İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Yeni Model Sahte Dome Kamera

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%31
İndirim
26,00 TL 17,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Yeni Model Sahte Dome Kamera

Ürün Açıklaması : Hareketi Algıladıktan Sonra Çalışıp Kayıt Yapıyormuş Gibi Kırmızı Işıkları Yanıp Sönmeye Başlar. Aktivasyon Işığı Sayesinde Kayıt Yapıyormuş İzlenimi Verir! Ürün Özellikleri: Elektrik Tesisatına İhtiyacı Yoktur 2 Adet +Aa Pille Çalışır (Piller Pakete Dahil Değildir.) Montaj Parçaları Dahil , Piller Kutu İçeriğine Dahildir Gerçekçi Görünümü Ve Harekete Duyarlı Olması Sebebiyle Caydırıcılık Özelliği Oldukça Yüksektir. 5 Metreye Kadar Algılama Menzili Vardır. Ayrıca Sürekli Yanıp Sönen Kırmızı Işık Kayıt Edildiği İzlenimi Verir. Hareket Algılayıcı Özelliği Sayesinde Yanından Geçseniz Dahi Hareketi Algılamakta Ve Çalışmaya Başlamaktadır. Apartman Girişlerinde, İşyerlerinde, Garaj Kapısında, Müstakil Evinizin Girişine, Yazlık Evlerinizde Veya Koridorlarda İstediğiniz Her Yerde Kullanabilirsiniz. Genelde Güvenlik Kamera Sistemleri Yapılan Suçun Kaydedilmesi Yerine İlk Etapta Suçluyu Caydırıcı Bir Etki Yapması Amacı Kullanılmaktadır. Sizin İçin De İş İşten Geçtikten Sonra Kaydedilmiş Yada Kaydedilmemiş Pek Önemli Değil İse Bu Ürün İşinizin Büyük Bir Kısmını Çözecektir. Yada Gerçek Kamera Kullanıyor İseniz Suçlunun Gerçek Kameranın Nerde Olduğunu Fark Etmeyecek Şekilde Yerleştirin. Diğer Kameraları Görünür Yerlere Koyup Suçlu Taklit Kameralardan Gizlenmeye Çalışırken Gerçek Kameranın Nerde Olduğunu Fark Edemeyecek Ve Siz Bu Olanları Suçluya Fark Ettirmeden Kaydedebileceksiniz. Ürün Ölçüleri : Çap : 8 Cm Yükseklik : 8 Cm Paket İçeriği: 1 Adet Hareket Sensörlü Caydırıcı Dome Güvenlik Kamerası

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2957004
renkli