Menüyü Atla

Kitap

(3220)

3220 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Masal & Öykü

Roman, Hikaye ve Edebiyat

Eğitim

Kitap

Kitap hayatın her döneminde geçmişin bilgilendiricisi, geleceğin yol göstericisi olarak yer alır. Edebiyat dünyasına ilgi duyan kişiler evlerindeki kütüphanelerde ilgi alanlarına uygun kitap türleri ve çeşitlerine yer verirler. Okumak insanı sürekli geliştiren, zihnini kontrol etmesine yarayan, bakış açısını değiştiren ve öğrenmeyi devam ettiren faydalı bir aktivitedir. Tarih boyunca yazılan kitaplar ile bugünün nasıl şekillendiğini anlamak mümkündür. Türk ve Dünya edebiyat ve tarihine ait eserler ile çok sayıda bilgiye erişilir. Anton Çehov, Tolstoy, Dostoyevski gibi dünya klasiklerine imza atan yazarlar ve eserleri yıllardır defalarca yayınevleri tarafından basılan Sabahattin Ali, Yaşar Kemal, İskender Pala gibi Türk yazarlara ait romanlar kütüphanelerin ilk raflarında göze çarpar. Kütüphanenizde bulunmasını istediğiniz, okumaktan keyif aldığınız kitap setleri Morhipo’da sizlere sunulur. Dilediğiniz yazara ait eseri arama kısmına yazarak ulaşabilirsiniz. Kitap seçimi yaparken yayınevi, cilt ve kağıt kalitesi gibi detaylar önemlidir. Eğer yabancı bir dilden çevrilen bir eser alıyorsanız, çevirilerin düzgün ve anlaşılır olması, akışı bozmaması gerekir. Kitap önerisi olarak bu gibi detaylara ve Morhipo kullanıcılarının yorumları ve puanlarına dikkat edebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, ilgi alanlarınıza uygun kitapları hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilmek için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz. Mesleğinize katkısı olacak hukuk, bilim, siyaset, sağlık, ekonomi gibi farklı türlerde yüzlerce ürüne sahip olabilirsiniz. Öğrencilik dönemine ait olan Tarih, Coğrafya, Matematik, Türkçe gibi ders kitaplarına ek olarak, farklı eserlere de zaman ayırmak kültürel birikime de olumlu katkılar sağlar. Ayrıca hobi kategorisinde yer alan; sanat, yemek, gezi, müzik, elişi, kişisel gelişim gibi konularda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Vaktinizi güzel ve keyifli değerlendireceğiniz yetişkinlere özel bulmaca, mandala ve boyama kitapları ile eğlenirken öğrenmeye devam edebilirsiniz. Tüm kitap isimleri ve fiyatlarına Morhipo’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin Öğretici ve Eğitici Aktiviteler

Çocuklarla birlikte faydalı ve eğlenceli etkinlikler yapmak onların gelişimi için oldukça önemlidir. Çocuklar dünyayı keşfetmeye başladıkları ilk andan itibaren sürekli öğrenmeye devam ederler. Bu keşif sırasında ailelerin, onların gelişimine katkı sunan aktivite kitapları almaları ve birlikte keyifli anlar geçirmeleri önemlidir. Çocuk kitapları her yaş için farklı fonksiyonlara sahip olarak üretilir. Bebeklik çağında her ay farklı içeriklerle gelişimi destekleyen Mikado Adım Adım setleri 1. Aydan 36. Aya kadar olan çocuklar için ayına göre içeriklerle öğrenme becerilerini geliştiren setlerdir. Yine aynı yayınevine ait hikaye ve boyama kitabı, kesme yapıştırma gibi ince ve kalın motor becerilerini geliştirici etkinlikler mevcuttur. Henüz küçük yaşta olup okumayı bilmeyen çocuklarınıza özel kitap tavsiyeleri için bir ön araştırma yaparak yaşına uygun olanları tercih edebilirsiniz. Günlük yaşam becerilerini geliştiren, hayatı basit cümleler ve örneklerle öğreten hikayeleri onlara okuyarak gelişimlerine katkı sağlayabilir ve beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik bu hikayeler eğlenceli görsellerle desteklenebilir. Resimleri inceleyen miniklerin hayal dünyası gelişir. Okuma yazma öğrenmeye başladıkları andan itibaren yaşlarına uygun olanları okumak onlara oldukça keyif verir. Çocukluk çağında hayal dünyası kitaplarla zenginleşen bireylerin ileride başarılı işlere imza atmaları muhtemeldir. Odalarında bulunan kütüphanelerde sevdikleri eserleri görmek onlara keyif verir. Motivasyonlarını daimi tutmak ve öğrenmelerini desteklemek kitaplarla mümkündür. Boyama ve çizim yapmak, kesme, yapıştırma, eşleştirme gibi etkinliklerle uğraşmak zihinlerine olumlu katkılar sağlar. Konuşmaya yeni başladıkları dönemde onlar için Bebeğimin İlk Kartları, İlk Kitaplarım gibi eserleri alabilirsiniz. Aradığınız tüm çocuk aktivite ve hikaye kitapları ve Beta, Morhipo Kitap, Mikado gibi yayınevlerine ait eserleri Morhipo’da bulabilirsiniz.

