Menüyü Atla

'Kerastase' araması için sonuçlar:

Kaçırılmayacak Fırsatlar


95 üründen 95 tanesi gösteriliyor.

Kerastase

Fransız kozmetik markası olan Kerastase, bakımlı saçlar için lüks bakım ürünleri tasarlar. Kerastase ürünleri saç ve saç derisi problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Şampuan, saç kremi, maske, bakım yağı gibi ürün çeşitleri bulunan Kerastase kuaför salonlarında bulabileceğiniz profesyonel bakımı evlerinize taşır. Farklı saç tiplerine özel içeriklere sahip olan Kerastase ilk kullanımdan itibaren farkını ortaya koyar. Kerastase şampuan çeşitleri kuru ve yıpranmış, yağlı, kepekli ve matlaşmış saçlar için özel olarak üretilir. Saçınızın özelliklerine uygun şampuan ve bakım ürünlerine Morhipo’daki Kerastase online satış fırsatlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Markanın şampuanlarıyla birlikte besleyici bakım kremlerini, saç maskelerini ve serum çeşitlerini birlikte kullanarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Kerastase erkek ve kadınlar için farklı özelliklerde ürünler tasarlar. Dökülme ve yağlanma gibi problemlerle daha sık karşılaşan erkeklerin kullandığı bakım ürünleri özel içeriklerle zenginleştirilir. Markanın erkek saç bakım ürünleri saçları güçlendirir ve ferahlık hissi verir. Dökülme sorunuyla mücadele eden bu ürünler deride oluşan kızarıklık ve kaşıntı gibi sorunları da önemli ölçüde iyileştirir. Erkekler için özel olarak formüle edilen Kerastase erkek şampuan çeşitleri gürlüğünü ve canlılığını kaybetmiş saçların daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Saç köklerini besleyerek yeni saç oluşumunu da destekler. Erkek şampuanlarının içeriği taurin ve biotin ile zenginleştirilir. Biotin saç köklerinin kalitesini artırırken taurin de saç derisini korur. Güçlü ve canlı saçlar için erkek şampuanlarını düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir. Kerastase yoğunlaştırıcı serumu da rutin bakımınıza ekleyebilirsiniz. Erkekler için geliştirilen bu serum 3 ay süreyle her gün kullanıldığında saç köklerini güçlendirici etki yaratır. Temiz ve nemli saça masaj yoluyla kolayca uygulanabilir. Serumun durulanmasına gerek yoktur. Yoğunlaştırıcı ve güçlendirici Kerastase serum çeşitleri için Morhipo’ya göz atabilirsiniz.

Kerastase Şampuan Çeşitleri

Saçları kusursuz biçimde temizleyen ve arındıran Kerastase şampuan çeşitleri her saç tipine özel olarak üretilir. Kerastase yağlı saçlar için şampuan saç derisini arındırır ve sebum üretimini düzene sokar. Saç tellerine parlaklığını geri kazandıran ürün, saçlarda yumuşak bir his bırakır. Derinin yağ dengesini düzenlerken kurumuş saç uçlarını da güçlendirir. İçeriğinde bulunan B6 vitamini aşırı yağ üretimini engeller. Silikonsuz formülü sayesinde saçlarınızın yumuşak olmasını sağlar. Kerastase kepek şampuanı kepek, kaşıntı, saç diplerinde hassasiyet gibi sorunları gidermek için tasarlanır. İlk kullanımdan itibaren kepek oluşumunu 8 haftaya kadar engeller. Saçların kepekten arınmasına, hafiflemesine ve ferahlamasına yardımcı olur. Kepek giderici şampuanla birlikte özel krem, maske ve serum çeşitlerini de düzenli olarak kullanarak kepek sorunundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Kerastase yıpranmış saçlar için şampuan çok işlem görmüş, boyalı, kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilir. Uygulama sırasında saç tellerini kaplar. Böylece derinlemesine temizlik, parlaklık ve canlılık verir. Eskiden kalan yıpranmaları onarır ve yeniden oluşmasına da engel olur. Kerastase mor şampuan beyaz ve gri saçlar için ideal bakımı sunar. Platin rengi ve açık sarı boyalı saçlarda oluşan aşırı parlama sorununu ortadan kaldırır. Hyalüronik asit ve edelweiss çiçeğinin özlerini içerir. Kerastase curl şampuan ise kıvırcık ve bukleli saçların yumuşaklık kazanması için kullanılır. Bu ürün ile bukleler daha kolay şekil alabilir hale gelir. Ürün, pürüzsüz ve belirgin bukleler elde etmenize yardımcı olur. Saçı temizlerken doğal nem dengesini de korur. Kerastase şampuan faydaları düzenli kullanımda oldukça fayda sağlar. Sağlıkla ışıldayan, pürüzsüz ve göz alıcı saçlara sahip olmak isterseniz saç tipinize uygun Kerastase şampuan çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kerastase şampuan fiyat avantajları için Morhipo’yu inceleyebilirsiniz.

