İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Araç Çizik Giderici Set Quixx Scratch Remover

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%50
İndirim
48,00 TL 23,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : T64 Practika Araç Çizik Giderici Set Qu

Ürün Açıklaması : Her türlü otomobil,minibüs,kamyon,tekne,motosiklet v.b araçların, metalik dahil tüm boya türleri için uygun boya koruma ve parlatıcı sistemidir. Quixx Scratch Remover; aracınızda oluşmuş çizikleri anında yok ediyor! Şehir trafiğinde araçlarımız istenmeyen sebeplerden dolayı sık sık çizilmekte ve boyasında istenmeyen yıpranma ve bozulmalar olmaktadır. Quixx Scratch Remover çok hızlı bir şekilde ve profesyonelce kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Aracınızın boyası ne renk olursa olsun, ister opak, ister metalik tüm kaportalarda %100 etkilidir. Yapmanız gereken son derece basit, çizilmiş olan yüzeye kullanım talimatlarına göre Quixx Scratch Remover seti uyguluyorsunuz.Bu kadar! Canınızı sıkan çizik anında yok oldu! Quixx Scratch Remover çiziğin derinliğinde özel bir katman oluşturur ve saniyeler içerisinde kuruyarak aracınızı eski mükemmel görüntüsüne kavuşturur. Aracınızdaki Çizikler Artık Tarihe Karışıyor! Kullanım Şekli: 1) Öncelikle aracınızın kaportasında çizilmiş olan alanı paket içeriğinde bulunan ince zımpara ile temizleyiniz. 2) Ardından paket içeriğinde bulunan 1 nolu Quixx Polish tüpünden ihtiyaç duyulan miktarı alan üzerine uygulayınız. 3) Daha sonra paket içeriğinde bulunan pamuklu bez ile Quixx Polish dökülmüş yüzeyi dairesel hareketlerle siliniz. 4) Ardından paket içeriğinde bulunan 2 nolu Quixx Finish tüpünden bir miktar daha ilgili alana dökünüz. 5) Son olarak yine paket içeriğinde bulunan pamuklu bezle sıvıyı dağıtarak parlatma işlemini tamamlayınız. Paket İçeriği: 1 Adet No:1 Quixx Scratch Remover Polish (25 gr.) 1 Adet No:2 Quixx Scratch Remover Finish (25 gr.) 2 Adet Pamuklu Temizleme ve Silme Bezi 4 Adet İnce Zımpara Kağıdı

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
oto aksesuarı
1674605
renkli