Kitaplarla Bambaşka Bir Dünyaya Yolculuk

Kitaplar insanı bulunduğu ortamdan farklı bir dünyaya sürükleyebilen yapıtlardır. Okurken bambaşka bir ortamda hissetmenize, bulunduğunuz durumun stresinden uzaklaşmanıza yardımcı olan sanatsal ve öğretici eserlerdir. Okuyucunun elindeki kitap roman olduğunda, baş kahramanla beraber hikaye içinde sürüklenmek okuyucuya başka bir keyif verir. Bazı okuyucular tek bir yazarın tüm eserlerini okumaktan keyif alır. Bazıları ise Türk ve Dünya Edebiyatına yön veren kült eserleri kütüphanesinde bulundurmak ister. Morhipo arama kısmına istediğiniz kitap veya yazar isimlerini yazarak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Aile ve çocuk gelişim ile ilgili olan eserler ebeveynlere birer yol gösterici niteliğindedir. Çocuk gelişimi alanında olanları okuyarak bir rehber edinebilirsiniz. Kitap önerileri roman, eğitim, sanat, kültür veya ders kitapları olarak farklı kategorilerde yer alır. Sınavlara hazırlık için KPSS, ALES, YKS gibi alanların soru bankalarını tercih edebilirsiniz. Mesleki başarınıza akademik türler ile katkı sağlayabilirsiniz. Güncel yazarları takip eden gençler için tek veya setler halinde satılanlar mevcuttur. Kitap önerileri genç öğrenciler için oldukça önemlidir. Zamanınızı iyi değerlendirmenizi sağlayacak ve kişisel olarak sizi geliştirecek eserleri tercih etmeniz size olumlu katkılar sunar. Okuma planı oluşturmak uygulamanızı kolaylaştıran bir yöntemdir. Aylara göre belirleyeceğiniz kitap çeşitleri ile aylık okuma sayısı hedefinize ulaşabilirsiniz. Kitaplar yön gösterici ve açıklayıcı yol arkadaşlarıdır demek mümkündür. Roman, hikaye, deneme, şiir türlerinin yanı sıra derslere takviyeler yapanlar da mevcuttur. İlkokul, ortaokul ve lise alanına özel olarak uzman ekipler tarafından hazırlanan soru bankaları ve ders kitaplarını Morhipo’da bulabilirsiniz. Örneğin 9.sınıf kitapları için arama yaptığınızda önünüze sadece sınıfınıza ait olanları gösteren filtrelenmiş bir liste çıkar. Bu da onlarca alternatif içinden aradığınız seçeneği kısa zamanda ulaşmanızı sağlar. Morhipo ile alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Tüm Kitap İhtiyaçlarınız Morhipo’da!

İlgi alanları ve hobiler kişiden kişiye farklılık, gösterir. İlgi alanlarınızı keşfetmek ve geliştirmek için bol bol kitap okumak fayda sağlar. Kitap önerileri için çevrenizden veya Morhipo üzerinden bilgi alabilirsiniz. Morhipo’da eserin içeriği hakkında verilen bilgiler ve okuyucuların yaptığı değerlendirme ve yorumlar yol gösterici olur. Ön araştırma yaptıktan sonra kütüphanenizde olmasını istediğiniz kitap listeleri ve yazar isimlerini belirlemenize katkı sağlar. Morhipo size farklı yayınevlerine ait kitap fiyatları ve içeriklerini detaylı bir şekilde sunar ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlar. İndirim kuponlarınızı kullanarak kitap alabilir, ve müşteri olarak yorum yapabilirsiniz. Orijinaline sadık kalan yayınevi ve çevirmenleri tercih etmeniz faydalı olur. Dil becerilerini geliştirmek için yabancı dilde olanları da satın alabilirsiniz. Kitap baskısı da önemli bir unsurdur. Aradığınız yazarın eserinin son baskılarını almak güncel düzenlemeleri görmenizi sağlar. Okumak sürekli olarak devam eden ve iç içe geçen bir eylemdir. Bir eseri okurken kaynaklarda belirtilen diğer yazarları öğrenebilir ve onların yapıtlarını da alabilirsiniz. Bu zincir sürekli olarak devam eder. İnsanın kendini bulma, anlama, geliştirme ve tamamlama serüveni öğrenmeyle sürekli hale gelir. Morhipo’da aradığınız tüm eserleri bulabilirsiniz. Favorilerinize ekleyerek, kampanya ve özel indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Morhipo’nun hızlı ve güvenilir alışveriş anlayışı ile gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Aradığınız her konu ve alana ait olan kitapları; yayınevi, yazar, fiyat, kategori gibi filtrelere göre sıralayabilir, kampanyalı olan ürünlere de göz atabilirsiniz. Örneğin; arama kısmına 8.sınıf kitapları yazarak ilgili kategoriye ulaşmanız ve çeşitli karşılaştırmalar yapmanız Morhipo’da oldukça kolaydır. Ayrıca indirimli fiyatlarla yüzlerce farklı türe de ulaşabilirsiniz.