Etkili Saç Bakımı için Kerastase Ürünleri

Saçlarınızın doğal dengesini geri kazanmasını isterseniz şampuanın yanı sıra maske, bakım kremi, serum gibi yardımcı ürünleri de kullanabilirsiniz. Yıpranmış, çabuk yağlanan, kuru ve kepekli saçlara özel olarak geliştirilen Kerastase maske çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özel içerikli saç bakım kremleri ile yağlanma, kepek oluşumu, dökülme ve elektriklenme gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Saçlarınızın hızlı ve yıpranmadan uzamasına da katkı sağlayabilirsiniz. Kerastase dökülme karşıtı saç kremi saç derisinin dengesini koruyarak dökülme, kepek ve aşırı yağlanma gibi sorunları önlemeyi hedefler. Morhipo’da durulanan ve durulanmayan bakım kremlerini bulabilirsiniz. Durulanan Kerastase saç kremi çeşitlerini duş sırasında, şampuandan sonra nemli saça uygulayabilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra iyice durulayabilirsiniz. Bu kremler sayesinde saçınızın daha kolay şekil aldığını, elektriklenme ve dökülme gibi sorunların ortadan kalktığını görebilirsiniz. Kerastase durulanmayan krem ise nemli ve temiz saça uygulanır. Durulanmasına gerek yoktur. Ürünü saçınıza sürdükten sonra beklemeden ısı ile şekillendirme yapmanız mümkündür. Yoğun etki bırakan Kerastase krem çeşitleri saçlarınıza anında etki ederek yoğun bakım sağlar. Şampuanın etkisini artırır ve uzun süre korur. Saçlarınız daha kolay taranır ve bu sayede taramaya bağlı dökülme oranı en aza indirilir. Kerastase saç maskesi ise yoğun onarıcı etkisiyle beğeni kazanır. Fındık büyüklüğündeki maske temiz olan saç boyuna ve uçlarına sürülür. En az 5 dakika kadar bekletilir. İyice duruladıktan sonra saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Maske sayesinde saçlarınızın yumuşadığını ve hacim kazandığını görebilirsiniz. Kerastase özellikleri saç tipinize göre değişiklik gösterir. Tüm bakım ürünlerinin ortak noktası ise onarma ve nem dengesini korumadır. Saç tipinize uygun şampuan ve bakım kremleriyle sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Kerastase maske fiyat aralıkları ürün içeriğine göre belirlenir. Uygun fiyatlı Kerastase saç kremi ve maske çeşitlerini Morhipo’da bulabilirsiniz.

Kerastase Saç Bakım Ürünleri Morhipo’da

Kerastase saç bakım yağı saçlarınızın 8 kata kadar daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Matlaşan saçlara doğal görünümünü geri kazandıran ürün, elektriklenme sorununa da engel olur. Saçlarınız sık sık ısı işlemi görüyorsa bu ürünle yoğun koruma elde edebilirsiniz. Morhipo’da Kerastase boyalı saç bakım yağı çeşidini de bulabilirsiniz. Kerastase argan yağı, moringa, kamelya, yaban gülü, beyaz çay, prekaksi ve mısır gülü özleri içeren bakım ürünü boyalı saçlara nem ve parlaklık kazandırır. Saçı nemlendirirken ağırlık hissi bırakmaz. Haftada 2 kez uygulanabilir. Kerastase yağ çeşitleri saçların pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur. Saç tellerini onarır ve besler. Kırık oluşumuna engel olur ve yoğun onarım sağlar. Güney Afrika’da yetişen marula meyvesinden elde edilen yağ ile zenginleştirilen bakım yağları sayesinde saçlarınız yağ ve nem dengesini geri kazanır. Kerastase keratin içeren şampuan ve bakım ürünleri ilk uygulamadan itibaren saçların yenilenmesine destek verir. Morhipo’da yer alan keratin içeren durulanmayan saç bakım sütleri saçın kabarık ve dağınık görünümünü düzgünleştirir. Nem düzeyini dengeleyerek etkili bir bakım sağlar. Yüksek ısıya karşı da koruma sağlayan bu ürünler kırılmaların önüne geçerek saç tellerine esneklik kazandırır. Kerastase Türkiye ürünlerini Morhipo üzerinden inceleyerek saç tipinize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarından da faydalanarak ürün içerikleri ve etkileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kerastase fiyat detaylarına da göz atabilirsiniz. Morhipo’daki kampanyalardan faydalanarak markanın ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kerastase indirim fırsatlarından yararlanarak kuru, canlılığını yitirmiş ve çok işlem görmüş saçlarınız için özel ürünler edinebilirsiniz. Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri saçlarınıza profesyonel bir bakım yapar. Kerastase ürünleri fiyatları ürün çeşidi ve içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Kerastase profesyonel saç bakım ürünlerini Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.