgiye SSS bölümünden ulaşabilirsiniz.


SILK’N SAÇ VE CILT RENK TABLOSU
EN İDEAL TÜY GİDERME CİHAZI

Vücut ve yüzdeki tüyler için uygundur
Vücudunuzda ve yüzünüzde istenmeyen tüyler mi var? Silk'n Infinity için bu bir sorun değil! Cihaz her iki bölge için de uygundur.
Işık atımlarının sayısı birden fazla bölgede tam uygulama için yeterlidir. Öte yandan, Silk'n Infinity hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.
Sıklıkla uygulama yapılan alanlar arasında bacaklar, koltuk altları, bikini bölgesi, göğüs ve dudak üstü yer alır.
Uzun süreli olarak pürüzsüz cilt için 400.000 ışık atımı
Silk'n Infinity 400.000 ışık atımı uygulama kapasitesine sahiptir. Bu muazzam atım sayısı sayesinde istenmeyen tüylerden zahmetsizce kurtulabileceksiniz.
Ve Infinity çok sayıda ışık atımı uygulayabildiğinden, doldurma kartuşlarına gerek yoktur ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.


Güvenli ve etkili
Diğer Silk'n tüy giderme ürünlerinde olduğu gibi, Silk'n Infinity güvenlik ve etki testlerinden geçirilmiş ve klinik olarak kanıtlanmıştır.
Bu çalışmalarda Infinity'nin tipik bir ev ortamında güvenle kullanılabileceği gösterilmiştir.
Dermatoloji uzmanları da Infinity kullanımını tavsiye etmektedir.
Tam uygulamanın ardından tüylerde %92'ye varan azalma
Uygulamalar kolayca yapılır ve hızlı sonuçlar verir. Infinity ile kullanım kılavuzunda açıklandığı şekilde tam bir uygulama kürü yapıldıktan sonra tüylerin %92'ye kadar giderilmesi mümkündür.
Son olarak, Silk'n Infinity ek güvenlik için eşsiz bir cilt renk sensörü içerir. Ayrıca, sadece cihaz cildinize temas ettiğinde ışık atımları uygulayarak gözlerinizi koruyan bir güvenlik mekanizmasına da sahiptir.
Bu özelliği ışık atımlarının boşluğa uygulanmasını engeller.
Cilt renk sensörü hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşılabilir.


5 enerji ayarından birini seçin
Silk'n Infinity, kullanıcı tarafından ayrıca ayarlanabilen 5 enerji ayarıyla donatılmıştır. Ayar 1 en düşük, ayar 5 ise en yüksek seviyedir.
Silk'n Infinity cihazı ilk kez kullanıldığında, enerji ayarı 1'in kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu ayar sizin için konforluysa, daha yüksek bir ayar seçebilirsiniz.
Enerji ayarı ne kadar yüksek yapılırsa, uygulama o kadar etkili olur.
Tıraş, ağda veya cımbız gibi klasik tüy giderme yöntemleri acıya ve tahrişe sebep olabilir.
Silk'n Infinity ile uzun süreli tüy giderme, en yüksek enerji seviyesinde bile ağrısızdır ve tahrişe yol açmaz!Işıltılı bir cilt için losyon ile de temin edilebilir
Silk'n Infinity tek başına veya vücut losyonu ile birlikte temin edilebilir. Ürünün nemlendirici vücut losyonuyla birlikte verilip verilmediği pakette belirtilir.
Nemlendirici vücut losyonu kullanmanın önemli bir avantajı vardır: Silk'n Infinity kıl foliküllerine nüfuz edebilmek için gözenekleri açar.
Tüy giderme işleminin ardından vücut losyonu uygulandığında, losyon açılan gözeneklere daha kolay girebilir ve sonuçta güzel, parlak bir ışıltı elde edilir.
Tüy giderme ile cilt bakımının mükemmel bir birleşimidir. Aynı etkiyi elde etmek için kendi vücut losyonunuzu da kullanabilirsiniz.


Akıllı telefonunuz/tabletiniz için kullanışlı uygulama
Aşağıdaki düğmeleri tıklayın ve eşsiz Silk'n Infinity Uygulamasını keşfedin. Bu uygulama sayesinde kendinize özel bir program oluşturabilirsiniz.
Seanslarınızı takip etmek için bir takvim içerir ve hatta sonraki seansınızın zamanı geldiğinde sizi uyarır.
İdeal, pratik ve yalnızca Silk'n tarafından sunulur!
Kalan ışık atımı sayısını görmek için Bluetooth işlevine sahiptir
Silk'n kullanıcıların ürünleriyle olan deneyimlerini geliştirmek için müşteri geri bildirimlerine değer verir.
Birçok kişinin bize sorduğu sorulardan biri, uygulama başına kullanılan ışık atımı sayısının ve bunun ardından kalan sayının nasıl kontrol edildiğidir.
Silk'n Infinity şimdi bunun kolayca görülebilmesini sağlıyor! Infinity akıllı Bluetooth bağlantı özelliğine sahip ilk cihazdır.
Cihazı Bluetooth'a bağlayın ve Silk'n Uygulamasını açın. Uygulama bu soruyu ve diğer soruları anında cevaplayacaktır.
Bluetooth bağlantısının bir diğer avantajı da çocukların kullanmasını önlemek üzere cihazınızı kilitleyebilmenizdir.


Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
false
servis tabağı
2278220
renkli