İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Anakucağı Bebek Taşıyıcı

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%16
İndirim
30,90 TL 25,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : R34 Practika Anakucağı Bebek Taşıyıcı

Ürün Açıklaması : Anakucağı Bebek Taşıyıcı 12 kilogramdan ağır çocuklar için önerilmemektedir. Bütün bağlantı noktaları kontrol edilip kullanılmalıdır. 30 dakikadan fazla devamlı kullanılması önerilmemektedir. Bebeğinizi kendinize yakın olarak taşımak ve ona dünyayı tanıtmak için en ideal yol olan bu kanguru 3,5 kg dan 12 kg a kadar olan bebekler için tasarlanmıştır. Ebeveyn konforu - omuz kayışları ve eşsiz bel desteğiyle bebeğinizin ağırlığını vücudunuza eşit bir şekilde yayarak konforunuzu sağlar. Bebek konforu - dikkatli bir şekilde dizayn edilmiş oturma bölgesi ve baş desteği bebeğinizin konforunu düzenli bir şekilde destekler. Uygun duruma getirme ve ayarlama kolaylığı - basit ve güvenli klipsleri taşımayı, kullanmayı ve ayarlamayı ebeveynler için kolay hale getirir. Beden ayarlanabilirliğiyle oturma bölgesinin bebeğinize tam uygunluğunu sağlar. İki şekilde tasıma pozisyonu – bebeğinizin yüzü size veya dışa dönük (3 aydan sonra) olarak taşınabilmesi bebeğiniz büyürken size esnek bir kullanım sağlar.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
1674585
renkli